Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. To ja prosze o nr tel. albo proszę zadzwonić do mnie 519 186 694. Musze kupić baterie do aparatu, bo mi ładowarka padła :watpliwy: Sobota może byc i po południu, byle nie za późno, bo obiecałam być w Żorach.
  2. A długo tak będzie? Znając sprawy.... Szkoda go, taki miziak :loveu: Ale najważniejsze, ze bezpieczny :p
  3. :loveu: Zakochana jestem, czarnuchy moje ulubione :loveu:
  4. Do Knurowa to z palcem w nosie ;) W sobotę przed południem?? w niedzielę? Spytaj p. Teresy czy jej to odpowiada. I napisz które obfocić.
  5. Nie - dostaję od Ciebie czasem puste widomości :razz: Dziś też. Dlatego napisałam tu, bo może cos pw nie chodzą. Napisz jeszcze raz :)
  6. A gdzie P. Teresa meiszka? Jakbym miała blisko, to może udałoby mi sie podjechać.
  7. To chyba nei ten temat, ale ciesze sie, że mogłam go zobaczyć :loveu:
  8. Super tak obserwowac psa jak się otwiera, prawda?
  9. Jeśli dostanę adres, to jutro wizyta :razz:
  10. Monia - dałam ile mam :razz: Przy mojej Sadie, to trzeba meić oczy dookoła głowy, robienei zdjęć to sport wyczynowy :eviltong: Monday - nie da się zaprzeczyć. Ona nie ma wad, nie ma. Postepy czyni ogromne, własciwie bez mojego wysiłku :oops: Taki wymarzony pies :loveu: A jaki ma wpływ na mojego diabła :-o
  11. [quote name='zmierzchnica']Ja zauważyłam inną, dość logiczną prawidłowość - ilość chamstwa doświadczanego przez przewodnika psa jest wprost proporcjonalna do ilości problemów, jakie ma ten przewodnik z psem.[/quote] :thumbs: Jak sie ma normalnego i dobrze wychowanego psa, to tylko przy realnym ataku/pogryzieniu może nas podbieganie czy kręcenie fikołków innego psa obejść ;) Ale niestety, zadne psy się nie rodzą wychowane, nie jeden dogomaniak ma psy po przejściach.
  12. Witam! Czytam i przygotowuje się na wizytę :p
  13. [quote name='weszka']http://img219.imageshack.us/img219/694/dsc0819t.jpg [/quote] Czego się uczycie? Ubierania koszulki? :eviltong: Ps. A tak w ogóle dzięki za linka z dietą... okazuje się, ze ejst do przeżycia i jaka skuteczna :razz:
  14. Nic :shake: W weekend postaram się dowiedzieć.
  15. Świetnie, tylko jeszcze entery między zdjeciami by się przydały - ale marudze dziś ;) Ale ona piękna, wygląda jak szczenaiczek :loveu: A brzusio wywalony, widać, że czuje się pewnie w dobrym domku :p
  16. Prosze wkleić kod: [COLOR=#434343][B]Zdjęcie 500px na forum [/B]albo [B]Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze). [/B]Będzie lepiej niunie widać :loveu:[/COLOR]
  17. [quote name='badmasi']Takie zachowanie uważam za nieeleganckie.[/quote] Ano. Swoją drogą, z całym szacunkiem dla trenera, podchodzenie do obych psów luzem bez uprzedneij konsultacji, to średni pomysł moim zdaniam :eviltong: Tym bardziej, ze przy 3 osobach i 1 psie nie powinno to być problemem ;) Jak to mówią, każdy kij ma dwa końce. Dwa.
  18. Biedna niunia :shake: Wiecie - czasem nie ma sensu tak od razu ludzi skreślac, różnie w zyciu bywa, nerwy nie sa najlepszym doradcą. Pani od Kropeczki tez auta nie ma, a jakoś do weta chodzi (mam nadzieję, ze teraz nei ma po co). Moze szwagier obiecał, słowa nie dotrzymał i Pani zła na niego. Trzymam za szczęście małej, obojętnie czy w DS czy DT.
  19. Moi sąsiedzi twierdzą, ze jest cihco... ja mam inne zdanie :angryy: Ale da się nad tym zapanaować. Jamniol koleżanki ujadał bardziej :eviltong:
  20. Ogólnie: "jestem wiec szczekam" :diabloti:
  21. No zgadza się, plus mądre i temperamentne :razz: Wulkany :eviltong: Rude nie, ale czorne diabły :evil_lol: Osobiście nie polecam :diabloti:
  22. [quote name='Paulina87']Tzn dla mnie Puszek to właśnie mix sznaucera z pudlem... z umaszczenia i budowy sznaucer, jednak sierść bardziej jak pudel. [/quote] Moja suka też ma taką sierść, wątpię w tego pudla, widac jakaś taka dziwna u mixow wychodzi :roll: Kwestia braku odp. pielęgnacji też ma znaczenie.
×
×
  • Create New...