Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Vic z Delim są obecnie na etapie ustalania hierarchii i żaden nie chce ustąpić:diabloti:. Interweniuję tylko gdy, któryś przegina lub jest pardzo późno a chłopcy się zbiertają na wrzaski i warkoty:evil_lol::diabloti:
  2. To zależy w smallikach J team ,23 psy się zmieściły w czasie. indywidualnie jumping large aż 40 psów zmieściło się w czsie, więc nie jest tak źle z tymi czasami ;-) To są mistrzostwa ,wygrywają najlepsi a tory są trudne i szybkie.
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/14/5b09bfb15b7316d8.jpg[/IMG][/URL] To moja piłka ,gdzie leziesz gówniarzu?:mad::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/14/38ed61128380d7fa.jpg[/IMG][/URL] A ja nie ustąpię:angryy::angryy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/14/be974e61ac0ea8a8.jpg[/IMG][/URL] Mówię Ci Spadaj! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/14/50475eb12aafb0c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/369/1ee45a5a69cc1ab4.jpg[/IMG][/URL]
  4. Zaległe domowe. Piłeczkowa seria cd. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/14/49390af2b2f7fded.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/369/aee8c3520e6043ed.jpg[/IMG][/URL] Mam Cie z powrotem piłko;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/369/7036cdee05d54f04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/14/36b3b82f3a40f4c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/374/3e69581124c79213.jpg[/IMG][/URL]
  5. No nie myślałam,że słowacki Veni juz zostanie na tym pierwszym , po tym jak pobił Encore, ze swoim czasem 27,56, a tu WOW fiński Zen 27.02:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Go Słowenia ! Brawo Marta i Kryśka!!!:multi::multi::multi:
  6. Cir:-(:-(:-(
  7. TAAAAK:multi::multi::multi: Wielkie dzięki na jakiś wspólnych zawodach stawiam Ci piwo!:multi::loveu::loveu::loveu::loveu: Pisałas o Marcussie a dziś bc ze Szwecji 28.09:crazyeye::crazyeye::crazyeye: EDIT: No i ENCORE go pobił 27.71 niewiarygodne!:crazyeye:
  8. Może mi ktoś sprawdzic jaki czas i wynik mudi Sja Słowenia i mudi Saima Finlandia??? Ja już oficjalnych wyników nie zobaczę cholerny pdf:angryy:
  9. Po remoncie i pucharkowe dopiero co cyknełam, więc na nie pora przyjdzie później, najpierw dam jutro zaległe domowe i wyjazdowe. A to na dobranoc! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/278/fa497205b1c9ed86.jpg[/IMG][/URL]
  10. Super fotka:loveu::loveu:, małą tylko schrupać:loveu::loveu::loveu: Dobranoc! Ja też poobrabiałam dziś fotki a wstawiać będę jutro;)
  11. Świetne, ale ja wole standardowe koty. Co to za rasa w ogóle??? [url]http://www.cozytop.eu/index_pliki/image39661.jpg[/url]
  12. [quote name='Od-Nowa']Twoje psiaki złapały po rogu (pokoju) i rozciągały.. a że są tylko 3 to wyszedł pokoik nie równy :lol:[/quote] To któreś ciągnęło mocniej , nie równo bo zamiast jednego rogu jest "malowniczy" łuk:diabloti::evil_lol:
  13. Skąd masz tę fotkę?????:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. Powaliłas mnie tym mysikrólikiem WYMIATASZ!!!!:crazyeye::crazyeye::multi::multi::multi::multi::loveu:
  15. [quote name='Od-Nowa']trzymaj się dzielnie w czasach remontu :lol: jesień pracowita dla wszystkich :roll:[/quote] No już prawie po:multi:. Dziś mogłam powstawiac meble do pokoju, przy okazji zrobilam generalne porządki i przemeblowanie, podoba mi się ten układ ,który jest teraz:loveu:. Tylko jeszcze trzeba uprać zasłony i rolety i umyc okna, tylko jak odkurzyć ściany??? Wszystko pokrywa pył z cięcia kafelków(taki mam równy pokój ,że trzeba było sztukować:roll::cool1:
  16. Władczyni podpasował ich dzwięk, każda firma ma troche inny, no i się zaczęło, teraz kilka osób już chce:evil_lol::evil_lol:, ja nie sprowadzam, przy okazji wyjazdu do USa przywoża jąje rodzice Oli od Deo;)
  17. ,że tutaj sa [quote name='Ludek']Tutaj sąM [URL]http://voittaja.kennelliitto.fi/NR/rdonlyres/BDC4800D-871B-44A6-92FF-FC6A292C31B4/5780/Competitors2008small.pdf[/URL] więc chyba jednak startują. :)[/quote] Nie wiedziałam,że tutaj są bo mój komp nie otwiera pdf-ów. Dzieki;)
  18. Bangi, wstydź się, tak z pupą do obiektywu, przyszła mama, nie uchodzi:evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_5877.jpg[/url]
  19. Czyli to o smallach to nieprawda? tak? cyt: Napisał [B]King's Dog[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10962027#post10962027"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] Szkoda tylko,że nie mamy eMek,a [B]eSki startują tylko w drużynowych, [/B] Uf, ulżyło mi :multi::multi::multi:
  20. To nie są zgłoszone smalle do indywidualnych?:roll:, szkoda, to nic nie kosztowało, no cóz:cool1::roll::-(
  21. Aniu bo jestem zajęta mocno w pracy, mam na głowie remont i ogólnie padam na tzw. pysk:roll::cool1: Ula WIEM:cool1::angryy:
  22. [quote name='Asiaczek'][B]Mudik [/B]- sorki, że dopiero teraz, ale [SIZE=4][COLOR=Red][B]OGROMNE GRATULACJE ZA WYSTAWĘ KLUBOWĄ!!! [/B][/COLOR][/SIZE] sukces jest ogromny!!! Pzdr.[/quote] Iiii tam bez przesady:oops::oops:, to nie to co Twoje wygrane! Choć byłąm w szoku, bo myślałam,że wygra weterany Diri a rasę Deli, a tu siurprajz Victor zgarnia BOB-a:evil_lol::lol::lol: Dziękuję:loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. Ale chyba w generalnej, bo w drużynach mamy 11, pierwsza Rosja. Za nami: USA,Czech, Niemcy, Anglia,Austria, Finlandia, Norwegia.!!!! No nie wielki szacun! BRAWO:multi::multi::multi::multi::multi: To teraz trzymamy kciuki jutro za smalliki:-D
  24. [quote name='Olusia']To napiszesz jak ma ten banner wyglądać, jakie zdjęcia, kolory, napis itd.? ;P[/quote] Tak ale po pracy dziś bo wczoraj nie dałam rady, a dziś mam urwanie głowy.
  25. Jesteśmy na 7 , ale pięknie pobiegli zwłaszcza Passim:multi::multi::multi:,brawo!
×
×
  • Create New...