Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Je się strzyże pod szyją do mostka i uszy na gładko, tak? Talagia? Robiłam niedawno irlanda, psa ze schronu, więc nie wszytko się dało uratować na łapach(dredy)ale włos na klacie jaki miał :crazyeye::crazyeye:mimo warunków w jakich był, szkoda,ze nie ma fotki. Miał strasznie zarośnięte uszy, wyglądał staro (i jest staruszkiem;):p),ale jak zgoliłam uszy to odmłodniał, naprawdę. Jedno co miał skapo owłosione to niestety ogon:-(
  2. Też strasznie miła suńka była:loveu::loveu::loveu:
  3. Agnieszka sznaucer super, szkoda,że te osoby które udało mi się przestawic na trymowanie sznaucera, maja psy słabo owłosione, chciałabym nad takim jak Twój móc popracować.
  4. Piękna Loca:loveu::loveu::loveu: Kowaliki bleeeee, nie lubię ich. Zazdroszczę floaterów, ja nie umiem tak wysoko:placz::placz::placz:
  5. I jeszcze taki mały słodziak, ścięcie nie wygłada na super równe,ale miało byc naturalne i zanim o ustawiłam to musiał mnie wylizać poskakac i się futro zwichrowało;);), BTW strasznie słodki psiak, nie chciał z kolan złazić:loveu: [img]http://images37.fotosik.pl/22/e71b5c04c555695f.jpg[/img] [img]http://images35.fotosik.pl/22/e4513e80a24bff35.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/386/628cbfa09b9c7b5c.jpg[/img]
  6. [B]Haniu[/B] wiem,że ta sznaucerka ma długą firankę na brzuchu,ale tak sie podoba i już , może spróbuję na wiosnę ściać krócej, a co do strachu, jak była pierwszy raz to ja zaskoczyłam tym aparatem i dało się zrobić tylko kuliła głowe i opuszczała ogon. Teraz było gorzej ona na WIDOK aparatu chciała uciekac musiałam ją tulic i uspokajac i przekonywac ,ze juz go nie ma. pomocnik chował go za soba. jak juz ją w miare ustawiłam to pomocnik wyciagnał aparat i cyknąl zdjęcie,dlatego nie maił czasu na zbytnie ustawianie ostrości, a sunia zdąrzyła ruszyć głową. Więc brak flesza tu myśle nic nie pomoże, ona na sam jego widok nawiewa, z resztą mój aparat w sztucznym świetle nie zrobi bez lampy , wtedy fotki wychodzą jak mocno poruszone, wiem bo już próbowałam. [B]czapla [/B]dzięki ale wydaje mi się ,ze jest lepiej niż był. wiem że dół jest jeszcze zbyt okrągło, powinna byc prosta linia po skosie, tak? i lędźwi nie było jak wymodelować bo wciaz ma zbyt krótki włos,ale trzeba ją było ściac bo zskołtuniła się na wakacjach(ponad 2 godziny rozczesywania), a z pomocy chetnie skorzystam, na pewno sie przyda bo myślę,że pani będzie wracać, bo jej sunia jak to powiedziała ostatnio wreszcie zaczyna znów wygladac jak kerrak a nie jak sznaucer. mój mail podam na PW ok?
  7. Obgryza paznokcie, tzn pazury!:evil_lol::evil_lol::eviltong:
  8. dołączam do oczekujących:lol::lol:
  9. i jeszcze taki mix-tez szalenie urocza sunia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/391/a61fe685dbed932b.jpg[/IMG][/URL] a jak pozowała:lol::lol::p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/22/999138e09c16a35b.jpg[/IMG][/URL]
  10. Wczorajsza ozdóbka- maltańczyk, przesympatyczny psiak:loveu::loveu::loveu::loveu: Krótko po przyjściu i po czesaniu kołtunków, nie był zbyt wylewny, za to potem ... całował mnie bez przerwy:evil_lol::evil_lol::eviltong::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/386/02b0e0bd7e8be565.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/286/5303a3b96da6137a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/22/e71b5c04c555695f.jpg[/IMG][/URL] Słodziak:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/22/e4513e80a24bff35.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/386/628cbfa09b9c7b5c.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='puchu']Fajny kerrak :) Trudno nie pamiętać Presta :lol: Był bez smyczy, czyli już lepiej z posłuszeństwem? Szkoda, ze już nie chodzą na treningi.[/quote] tez sie zdziwiłam ,widzac go luzem. jak chodzi z mama tej dziewczyny to sie szarpie do psow, tym bardziej,ze ona na widok innego psa sciaga i szarpie go smycza, luzem inny pies czyz nie??:lol::lol::loveu:
  12. [quote name='crazydaisy'][URL]http://images49.fotosik.pl/22/320ee59247a428f4.jpg[/URL] :crazyeye: Ty go tak załatwiłaś?? Aż dziw, że jak się zobaczył to się nie odwinął i nie portaktował oprawcy pazurami :evil_lol:[/quote] KOlejna która nie widziała nigdy ostrzyżonego kota, ja Ci dam oprawcę:mad::mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;):eviltong:
  13. [img]http://images25.fotosik.pl/286/38fed938ed95ddd3.jpg[/img]
  14. Niestety mam tylko takie, wiem,że ruszone,ale już więcej nie chciałam suni stresować(strasznie boi sie aparatu) może następnym razem uda mi się zrobic dobre zdjęcie jej głowy(i grzywka jeszcze wiecej odrośnie) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/286/38fed938ed95ddd3.jpg[/IMG][/URL]
