-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
zerduszko replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
:-o Co? Biedna niunia :placz: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A co tu wybierać? Mierzysz kupujesz i kombinujesz, gdzie ustawic :eviltong: Ps. Co tak Cie naszło? -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Nie szukał ktoś w schronisku takie suni? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/wazne-znaleziono-na-dzialkach-psa-w-gliwicach-145371/[/URL] -
[quote name='saska']Nie odezwał się, najprawdopodobnie została wyrzucona ;/ PRoszę popytać czy ktoś nie chciałby zaopiekować się psiną.[/quote] Popytać to juz za bardzo nei am kogo, trzeba porobić ogłoszenia w necie lub papierowe.
-
[quote name='*Monia*'] Właśnie opieprz mi się dostało za nakarmienie srylki kefirem, bo "jeszcze sraczki dostanie i co będzie?". Ach te chłopy...[/quote] Będzie "Patrz jak ona fajnie srusia" :evil_lol:
-
Monia, a ta mamę to trzeba byłoby ciachu ciachu? Ps. Szczylek boski :loveu:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='*Monia*']Zmień papier na chusteczki :razz:.[/quote] Pisząc papier miałam na mysli coś papierowego, chusteczki też; szczególnie białe, nawet kartka z zeszytu - a przeciez tym jej nie robię. Ja z kolie nie nosze czarnych ciuchów, więc mam problem. Najgorzej mają właściciele dalmatów, zawsze widać :lol: -
starsza SZNAUCERKA GABI...pol roku szukala.. i ZNALAZLA CUDOWNY DOM!!!
zerduszko replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Ja podziwiam takich ludzi, ja nie mam "jaj" widać :shake: -
Szukam przyjaciela- przyjaciel a raczej przyjaciółka znaleziona :)
zerduszko replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
To teraz musisz jej tą łązienkę dobrze skojarzyć. Moja już głupieje, bo nei wie czy wołam na coś pycha, czy będzie kąpiel :evil_lol: ale że łakocie są częściej, to przyłazi. Druga to już sama wskakuje do wanny, ale tą za krótko mam i jeszcze duuuużo przed nami pracy ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ta pierwsza przeszkadza jej, jak widzi mnie z papierem w ręku, to ucieka pod łóżko, a niestety ta druga to mega wada, ja toleruję tylko zwierzeta nie sypiące się i nie szkajace - w sumie nie wiem czemu chce miec psy :lol: -
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
zerduszko replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że mało, ale zawsze warto pytać i szukac domku - niegdy nic nei wiadomo :p Sajfikowi sie udało, do innych tez może się los uśmiechnie :multi: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lizka, to anioł w przebraniu chyba :loveu: Może jest troszkę niewychowana, ale słucha się mnie niesamowicie i juz na stół za moim obiadem nie wchodzi :eviltong: Ją po prostu trzeba poznać żeby uwierzyć, że takie cudne psy istanieją, z tak pogodnym nastawieniem i ugodowym charakterem :p Ma 2 wady: problemy z zatokami okołoodbytowymi i strasznie się sypie, ale my chyba piszemy o wadach charakteru :megagrin: -
:multi: szalejesz. Ja jakbym miała dom, też bym csjeszcze przytargała :evil_lol:
-
Moja Sadie, to urodzony jedynak :diabloti: Wszystkie psy goni, okronie rozpuszczona. Ale z Lizka, to jest best friernds... co gorsza o lekkim zabrwieniu erotycznym :evil_lol: Lizka ma taki wpływ na Sadie, że chyba Klaudie i Michała ozłoce za nią :p
-
[quote name='maksowa17'] p.s babka rozmawiała z jej siostra i się zgadały i teraz są dwie cioteczki na nas :angryy: cóż...[/quote] Ja myślę, ze Ty sie za bardzo denerwujesz ;) Trzeba to zrobić tak, żeby Ona uwazała, ze to ona decyduje, poczułą się wazna itd. powodzenia :p
-
Masz 2 pesy :razz: Przegapiłam coś :oops:
-
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
zerduszko replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Saba jest większa i bardziej proporcjonalna; Saif ma krótkie łapki ;) [/quote] Tak - chodzi mi o wyraz pysia, na jednym ze zdjeć prawie identyczny :loveu: -
Moja ulubiona galeria, tzw. galeria :razz: , bez gospodyni :placz:
-
I znów pw nwi doszło :angryy: I po wizycie, długiej i owocnej :p Maksowa Twoja mama, to bardzo mądra i życiowa kobieta, taką mame mieć, to szczęście :razz: Edita: pociąg relacji Wrocław-Rybnik dziś ostatni raz pojechał w trase. Ale jakby co, to ja go Gliwic służe pomocą.
-
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
zerduszko replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czy ta sunie, to nie jasna wersja Saifka? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/slask-saba-starsza-sunia-szukajaca-domu-czy-spedzi-w-schronisku-reszte-zycia-139179/[/URL] [B]EmkaEmilka[/B] - nie zakochał sie ktoś z Twoich znajomych w Saifku, moze pokochałby sunie :razz: -
Doszedł i melduję, że odpisałam :p