Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Nie panikuj, będzie dobrze : )
  2. Trzymam, Pralina na ścisłą do dziewiątego
  3. O, czyli biorą 6%. Sporo.
  4. Ważne, żeby była zaopatrzona przeciwbólowo.
  5. Trudno, damy radę, jej uśmiech ... bezcenny
  6. Pewnie dlatego, że blisko wody. U nas w lesie sucho jak pieprz, to i kleszczy od czerwca nie ma. Odpukać.
  7. Dobrej nocy słodka mordko : )
  8. U nas też nagroda za dzielność działa : )
  9. Jeszcze z długim futerkiem : ) : )
  10. Ze stojącymi równie urocza : ) Myślę, że foto na wznak też będzie ok. Takiego Radek jeszcze nie zamieściłeś.
  11. Moim przydałoby się takie szkolenie : )
  12. Muszę przyznać, że urodziwa bestia : )
×
×
  • Create New...