  15. Nie mogłam ściąć krócej, ta sunia ma stosunkowo głęboką klatkę, krótsza listwa odsłoniła by sutki i byłaby jeszcze rzadsza
  16. Dzięki, chociaż Tobie się podoba:loveu::multi:, nie zawsze kotom się podoba, ale chyba mam do nich tzw. rękę, bo rzadko się trafi taki bardzo waleczny, nawet te co w domu da się uczesać,ale się to kończy podrapanymi i pogryzionymi rękoma , u mnie sie daja wyczesać, wykapać i wysuszyć(no to ostatnie to musze mocno je trzymać bo tego bardzo nie lubią niektóre. Są takie,ze w wannie panikują a sa takie ,że grzeczniej siedzą niż niektóre psy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Aszita']Mudik, Ty tak oddajesz sznaucera klientom?[/quote] Tego , a właściwie tą tak, zazwyczaj mają wychodząc równiutkie stópki i proste łapki, kolumienki, ta sunia ma na stopach kręcony włos, delikatny i bardzo słaby, on się tak wykręca co daje wrażenie jakby był tak wycięty. Kiedyś była trymowana , ale od paru lat właściciele tego zaniechali. Ta sunia ma 11 lat i niestety za każdym razem coraz słabszy włos. Aniu tak się strzyże koty które mają kołtuny, a niiektórzy nawet bez kołtunów chcą je strzyc, czego bardzo nie lubię i staram się namawiać do dokładnego wytrymowania martwej sierści, ale co poniektórzy są zacięci, nie chcą czesać, nie chcą sierści w domu i każą ciąć.
  18. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/22/00a34469de91d4d3.jpg[/IMG][/URL] Zwróćcie uwagę na tego sznaucera, stoi na przednich łapach :-D i ta mina Delik hihihihihi, szaleli chłopcy oj szaleli. Sznaucer nie zauważył nawet ,że pan po niego przyszedł i nie chciał iść do domu. Hahahaha;-) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/390/0f2cdd7465c7ec3a.jpg[/IMG][/URL] [B]M&T[/B] to jest ostrzyżony na lwa pers
  19. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/22/7d9252be908b28fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/22/320ee59247a428f4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/286/3c3df3a7b5cb2cc8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/22/35eed188c4c9dca5.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/385/b21c0f561bc8b15d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://images49.fotosik.pl/22/320ee59247a428f4.jpg"][img]http://images49.fotosik.pl/22/320ee59247a428f4.jpg[/img][/URL]
  21. Świetne!:loveu::multi::multi::multi: A co do psa pod sklepem ,sama moje zostawiam, właściwie TYLKO przy jednym usytuowanym po środku osiedla, z dala od ulicy i to dosłownie na max 10 minut ,a i to zdarza się rzadko. Natomiast przenigdy nie zrobiłabym tego co widziałam na Pradze w ten poniedziałek. Wieczór, ruchliwa ulica pełno samochodów, autobusy, tramwaje. Trawnik przy jezdni oddzielony od niej metalową barierką, jakieś 40 cm wysokości. Do barierki przypięty mały wyraźnie zlękniony pies , w szelkach! i na flexi !!!!:angryy::angryy:omotanej wokół barierki. Pies stał max 10 cm od jezdni, głupota i bezmyślność ludzi mnie przeraża czasami!
  22. Paula szacunek, świetne ujęcia na huśtawce i w slalomie:multi::multi::loveu::loveu::loveu: Super:multi:, szkoda,że nie masz zerówek:-(, nic tylko do openów się przenosić, one jakoś bardziej obfocone zawsze są:razz::razz:
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/22/455b5fd544f0a5c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/22/e0cf31641e6e21a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/287/52f60310fe097066.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/286/b6e05abcd0ded8ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/385/cbb64af215de01c0.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/22/e2e76d0cbe39e7e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/287/f368a0caae0f01ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/22/7388bd6860c85911.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/385/15e14505b3a26c0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/385/f9d6ec86f15fb92e.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='puchu'][URL]http://images28.fotosik.pl/287/a24dc3fd8490c294.jpg[/URL] Co za mina :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/385/220c6d0e8c996832.jpg[/URL] Coś Ty temu maluchowi zrobiła :shake: ;) :eviltong:[/quote] ostrzygłam:eviltong::eviltong::evil_lol:;) [quote name='puchu'] [URL]http://images34.fotosik.pl/385/9db0115ef9e3fe13.jpg[/URL] Ten czarny to nie Presto (tak mu chyba było)?[/quote] Dobre masz oko i pamięć tak, to Presto;):lol:
×
×
  • Create New...