Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Nie do końca Delik też się zmieścił [url]http://images34.fotosik.pl/385/37c90b0ec850f87f.jpg[/url]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/390/8b5103def82778ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/385/9db0115ef9e3fe13.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/22/2a3db1ece80455aa.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/385/37c90b0ec850f87f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/22/067c397345a52aef.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/385/220c6d0e8c996832.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/22/8cad5f0d759678b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/22/fc9afba4934a286f.jpg[/IMG][/URL]
  4. PM= Pola Mokotowskie, ale już doczytałam ,że to Forty Bema;):lol:
  5. Piękne!:loveu::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/156756/00000043.JPG[/url] Zdjęcia z tej serii to z PM dobrze zgadłam?
  6. Myślę,ze to po to by psiaki po PT(smycz i pies po LEWEJ) naumiały sie pracy również po prawej stronie przewodnika;)
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/385/4d2a3177507df89e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/22/f99fa1017a2a2055.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/287/a24dc3fd8490c294.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/22/f706a3402d09e3c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/384/bc0a5c38d0077eef.jpg[/IMG][/URL]
  8. W oczekiwaniu na spacerkowe fotki wklejam zaległe domowe [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/22/12724be86ff1080a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/22/6cca143e0ec93ee9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/22/128f1001cceeaa4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/385/2bd328080f85aa1e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/22/695961388b0aaf30.jpg[/IMG][/URL]
  9. Wzięłam się za porządki na dysku i będę wklejać fotki, to jutro sobie obejrzysz:razz:, Pozdrawiam!:lol::lol:
  10. Aga przepiękna fotka:loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. Psiqak chyba prawdziwy a co to za szpicek? Nie rozpoznaję rasy? Miejsce na ringi super, jak w jakieś sali pałacowej wygląda, a żarełko to na ho, ho, ho baskowi wystarczy:evil_lol::evil_lol:
  12. Ooo witamy! Dziękujemy! Vic już sie ma lepiej:multi::lol: Dziś już rano w ogóle nie piszczał jak wstawał, szaleje z piłką po domu, na dworzu troche frizbujemy(niziutkie rzuty i rolerki, oraz sztuczki typu slalom między moimi nogami). dziś tak się w domu nakręcił zaczął biec zanim rzuciłam pikę,że wpadł na ściane:crazyeye::roll::roll::diabloti::eviltong::shake:, ale zaraz pobiegł dalej:evil_lol::evil_lol:
  13. Wonderfull dog and Congratulation to His Groomer. Can You wrote here name of the BOB winner in brown colour standard?
  14. Pięknaaa!:loveu::loveu::loveu: [url]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/tn_DSC_0112.jpg[/url] A co do skoku, co to dla niego eskowa wysokość:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Sliczna fota:loveu::loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/383/33d04524d42637ac.jpg[/url] Ale z Dżekiego akrobata:lol::-o My też mamy teraz Air Hero:loveu:
  16. Super!:multi::multi::multi:
  17. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1070362.jpg[/url]
  18. [quote name='Juszes']Ale śliczne zdjęcia:loveu: a najlepsze to to :multi: [URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1070432.jpg[/URL][/quote] Zgoda tylko mu uszy ucięli :placz::placz::placz::placz:
  19. Też bym chciała zobaczyć mucho tenis!:crazyeye::crazyeye::loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='crazydaisy']Kochana, trochę zmienię tok rozmowy. Jako, że trenujecie agility w cavano, powiedz mi gdzie odbywają się zajęcia? My na PT jesteśmy w russie, ale agility mają na sadybie a mi, jako osobie niezmotoryzowanej nie bardzo uśmiecha się przez pół stolicy kursować i szukam czegoś znacznie bliżej. Lokalizacyjnie pasuje mi fort, ale żadnej opinii na temat tej szkoły nie mogę znaleźć.[/quote] Ja nie narzekam, serdecznie zapraszam, kurs wczesno wiosenny planowany jest na luty, wszelkie info będzie na klubowej stronie:lol::lol::multi:
  21. Przepiękneee, aaaaa, więcej, więcej!:loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
  22. Śliczne zdjęcia, zwłaszcza liściowe:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. Niestety płytki na razie niet, bo autorka zdjęc ma chore dziecko:placz::placz::placz:, ale juz chyba jest lepiej:roll:
  24. Wspaniałe foty z serii oponkowej i te z kotami za zasłoną. A ta the best:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images40.fotosik.pl/21/374d59c4cea12144.jpg[/url]
  25. Misio-słupek:loveu::loveu: [url]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/PA180238.jpg[/url]
×
×
  • Create New...