Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [B]Marihuana [/B]trzymamy kciuki za baby!!!:multi::multi::multi: Ano nie mają do tej pory mudiki szczęścia, tzn Sikra miała niemalże standartowo 3 suki i 2 psy,ale tylko Vic żywy(moja i veta wina:placz::placz::placz::placz::placz:,zbytnie zwlekanie z cesarką), a Diri(mama Delika) w pierwszym miocie 9! szczeniąt(5 żywych,4 martwe w tym chyba tylko 2 lub nawet tylko 1 sunia), teraz 2 chłopoki ale ona jest późno owulacyjna,to się tego można było spodziewać. Zobaczymy co będzie w pierwszym miocie Kali za jakieś 1,5 roku:roll::roll::eviltong::p
  2. Marysiu zrób fotki pleeeeease:multi::multi::loveu::loveu:
  3. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu::loveu: [url]http://images27.fotosik.pl/252/7c57cf733ef09a8f.jpg[/url] świetna relacja,ale to ciekawe miasto, no,no:-o
  4. Ciszę się,ze sie podoba:loveu::loveu::loveu:,no bawili sie super. A ja jestem bardzo zadowolona po dzisiejszym treningu. To był świetny pomysł Mokki na ustawienie tak toru by uczyć psa pracy w większej odległości od przewodnika prawie w 100 % sie nam udało to załapac choc na początku Deli próbował pobiec tunel wieżchem:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=65492"]Enchantress'ka[/URL] cieszę się ,że się podoba moja praca:loveu::loveu: Alesja widziałaś resztę fotek?? [COLOR=Silver]Byłaś na zastrzyku[/COLOR]:mad:?
  6. [quote name='M&T'][URL]http://images32.fotosik.pl/320/38ec0aad8223c270.jpg[/URL] ale zębiska :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Niooo aż Jaszce uszy stanęły:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Nietopeeeeeeeeerz! Hihihihihihihihihi:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images32.fotosik.pl/318/0b3cc72ba82e1931.jpg[/url]
  8. Ostrzygłam na pół krótko,Alesja tak chciała do niej się żal:eviltong::eviltong::eviltong: A w ogóle to co nie podoba się hęę:cool3::mad::mad:
  9. Mi tez wariuje a kończyłam wklejac delikowo Jaszkowe foty zabawowe:diabloti: A ta cerkiewka drewniana miodzio:loveu::loveu::loveu: [url]http://images28.fotosik.pl/253/533ec8e0d52e5e06.jpg[/url]
  10. [quote name='Poświata'][B]ни[/B] [B]сл'ова :niewiem: . Мне 'очень жаль :-(.[/B][/quote] [B]Мне to[/B][B]жe:-([/B]
  11. i na koniec Deli PO zabawie z Jaszką;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/9b3e62889030fa41.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/46f970bac2336f3d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/8615b50e523ea93c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/9048d9bcfd54e2a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/253/9870cad4e77d2afd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/fe077424e788af9c.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/b0f5e862313f59bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/4fe9e4dc6dcb94fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/cf411b3674c71794.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/ca87ec449250e9c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/b423699db4d468c1.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='malawaszka']ke? :hmmmm:[/quote] To było pa ruski, a objaśnienia gdzie??? Hęęęę:razz:
  15. Cześć Asiu bawiły sie psiaki z dobre pół godziny,uśmiałyśmy sie z ich min i wariacji setnie z Alesją. Zobacz resztę fotek(ostatnia partia się wgrywa);) Pozdrawiam i zmykam sprzątać i wieszać pranie(sorry Alesja za ten OFF:oops: już zmykam:scared::scared:
  16. Gratulacje!!! kolejnych forumowych maluchów:multi::multi::multi: . Asiu to tak jak ja u nas też w Polszcze prawie same chłopaki:shake::shake::shake:.Jeszcze się ŻADNA sunia w Polsce nie urodziła. Trzy mioty 8 szczeniąt(1+5+2) i wsio faceci:placz::placz:
  17. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/252/1076dc2817c3b159.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/00f7418bb1e8dee0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/33aff187e37cc63a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/253/faf50998782c1eeb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/719e0f2edac0ce8f.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/c2b376b2411cc845.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/98118a0fdbda215a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/9e25d306010fe38c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/38ec0aad8223c270.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/70ae00ccd61b2143.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL="http://images32.fotosik.pl/320/f682b9befd9a661b.jpg"][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/f682b9befd9a661b.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images25.fotosik.pl/252/34d1dfa794558b19.jpg[/IMG] reszta u mnie:cool3::cool3:
  20. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/744183d3282a0438.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/3855f429ee790662.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/102b0bd67f0c44fe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/252/34d1dfa794558b19.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/7420782f6da864e5.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/253/b4325323953c5d4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/d42ad2ccbf33ce03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/451ccb6105727154.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/253/f35ed6ea274b90fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/f682b9befd9a661b.jpg[/IMG][/URL]
  22. c d [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/f14d6ed0157c2edd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/a020f84e876abedb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/6f327bf4995d54d5.jpg[/IMG][/URL] jednak ma troche szyji:cool3:;):lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/252/7ecdcf6f812bff99.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/1ee3c44a30f8791f.jpg[/IMG][/URL]
  23. Piesy w środku;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/42dbe0b1212c0b78.jpg[/IMG][/URL] Deli mokry [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/1275136d99c94846.jpg[/IMG][/URL] i teraz dla odmiany Victorek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/a8b28755f26ff0b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/a1e892e530d0fba4.jpg[/IMG][/URL] Z mamusią:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/fd183e03311360a0.jpg[/IMG][/URL]
  24. To może faktycznie Willi ale pisane Villi od Villam(po węgiersku błyskawica)? Albo mam!!! ROBIN to po angielsku rudzik-taki ptaszek:lol::multi:
  25. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/253/275833f7ba9697c9.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...