Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19186
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Rozmawiałam z Jagną. Suvi słaba, jeśli serce będzie w porządku to od razu operacja. Ropa leje się ciurkiem
  2. Skarbnikiem zgodziła się zostać Asia Alaskan. Wygląda bardzo źle . Ode mnie też dycha i bazarki.
  3. Niezawodna agat21 zrobiła błyskawicznie bazarek imienny dla Drugiego. Bardzo prosimy o pomysły i głosy : )
  4. Nie myślałam o kolejnym psie, bo o Suvi i Franka nikt nie pyta, no ale dałam się namówić Asi Alaskan i weźmiemy go na spółkę. Wygląda dramatycznie i bardzo przypomina naszego Fenisia, któremu nie było już dane wygrzewać się na trawie, ale poczuł chociaż przez te trzy tygodnie co to Marysina miłość. Roboczo nazwę go Drugi. On też jest w schronie od 2011 roku. 11 lat więzienia. Kilka osób na Guciowym zadeklarowało pomoc. Koszt u Jaagi to ok. 15 zł./ dzień. Do tego dojdą pewnie spore koszty weterynaryjne. BARDZO PROSZĘ O POMOC !!! Rozliczenie zbiórki Drugiego z "Ratujemy Zwierzaki" 1882,82 zł Wydatki (faktury na wątku) 337,35 zł - karma 130 zł – USG 90 zł – leczenie 136,77 zł - Arthrosterol 240 zł - hotelowanie 250 zł - eutanazja Razem: 1184,12
  5. Asia mi dzisiaj mówiła, że to Feniś 2. W schronie od 2011. POMOCY, PROSZĘ Najbardziej o miejsce, kasę wyżebrzę.
  6. Jestem zimnolubna Dla Suvi i Borynia suszę szyje indycze, może ten szary małpiszon się do mnie uśmiechnie
  7. Mydło i powidło
  8. Ogromnie się cieszę Trzeba ogłaszać w całej Polsce, bo większe szanse na dom, a ja zawiozę
×
×
  • Create New...