-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
zerduszko replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O nie :shake: Zdrówka. -
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
zerduszko replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
Ale on jest piekny :p To pyrki az takie niezmęczalne?? -
Jak sie przez 5 s ubrudziła, to i umyć musiała :p Kciuki trzymam za zdrówko Hektora.
-
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie tylko komary przenosza. A królikom ziarna się nie daje :eviltong: Odp. dieta śrdeni coś da. Odnośnie tego co pisałąś na świnkowym forum ;) -
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W takim razie one nie wydaja sie baaadzo duze. Prawda taka, że im mniejsze, tym łatwiej o nowe domy. Dziwne mixy z nich, jakby BO, baranki :roll: Jak BO, to neiciekawei, mogą być b. duże. A te dwa, co są razem, to nie zmalują nic? Króliki moga rozmnażać sie cały czas, oprócz ciąży i do ok. 4 tyg. po porodzie. Teraz pewnie nie, ale jak im się poprawi, kto wie. Podziękuje :) -
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest chętna osoba wysłąć królikom siano i suszki. Jaki tam jest adres? Nikt nei musiałby chodzić do schronu. -
Noooooo, chcemy info :p
-
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciężko mi stwierdzic po klatkach, ale te króliki to sa maluchy?? Czy klatki takie duże? Szkoda ich :placz: Meg, dziękuję Ci bardzo, ze o nie zadbałaś :Rose: I wszystkim. Straszne mam wyrzuty sumienia, ze nie mogę im pomóc :-( Oczywiście płec, wiek, waga nieznane? A co z tym transportem - nadal poszukiwany? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A ile tych pociech jeszcze masz??- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
zerduszko replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
Pięna jest :loveu: Jest szansa, ze po oparzeniach nie będzie sladu? -
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
O matko :loveu: Zawsze taki mi sie marzył :placz: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Charaktery sznupie, charaktery :diabloti: Tez nie mam sznupa, gdzieś 5 pokolenie, ot broda jest ;) No wredna jestem jak nic :eviltong: Ona z Lizką love, ale jak maiłam na DT sukę nie tak uległą, to ze 2 jatki na dobę były. A teraz, ha, mogą jeść z 1 miski :crazyeye: A Pepa jest nieustraszona jak nic :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']dokładnie - pilnować się da wszystkiego :shock: nawet okruszka suchego chleba... [/quote] Niestety :angryy: Ale co dwa bydlaki pilnowacze, to nei 1. Nie chciałam dwóch sznupich charakternych, bo bym ubiła raz dwa :diabloti: I mam miłość suczo-suczą :loveu: <bez zartów, lezby straszne> Jedna nie waży się pilnowac nic, drugiej sie jeszcze zdaje, że tych śmieci pilnuje..... do czasu :mad:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name=':: FiGa ::']A w schronie wszyscy mówią że z jamnikiem zmieszany, waryjoty :loveu:[/quote] A nie? Mi tak pierwsze co przemknęło :eviltong:
-
Taka cisza, a tu takie wieści :multi: Liczę na poznanie go :eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75'] Ja piernicze... ja sobie tego nie moge wyobrazic ze na codzien ze soba mieszkaja a walcza o bzdury az sie krew leje:placz::shake: [/quote] Jakie bzdury?? Toż to skarby, u mnie obierki z marchewek sa super ważne :evil_lol: Oby Pepa się nie doigrała, zdrówka.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
radosny, wilkopodobny pies PILNIE szuka domu!!!
zerduszko replied to callja's topic in Już w nowym domu
Miałam problem ze zdjeciem :mad: Ale już [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/189/7d8c7fce392834fcmed.jpg[/IMG][/URL] Zrób mu ogłoszenia, musiałabym mieć dane kontaktowe i wiedziec co napsiać. Zrób jakies na wzór, to Ci pomogę. Najjelpiej allegro i cafeanimal. Zajrzyj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/[/URL] -
Gruba w czerwcu rok temu ważyła 11 kg...... a dziś 7,6 :multi: Także prosze się odstosunkować. Ja swoje skarby też musiałam zrzucić :stop: Lekarz kazał.... i zabronił zaciążyć - jedyne mądre, co powiedział. Oprócz tego dowiedziałąm się, ze takie stare wraki jak ja, to już się zaczynają rozsypywac i powinnam się przyzwyczaić :mad: Nie powiem zeby było tanio, szczególnie, ze najpierw musiałabym do lekarza.....
-
[quote name='bonsai_88'] [B]Zerduszko[/B] [URL="http://fizjofit.pl/"]Centrum Fizjoterapii FIZJOFIT Sp. z o.o.[/URL] ... prywatnie i dość drogo, ale są naprawdę dobrzy. W masowaniu oczywiście :diabloti:. [/quote] Jak bardzo?? Chyba psy nie dostaną w tym miesiącu jeść :eviltong:
-
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To najwazniejsze! Apetyt też ważny. -
radosny, wilkopodobny pies PILNIE szuka domu!!!
zerduszko replied to callja's topic in Już w nowym domu
Wyślij mi na miala: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Można mu robić ogłoszenia? Możesz mi tez napisać, gdzie on jest - może osoby z Twojej okolicy by pomogły. -
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobry granulat ma to wszystko. Króliki są wrażliwe, wydaje mi sie, że często mają problemy z trawieniem (w por. do innych zwierzów), a sa one b. niebezpieczne dla ich życia. Jak sa osłabione chorobą, mało się ruszają, to lepiej nei dawać nic co prowadzi do wzdęć. Jednak ze wzgl. na obrzęki błony lepsze byłoby coś półpłynnego :roll: Nie mam pojęcia, nigdy nie spotkałam się z leczeniem królików chorych na myxo. -
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z warzywkami bym uważała :roll: Kurde, nie mam pojęcia jaka dietka byłaby najlepsza. Ciekawe czy one mogą jeść..... -
Czy ona do Bianki nie podobna? Aż mnie strach obszedł :shake: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/strachliwa-sunia-z-olkusza-klara-szukamy-dt-ds-132591/[/url]