Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. W Zamościu jest belg maliniak na wolontariackich i on cały czas z miską w gębie, ale jeszcze nikogo nie wzruszył
  2. Karmę kupiłam w poniedziałek. Nie wiem dlaczego jeszcze nie wysłali
  3. O kurcze, ale gest
  4. Oby tylko jedno Znajoma wyprawiła córce wesele z hukiem (jeszcze przed pandemią), wzięła 60 tys. kredytu na to, a oni się po 1.5 roku rozwiedli
  5. 50% dla Maro
  6. Niech już ta planeta pierdolnie
  7. Jak go zabierałam, to w samochodzie też odstawiał czady. Jak wysiadł to był grzeczny. Tylko w środku mu odbijało.
  8. Mam ozonator i wstawiam do samochodu na pół dnia na maxa, wybije wszystko. Szmaty wywalone, klatka zdezynfekowana.
  9. Jak dojdzie do Jagny to zrobisz. Tam będą jeszcze 4 puszki Rafi promocyjnie : )
  10. Dobrze, że nie wali w kraty : )
  11. Kupiłam Joserę.
  12. Jagna, jak chcesz to Ci je przywiozę
  13. Radek, kobietom wieku się nie wypomina
×
×
  • Create New...