-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
zerduszko replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ewentualnie mogłabym się zadowolić głaskaniem ;) Ale i tak chciałoby sie przytulić :loveu: Prosze o wygłaskanie go ode mnie, bo ja raczej w tamte strony nie zawitam. Ładne psy, to nawet jak mają ciężki charakter, to szybko znajdują domy. A on ma wręcz lekki ;) przy tym tak ładnie ząbeczki suszy :loveu: Nic z tego nie rozumiem :shake: -
Ty już nie udawaj takie dobrej matki, ze dla dziecka :eviltong:
-
Ale jesteś :shake: Nie dość, ze nieodpowiedzialna matka, to jeszcze wyrodna "pancia" :mad:
-
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ona się normalnie uśmiecha :loveu: Ciekawe czy wie, ze to już na zawsze :razz: wczesniej na zdjątkach mordeczki tak nie cieszyła :p -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
zerduszko replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Aż chciałoby się go wyprzytulać ;) Pewnie by mu to nie w smak było, że obca, nawiedzona wariatka chciałaby go wyściskać. -
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
zerduszko replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
A u suni coś nowego? -
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Brwa kobitki, wielkie :multi: -
SZNAUCER MINI - przerazony schroniskiem MA DOMEK!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']mam nadzieję Weszko, że masz rację bo serce mi pękło - miałam wziąć go na DT, ale pojawił się ten z OS - on jest w gorszym stanie i grozi mu zagryzienie :placz: ale takie wybieranie boli cholernie :placz:[/quote] Nie smutaj sie :shake: Musi byc dobrze. Mozna go już ogłaszać? Wrzuć jakiś tekst albo link, to jutro mu porobię. -
[quote name='bonsai_88']Angelika tylko się pośpisz, bo ja 10 lipca zabieram Smoka na mazury :eviltong:... [/quote] Tylko go tam nie pilnuj :-x przed wielką głęboką wodą ;)
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
zerduszko replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
[quote name='Anza&Hacker']Złoty nie ma nowych zdjęć bo się popsuł :shake: ...poza tym u nas pogoda od dawna popsuta, więc nie łatwo jest znaleźć chwile nadającą się na wzięcie aparatu ze sobą i jak już się przytrafi to wtedy biorę ze sobą maleństwo - ona tak szybko się zmienia, że chciała bym móc uwiecznić jak najwięcej chwil w jej dzieciństwie, żeby mieć potem co wspominać - golden za to jest gruby, brzydki i niegrzeczny teraz - nie ma co oglądać :diabloti:[/quote] Jakby mi zdjeć nie robili, tylko młodszej "siostrze", to tez bym była niegrzeczna :diabloti: -
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Hipolitek w niedzielę/poniedziałek przyjedzie do mnie :kciuki: trzymaj się malutki!!![/quote] :multi: :multi: -
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
zerduszko replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
[quote name='Anza&Hacker']...ale ludzie się czepiacie - wiadomo, że nie ma szczenie w tym wieku proporcji dorosłego psa - co nie znaczy, że jest [U]strasznie[/U] nieproporcjonalny, czy że ma [U]złe proporcje jak na swój wiek[/U] - co właśnie uważam, że moja psina ma jak najbardziej ok - i że jest całkiem proporcjonalna jak na szczeniaka w wieku 5 miesięcy - to moje stanowisko i koniec tematu :mad: [/quote] :lol: Ma piękny długi ogon :loveu: co oczywiscie zapewne jest normalne w jej wieku ;) [SIZE=1][żart oczywiście][/SIZE] Pięknie biega, dziękuję za możliwośc podziwiania :p I zgłaszam prostes z powodu braku "blondyna" ;) -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Mam mieszane uczucia. Pani wspaniała, młoda i widać, że jej zależy ale mąż taki sobie, ani razu sie nie odezwał podczas mojej wizyty, unikał kontaktu wzrokowego.... Do tego jeśli Xena to mix boksera z jakimś amstafem a na takiego wygląda to tutaj musimy mieć właścicieli, którzy dużą wiedzą o tego typu psiakach. Nie wiem co robić:-([/quote] Może facet nieśmiały, nietowarzyski?? Swoją droga zastanawia mnie czemu akurat na Xenę taki mus... bo ładna?? -
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Domki przekonujące do sterylek, to się nie czesto niestety zdarzają :shake: Trzymam kciuki mocno, żeby to był ten domek :p -
A aparat, który sobie keidys kupisz zmieści Ci się? :razz: Normalnie to bym napisała: poka zdjecie :evil_lol:
-
[quote name='groszek83']Możesz sie rozetką pochwalić na komórke:cool3: [/quote] Hihihih, przeca pisała, ze kom. tysz nie działa :eviltong:
-
Ty miałaś nic nie brać :razz: śledzę Cię jak wiesz kto :eviltong:
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
zerduszko replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
[quote name='Anza&Hacker'] Tutaj urywek naszego pierwszego treningu agility - tam gdzie mała się "zacięła" to była karma w trawie, którą skrzętnie skonsumowała ;) [url=http://www.facebook.com/home.php#/video/video.php?v=1019804234232&ref=nf]Anmelden | Facebook[/url][/quote] Już nie będziemy nic złego pisac, tylko wrzuć proszę gdzieś, gdzie mogłabym to obejrzec :modla: ;) -
Jesli masz czas, to tu znajdzie mnóstwo miejsc, gdzie można ogłaszać [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/[/URL] Jakbys nie mogła allegro zrobić, to ja mogę. Tylko z tym tekstem z 1 postu?? Czy masz jakis inny do ogłoszeń? Trzymam kciuki za czarnego :p Następnie za szansę dla Żółtego. Moze jak będzie tylko 1, to Żółty będzie mógł zostać? Masz jakiś ternin?
-
Tak to zwykle w zakładach bywa, niestety.... Jesli chcesz mogę dorobić ogłoszeń. Tylko napisz gdzie już mają. To nie będzie taka szybka sparawa, szczególnie, ze psy są większe, a jeden do tego starszy :shake: Im więcej inf. o nich w ogłoszenaich, tym większe mają szanse.
-
Złoty cocker spaniel pies czeka na nowy dom. Żory
zerduszko replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
No i nic z tego.... mój stary złom, wczoraj na spacerze robił wsie zdjęcia rozmazane, myślałam, ze akumulat. rozładowane, ale to nie to :shake: Grrrrr -
[Rybnik] Pixa & Benuś maja już swoje domki :]
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Jaka zdolniacha z Ciebie, z kurczaka zrobiłaś kozę :p -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Te posłanka to był dobry wybór, bo faktycznie całą noc śpią u siebie ;) I mam mniej sprzątania :multi: Lizka ma obserwatora na allegro :mad: Wbrew pozorom,to z niej jest baaardzo odważny psiak. Trochę się boi reki, ale np. odkurzacz czy wysokość (mieszkamy na IX piętrze) nie robią na niej wrażenia. No i ambitna jest ;) wczoraj namawiała mnie na porzucanie jej 2 m gałęzi :evil_lol: Nie boi się też wchodzić na blat kuchenny :mad: na szczęście jest za wysoko - tak jak moja głowa :eviltong: Ma za to ciągoty do dziewczynek :shake: nie tylko do Sadulca, ale wczoraj napastowała sunie z cieczką.... aż tamtej nerwów brakło. I jest strasznie zadzrosna, głaskać można tylko ją. Już wime dlaczego Saducha ją przyjęła do domu bez 1 warkniecia... Lizka przeca była w ciaży :p A myślałam, że Sadie tak się odmieniła :oops: No, to tyle :cool1: