Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Ale kochane psisko :loveu: Taki wiekowy, a tyle zdrowia ma, żeby chodzic i chodzić ;)
  2. Coś o jakich bocianach w jakiejś galerii czytałam :lol!:
  3. O nie, nie :shake: Ja się nie zgadzam :placz:
  4. Zawał, jak zobaczyłam to :-( Nie strasz. ale przeczytałam... uff :p
  5. [quote name='sleepingbyday']no, jak tylko napisałam na forum, ze mój mini tymczasowicz zaczął kontrolowac fizjologie, to po powrocie do domu znalazłam co? tak, zgadłyście, kupę, siku i bełta :diabloti:[/quote] Trzeba było bełtami nie poić... sadystka :eviltong:
  6. [url]http://img179.imageshack.us/img179/9971/dsc0131g.jpg[/url] :loveu: powtórzę się, ale uwielbiam "oka" :loveu:
  7. Chyba z ludźmi tak jest :roll:
  8. [quote name='Katica']Wydaje mi się, że york jako terier był psem "polującym" nie wiem czy był w stanie zabić szczura... ale moze się mylę.[/quote] Wydaje mi się, że kwestia zabijał czy nie zabijał nie ma tu znaczenia. Polowanie od walki przeciez się czymś różni. Jurasek sobie tego szczura musiał najpierw znaleźć.
  9. [quote name='monika083']oczywiscie nie jest rozwiazaniem na stale,ale pies nie nauczy sie grzecznie sam zostawac w jeden dzien,wiec chociaz przez te poczatki nauki moze klatka bylaby jakims wyjsciem,wlasne nawet po to ,by pies nie zrobil sam sobie krzywdy,bo nie chodzi nawet o zniszczone rzeczy ,ale pies moze np przegryzc kabel itp i sam sie skaleczyc.[/quote] Klatka moze być kiepskim pomysłem, bo moze pogorszyć sprawę. Normalnie zostajacy sam w domu pies, potrzebuje również treningu, zeby bez stresu zostawać w klatce, a co dopiero taki z lekiem. Wyciąganie psa z lęku zawsze trochę trwa, a wrzucanie na głęboką wodę, prawie zawsze pogarsza sprawę. Dlatego nigdy nie zostawiłabym psa bez leków w klatce (tylko nie na sedalinie). Do tego odizolowany jak sie da od dźwięków z zewnatrz (klatka schodowa, ulica) i zaciemniony pokój, zostawić coś co pachnie właścicielem, zeby jak najbardziej wyciszyć psa. Pies w klatce tez moze sobie zrobić krzywdę. Ta moja suka (po kilkunastu dniach pracy) jak miała cały dom do dyspozycji, to 1 max 2 h siedział przy zapalonym świetle i radyjku oraz z drugim psem bezinwazyjnie, jak wracałam była spokojna. W klatce do 5 minut. To samo świadczy za siebie. Przede wszystkim: pies niegrzecznie zostajacy sam, a z lekiem, to wielka różnica. Zaraz wysyłam, mam nadzieję, ze się przyda. Nam pomogło :p
  10. Nie wiem kto Ci donosi, ale jest dobry :p Ty to zawsze wszystko wiesz ;) Pajęczyna czy coś, strasznie fiksowało i wyrzuciło jego ogłoszenie gdzieś do innej kategorii i regionu. Trudno ;)
