Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Patrzcie,podziwiajcie i uczcie się i bo fotek to chyba nie da rady robić;);). Jak ja Wam zazdroszczę tego wyjazdu:placz::placz::placz: Miłej podróży i Wspaniałych Wrażeń! a Startującym powodzenia i trzymam kciuki za Naszych([COLOR=Silver]i takie jeszcze pewne 3 psiaki,a za jednego specjalne[/COLOR];):loveu:)
  2. Bzokowa, Od-Nowa Dziekuje!!!:loveu::loveu::loveu:
  3. FAjny dziki!:loveu::loveu:, dołączam do pytania Uli, chętnie bym chciała, taki którego część kieruje na stronę , a część do FB. A teraz kolejne fotki by Anna Sajkowska vel Sajko [img]http://www.cavano.pl/fotki/kozienice_0908/111.jpg[/img] [img]http://www.cavano.pl/fotki/kozienice_0908/112.jpg[/img] [img]http://www.cavano.pl/fotki/kozienice_0908/113.jpg[/img] [img]http://www.cavano.pl/fotki/kozienice_0908/54.jpg[/img] [img]http://www.cavano.pl/fotki/kozienice_0908/55.jpg[/img] :loveu::loveu::loveu: [img]http://www.cavano.pl/fotki/kozienice_0908/56.jpg[/img]
  4. W okularach chodzisz spać?;):eviltong::evil_lol::evil_lol:
  5. Olusia, AngelsDream dzięki za gratki:loveu::loveu::loveu::lol:
  6. Świetnie teraz biegacie WOW!:multi::multi:
  7. [quote name='ewka i haker']dlaczego do biedronki?? po rzeczy dla psow??[/quote] tak po smyczki i zabawki.
  8. [quote name='Olusia']A ja mam dla Was w prezencie komplecik ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101218"][IMG]http://i35.tinypic.com/33jiava.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ja bym dała inną fotkę Sikry , tak by była cała głowa, i troszkę za ciemne a tak super:multi::multi:
  9. Ale Mickey jest super,nawet sznur jej oddał, a mała jaka słodka pchełka:loveu::loveu: Kurde,żeby mój Vic był taki tolerancyjny do Delika jak Mickey do małej, super dziewczynka trafiła, teraz kciuki za superancki DS:multi::multi:
  10. Dziękować, do Biedronki pewnie niestety dotrę jakoś w czwartek, bo jeszcze w środę będę wstawiać meble do pokoju:roll::diabloti:.
  11. [quote name='Asiaczek'] [B]Mudik[/B] - a od kogo miałaś takie info, co? [/quote] Od Musiałakowego telefonu komórkowego:evil_lol::razz:
  12. Jestem po pracy, wróciłam z zakupów więc pisze. Mieliśmy wejść po 11 tej tymczasem, już przed 11 kiedy szykowałam się do zjedzenia cieplutkiego naleśnika, pada pytanie z ringu czy jestem gotowa?:roll::-o:angryy:. No więc wypuszczam Delika zakładam mu ringówkę, wchodzimy na ring. Deli po pół godzinie w klatce, nie wybiegany, stęskniony za mną, nie chce ładnie biegać, skacze,podgryza ringówkę, ja się wkurzam :angryy:. w końcu jakoś w miarę biegnie, na szczęscie w postawie umie stać ślicznie. Nawet jak sędzina go dotyka odwraca tylko na moment wzrok i dalej wpatruje się w moją ręke ze smaczkiem. Opis: 10 miesięczny, dobrej budowy, dobrej kości. Przepiękna głowa:loveu::loveu::loveu:, dobry zgryz, piękne oczy, dobrze osadzone uszy, dobre katowanie . Temperamentny:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No cóż w ogóle nie trenowaliśmy biegania, musimy to ćwiczyć. doskonała, złoty medal, Zwyc Młodz