[quote name='prittstick08']ja bym chciala jeden kliker:)
pamietam, ze Władczyni tez chciala. Z tego co wiem, to nie ma jej w Polsce na razie, ale mysle z emozesz spokojnie jeden czy dwa jej zmaowic, nie jest to wielki wydatek iwec na pewno zapłaci.[/quote]
Napiszę do Oli ale nie wiem, czy nie będzie za późno(w sensie,że rodzice Oli już je kupili),ale napiszę i dam jutro znać.