  11. Zapomniałam o nim :oops: Ale juz się poprawiłam i zrobiłam ogłoszenia.
  12. Maila prosze :razz: [SIZE=2]Dzięki uprzejmośc[/SIZE]i FUNDACJI [SIZE=2]PSIA WACHTA :p [/SIZE]
  13. [quote name='monika083']Klatka to dobre rozwiazanie,ale puki co pani moze troszke go szkolic i byc moze obejdzie sie bez klatki.[/quote] Klatka nie jest rozwiązaniem, chroni tylko to co pies niszczy/moze zniszczyć. Miałam na tymczasie sukę z lękiem, zamknieta w klatce próbowała się z niej wydostać, tak jak z mieszkania, raniła sobie przy tym pysia :shake: Poniewaz nie mogła się wydostać, inaczej rozładować, to strasznie wyła.... Klatka jest ok, ale tylko jest jest odp. przeprowadzony trening zostawania w niej. Często leki to podstawa. Rano wyciszajacy spacer, żadnych piłeczek itp. Jeśli chcecie, mam trening zostawania w domu, nawet jak go nie można stosowac, to moze będzie kilka cennych uwag dla Pani.
  14. [quote name='malawaszka']od CC dostałam fotkę Dinga na właściwym miejscu - na kanapie :loveu::loveu::loveu: ojj chłopaku jak ja bym chciała, żeby ta historia już się zakończyła tak jak powinna!!!!!! [/quote] Przeciez on cały czas po łózkach się wylegiwał, więc o co chodzi :eviltong:
  15. My tu gadu, gadu, a tu takie wieści :shake: Nie rozumiem tylko po co je tyle trzymano przy zyciu.
  16. Metoda stara jak świat ;) Ja nigdy nie widziałam, żeby sprawdzało się inaczej. Mam ksiazkę z 70 któregoś roku i tam jest to tak opisane: odciągnięcie ogona i naciśniecie na narządy.
  17. [quote name='Soema']Ludzie wyczuli, że można zarobic na dogo kasę.. Wybaczcie, ale coraz więcej osób robi płatne DT i pobiera opłaty jak normalny hotel. Zero faktur, małe doświadczenie.. A my zdesperowani płacimy.. Nie mówię, że ja nie proszę o wsparcie, studiuję i ciężko mi wyrobic czasem jak mam np. po 3 szczeniaki;) podkłady, karma, odrobaczenia, zabawki, gryzaki, smycze etc.. ale wychodzenie na spacery i czas spędzony z każdym psem jest bezcenny, bo każdy jest wyjątkowy. [/quote] Niestety tak jest... nowi ludzie przegladaja tematy i piszą pw, ze dadza DT płatny. Nie za zwrotem kosztów, co myślę, ze jest ok, ale płatny. Co gorsza sa tacy co się godza. Już nie wspomnę, że sa i tacy, którzy pobierają kase od adoptujących za psa. Ładną opinię wyrabiaja.
  18. :lol: A jak podnosisz królika całego, to go nie boli?? Chyba się nie rozumeimy co oznacza podnieść. Zrobić Ci zdjęcie ;) Biorąc pod uwagę, że królik ma cały czas ogon podnisiony do góry, a narządy są pod spodem (nie jak u psów itp.), to nic Ci to nie da. Ale wystarczy, ze wyciągnie skoki i już masz wsio dobrze widoczne.
  19. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  20. Trzeba podnieść cały tył, mozna za ogon, ale to średnio przyjemne dla królika. Ja to robię powoli, króliki wówczas wyciągają skoki do tyłu i wszystko widać :oops: Rozciąga się kciukiem i palcem wskazującym drugiej ręki (u dorosłych wystarczy nacisnać koło dziurki) wymienione oklice i jak ma co wyleźć, wyłazi :diabloti: No i przód trzeba jakoś "zablokowac", zeby nie uciekał ;) Wiesz, jak trzeba pooglądać podwozie u 7 kg bydlatka, to inaczej nie zajrzysz.
  21. Dlatego płeć łatwiej rozpoznac od tyłu :eviltong: Wówczas penis jest widoczny, nawet u młodych samców, w i jądra ciężkie do schowania. Uwaga porno ;) Chłopczyk http://moje_kroliki.republika.pl/samiec20.jpg Dziewczynaka :razz: http://moje_kroliki.republika.pl/samica20.jpg
  22. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  23. On jest taka piekna :loveu:
×
×
  • Create New...