Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19187
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. No Maro to pierdołowaty jest
  2. I Wolfik się załapał : )
  3. Ale Michu ma deklaracje, a Dianka golas. Trzeba zebrać chociaż trochę grosza, szukać tymczasu, bo DS do marca to w kategorii cudu. Dam 20.00 stałej tylko : (
  4. Ja już Micha nie widzę w kojcu. Nie można mu tego zrobić.
  5. U mnie to tak między 48 a 65
  6. I nie widzieć w tym własnej głupoty. Mnie właśnie ta nieuświadomiona i w sumie nieintencjonalna głupota przeraża najbardziej.
  7. Stabilnie to będzie jak przestanie na cokolwiek/kogokolwiek burczeć. Ania ma cały czas czerwone światło z tyłu głowy. To jego spanie na łóżku to jednak za wcześnie.
×
×
  • Create New...