i Zwyc Młodz Klubu, Best Junior Potem poszła koleżanka Kali, nie znam opisu,ale Zwyc Klubu dostała i CWC chyba też. Następnie wchodzi Victor. Vic trochę przy zmianie tempa zaczyna podskakiwać ,ale szybko sie uspokaja, stoi ładnie. Opis: 6 lat, zwarty:loveu:, bardzo dobra budowa, dobra głowa i dobrze osadzone uszy, ciemne oczy, przepiękna szyja:loveu:, dobry grzbiet,głęboka klatka piersiowa, b.dobry w ruchu,dobra szata. doskonała, CWC,Najlepszy pies w rasie, Zwyc.Klubu. Na koniec weteranki. Ula wystawia Gyury(mamę Delika), ja z Sikurką, Sikra ślicznie biega, sędzia prosi o kolejne kółko,wygrywa Sikra! ma jak na swój wiek, według sędzi, lepszy temperament od Dirki. Opis: Dobry temperament, 11lat(no prawie;)), ciemne oczy, b.piękne uszy, prosty,mocny grzbiet, b.dobry ruch, b.dobra szata, b. dobrze się pokazuje(no Sikra to wyjadacz ringowy). Po chwili na ring do porównania o rasę wchodzą : Deli, Kali, Victor, Sikra. Ja biegnę z Victorem, za mną znajoma z którą jechałam -Musiałek(słyszę co jakiś czas za sobą dobra dziewczynka, dobra sunia:lol::loveu:, przede mną Ula z Delikiem mniej skaczącym, bo Ula go lepiej prowadzi-tylko trochu się wyrywał do mnie i Vica, Vic zaś troszkę ciągnął do Deliego:evil_lol::evil_lol:. Jedno kółko i sędzie ogłasza, Zwyc.Rasy VICTOR! Każdy z psów dostał pucharek i medal,a Vic nawet dwa pucharki: za Zwyc.Klubu i za BOB-a. Ula robiła troche fotek ale aparatem Musiałkowym, jak będzie je mieć to wstawi zapewne.
  13. No baner git! Rewelacja!:loveu::multi::lol:
  14. Napiszę po pracy teraz jestem zajęta.
  15. Mudik

    bzik

    Mi też się bardziej pierwszy podoba, na drugim Bzikowi oczu nie widać:roll::eviltong:
  16. Biegane i frizbowe fotki nadmorskie cudnościowe:loveu::loveu::loveu: Ale meduza (chełbia morska)bleeeeeee:shake::shake::shake::shake::diabloti:
  17. A na wystawie byliśmy wczoraj;);)
  18. Dzięki Sajko za Vica:loveu::loveu:, Wendka wklejaj i Swoje im więcej tym lepiej:lol::lol:
  19. Dzięki,ale ja się tym nie przejmuję zbytnio, te co wybrano tez mi sie podobały. Może do 3 razy sztuka;):cool3::eviltong: Kolejne fotki by Sajko [img]http://www.cavano.pl/fotki/kozienice_0908/12.jpg[/img] [img]http://www.cavano.pl/fotki/kozienice_0908/11.jpg[/img]
  20. Mamy dwie, w tym jedna piekna nowiutka:loveu::loveu:
  21. Toska Świetne fotki i znowu ta plaża , sucho ciepło(w miare ), a tu mokro i szaro za oknem(buu) jak miło się takie plazowe oglada, choć nie ukrywam,że z zazdrościa. I do tego piękna Loca jako obiekt focenia:loveu::loveu::multi::multi:
  22. A ja juz via sms , w drodze z Lodzi wiedziałam,że Basek Asiaczek BIS II GRATULACJE:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  23. Zdjęcia świetne, zwłaszcza fajerwerki:multi::multi::multi::loveu: Powodzenia i dla nas prosze za Łódź kciuki jutro;);)
  24. [img]http://images38.fotosik.pl/12/ee2fa48182b25264.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/277/4433d0ea6895e9c1.jpg[/img]
  25. Brawo świetnie wam idzie Marysiu!:multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...