Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Cieszę się,że i Tofci się zabawka spodobała, a Larkowy zgryz:crazyeye::roll::evil_lol:, prosze wymiziać ode mnie szyszkową panienkę i pozdrowić Poświatkę oraz kiciule:loveu: Nie wygląda Lalka na zmarzniętą:p
  2. To zbieraj siły, to potrwa,ale wierzę,ze się uda. W końcu się do Choculi przekona.
  3. Koraliki piękne,ale te śmiertelnie niebezpieczne! [url]http://images46.fotosik.pl/15/37d01f069703bd5a.jpg[/url]
  4. Ćwiczcie ćwiczcie to kiedyś pobiewgniecie jak smalliki dzisiaj:razz::cool3::lol: Cudneeee:loveu::loveu::loveu: [url]http://lh4.ggpht.com/Beataigoldeny/SN5kKvef7yI/AAAAAAAAJ8o/y5i3kqCfDVQ/s512/trening%2027.09.2008%20039.jpg[/url]
  5. Laraaaaa:loveu::loveu::loveu:, jak tam kong się ma,żyje jeszcze?:cool3:
  6. Zgadzam się z Ewelinką. To mi sie podoba [url]http://images33.fotosik.pl/374/4e0a1c9d870b797e.jpg[/url] uwielbiam takie wodne szalone, psio-patykowe fotki, a mokre psice w jesiennym zachodzącym słońcu miodzio:loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. Maliny i jagody oraz pigwy rozumiem, ale poziomki we wrześniu?:-o :loveu::loveu::loveu:
  8. Mudik

    bzik

    To mi sie bardzo podobuje:lol::lol: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/radzymin11.jpg[/url]
  9. Zaczynam fotki z wyjazdu do Kozienic na zawody. Choco [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/14/015abeb476722af1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/15/ede522c74480d9f0.jpg[/IMG][/URL] Delik [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/375/7afce0d0459c5aae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/279/7a04249a9c373338.jpg[/IMG][/URL] Choco w oczekiwaniu na Ulę. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/375/54a8ddd49bf96dff.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/278/7fa31d8d8ae0e6fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/14/309c81c1e6c6bfb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/369/ce48c1e6c31b803c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/14/ac95d9685392f1f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/279/65a0a08bb96c2320.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/278/da0227e7de30bef3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/279/800857b23639a626.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/14/b5d5bc5d04c98702.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/14/c1b17c7de3f018ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/14/9ad4cb7204f26fa6.jpg[/IMG][/URL]
  12. Dobre jabłko prosto spod drzewa:cool3::lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/375/782582d6ce433766.jpg[/IMG][/URL] Dasz gryza? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/15/68a34e8f213682f9.jpg[/IMG][/URL] Spadaj mały:eviltong::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/14/19807e1930d1b339.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/15/3a5c2233d4e43227.jpg[/IMG][/URL] Oj, nie bądź taka,podziel się... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/14/08a1a6210f06da45.jpg[/IMG][/URL]
  13. Juz nie wyprzedził go Juice bc ze stanów.
  14. Ja, nic, huknęłam tylko chłopcy spokój do jaasnej cholery, późno jest, po 22giej:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. A ja taki mały nieśmiały offik, czy ktoś kto dysponuje aparaturom fotkowom , może jeśli jest zgłoszony cyknac fote mudikowi-pies klasa młodzieży???? Ładnie się uśmiecham:lol::lol::lol::lol:
  16. Bzikowa widziłaś jż filmiki naszych i nie tylko z Helsinek, Viz je włąsnie wkleja na wątku o Mistrzostwach, warto zobaczyć!:cool3::cool3:
  17. I viz WIELKIE DZIĘKI za filmiki , świetne!!!:multi::multi::multi::multi::loveu:
  18. [quote name='Viz']Sporo filmików już wstawiłam: [URL]http://pl.youtube.com/user/forzaviz[/URL] , jutro dojdzie jeszcze kilka. :) Było świetnie, żal, że nie zostałyśmy na niedzielę!!! :([/quote] Właśnie obejrzałam dzisiejszy bieg Kryśki jumoping i jestem naprawdę pod dużym wrażeniem, przemyślanie, płynnie czysto, super po prostu, no może ciutkę czasu straciła jak ją z lekka za daleko po hopce wyniosło,ale tak cód ,miód i orzeszki Marta SZACUNEK!:multi::multi::multi::multi::multi:
  19. I gdzie zdjęcie łysego kuperka, hę:mad::mad:
  20. Piekne jesienne piesy:loveu::loveu:, jesienna przyroda ma taki cudny klimat, oczywiście takż Złotą Polską jesień mam na myśli jak ta :loveu::loveu::loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/369/dbe481b2a19d516b.jpg[/url]
  21. Chiałam obejrzeć całosc(pierwsze 10 str. całe przeczytałam i obejrzałam),ale za dużo tego , spodobał mi się podpis a tu proszę agilitowa brać, super:multi::multi::multi:. Joy jest piękny, takie pytanko jeszcze , grzywki widzę moge miec klapięte lub stojące ucho ? tak? Pozdrawiamy i bedziemy wpadać!:lol::loveu:
  22. Sama nie wiem na prawdę:shake::shake::shake:
  23. Cieszę się z Tobą:multi::multi: i trzymam kciuki, bardzo,bardzo mocno, ślę pozytywne myśli:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Dobranoc!
  24. Tobie też,zle czy świetne mam już dośc ich ciągłych kłótni, chociaż ostatnio jakby trochu mniej ich jest:roll::roll:, tfu,tfu
  25. Oto odpowiedź Asiu. Miny chłopców, po tym jak kazałam się natychmiast uspokoić jednemu i drugiemu:evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/14/1de6ecff8ec9317f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/14/d296c1618ebc9135.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/14/5ca262935fe7935a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/279/1d9589889b4ec337.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/14/6c1138432424da6e.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...