-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Sukienka super, Ariula także, piękne flipy:loveu::loveu:,a co do odległosci, następnym razem posadz psa na zostań podejdź do aparatu ustaw odległość na psa, podejdź do psa i będzie super.
-
dzisi[quote=Asiaczek;1Na 0912151]Rzeczywiście w październikowym numerze Mojego Psa jest fotka jednego z moich basków - JUMA MONGO Asiaczek FCI, zrobiona podczNa as oceny na ringu. Juma jest na zdjęciu razem ze swoja handlerką - Godą. Egzemplarz dla Ingi juz kupiony, zaraz idę na poczte i nadam jej gazetkę. Myślę, że będzie to dla niej miła niespodzianka!:lol: pzdr.[/quote] Na pewno, ja też dziś postaram się kupić MP. Ale dziś i jutro będę mieć sajgon w pracy:roll::roll::diabloti:. W "moim " pokoju kładą terakotę, więc psy są w łazience i biurze. Oddzielnie, bo Szikra kolejny raz po sterylce ma pseudo cieczkę i Victor wariuje, w związku z tym o byłe g*** warczy na Delika, zwariować idzie, mówię Ci Asiu, oby do niedzieli skończył chcę na klubówkę jechać w spokoju.A jeszcze Sikra nie wykąpana powinnam zrobić to dziś najpóźniej, ale nie wiem czy dam radę. Ups, sorry za przydługi OFF:oops::oops:, już znikam do siebie.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Zapisz klienta na czarną listę i jak najszybciej o nim zapomnij... Pzdr.[/quote] Jak się wreszcie znów spotkamy to Ci opowiem,a klient sam nie zamierza się zjawic i dobrze, tylko mi nerwów naszarpał, kretyn:angryy:, zresztą wymazuję go z pamięci(a przynajmniej się staram:roll:) -
Lira widać,że nie robiło na niej już mozę wrażenia,a Tajga zafascynowana, gdzie ta woda ucieka i taka jakaś bleeee bo słone:evil_lol::evil_lol: [url]http://images38.fotosik.pl/12/93a5fae8a200d9be.jpg[/url] A żólte kaloszki super, ja mam ciemną butelkową zieleń(kupione na targu pod Grójcem jako gumofilce damskie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:z ocieplaniem które szlag trafił niestety:roll::eviltong:)
-
[quote name='Asiaczek']Mudik, a o co chodzi z tym zwrotem "side gate". Każdy wyraz z osobna znam. Ale razem...?:hmmmm: A ujęcie rzeczywiście super!:lol: Pzdr.[/quote] Side gate to ruch psa z boku,kiedyś na początku roku taką fotkę Delika Ula wklejała, on tez ma piękny side gate:razz::lol:
-
[quote name='Asiaczek']Nie zapeszaj, dziewczyno!:lol: Pzdr.[/quote] Oki,oki to tylko trzymam mocno kciuki:loveu::loveu: Jaki piękny side gate:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img257.imageshack.us/img257/869/kalimerasi6.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Od-Nowa']te jasne Mudiki są przepiękne :loveu::loveu::loveu: a jak tam wybory miss kalendarza? będą Twoje psiaki w nim??[/quote] No niestety znów nie, moja najwyżej oceniona fotka, a właściwie Uli dostała 15 głosów . Tym czasem poniżej 20 paru nie było co marzyć o dostaniu się do finału, ale w tym roku jeszcze ładniejsze wybrano;) A o które jasne Ci chodzi? -
To zwyczajowo trzymam kciuki i czekam na relację o kolejnych zwycięstwach:lol::lol:
-
To ja się też do Biedronki wybiorę po niebieska smycz w kostki i tego pluszowego różowego flaminga:loveu::loveu:
-
Buhahahha:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/365/d91b303da37dc52e.jpg[/url] Gdzie byliście w Piaskach?:cool3::cool3:
-
Piekne dostawienie do nogi i mimo,że musiałaś go ponownie posadzić podchodząc, super od razu z tobą ruszył jak tylko po niego podeszłaś i ruszyłaś.Pracuj,pracuj to wystartujesz w obi niedługo.:lol::multi:
-
Brawo, Gratulacje, FAnfary!:multi::multi::multi::multi: nie byliśmy na targach bo się wtedy agilitowaliśmy w Kozienicach.
-
Sliczne fotki, kocham agilitowe fotki:multi::multi::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Olusia']Widzę właśnie, że się na PŚ zarejestrowałaś ;) Fajnie :)[/quote] Widziałam,Cię tam:p -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='puchu']A cóż to za klient był?[/quote] Przepraszam,ale nie chcę o tym pisać , to dla mnie przykre było, ok?:shake: -
Cudnie czytać o takich wynikach,głaski dla Nafulci:loveu:
-
Super, chodnik pod daszkiem:lol: [url]http://img395.imageshack.us/img395/7237/resizeofimg7116pp7.jpg[/url]
-
Świetne!!!!:lol::lol::lol::multi: [url]http://images31.fotosik.pl/364/d52d5185280141ac.jpg[/url]
-
To po chorobie, czy coś z nia robiłaś?:oops::oops::roll: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_5454.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dzięki za miłe słowa:loveu::loveu:,przydadzą mi się po dzisiejszym jedynym ale za to , bardzo niemiłym kliencie(jak najszybciej o nim zapomnieć:angryy:) -
Słodkości:loveu::loveu::loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/363/893e5e6786d81877.jpg[/url]
-
Nawet nie wiecie,jak mi go brakuje, prawie się popłakałam wklejając jego fotkę:placz::placz: takiego drugiego kota nie będę miała nigdy, on jest niesamowity. rano przychodził do mnie do łóżka , przytulał do szyi i tak głośno mruczał, stąd była jego ksywka Pan Lamborghini . Tę fotkę dostałam od jego nowego domku,a kokardę dostał w 4 urodziny. To jest niesamowity miziasty, do każdego kot. Był kastrowany dzień po skończeniu 6 miesięcy.
-
[quote name='puchu']uwielbiam nietoperze :loveu:[/quote] To tak jak ja!, Ja nawet je karmiłam z ręki;)
-
Napatrzeć się nie mogę, on jest cudnyyyy:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Ka-Vanga']łeeeeee akurat jest wystawa klubowa 11[/quote] Ale 12 tego już nie:eviltong::eviltong::eviltong: