-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
To ja prosze o nr tel. albo proszę zadzwonić do mnie 519 186 694. Musze kupić baterie do aparatu, bo mi ładowarka padła :watpliwy: Sobota może byc i po południu, byle nie za późno, bo obiecałam być w Żorach. -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Do Knurowa to z palcem w nosie ;) W sobotę przed południem?? w niedzielę? Spytaj p. Teresy czy jej to odpowiada. I napisz które obfocić. -
Nie - dostaję od Ciebie czasem puste widomości :razz: Dziś też. Dlatego napisałam tu, bo może cos pw nie chodzą. Napisz jeszcze raz :)
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
A gdzie P. Teresa meiszka? Jakbym miała blisko, to może udałoby mi sie podjechać. -
Szukam przyjaciela- przyjaciel a raczej przyjaciółka znaleziona :)
zerduszko replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Super tak obserwowac psa jak się otwiera, prawda? -
Jeśli dostanę adres, to jutro wizyta :razz:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Monia - dałam ile mam :razz: Przy mojej Sadie, to trzeba meić oczy dookoła głowy, robienei zdjęć to sport wyczynowy :eviltong: Monday - nie da się zaprzeczyć. Ona nie ma wad, nie ma. Postepy czyni ogromne, własciwie bez mojego wysiłku :oops: Taki wymarzony pies :loveu: A jaki ma wpływ na mojego diabła :-o -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
zerduszko replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Dingo, Dingo :bigcool: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='zmierzchnica']Ja zauważyłam inną, dość logiczną prawidłowość - ilość chamstwa doświadczanego przez przewodnika psa jest wprost proporcjonalna do ilości problemów, jakie ma ten przewodnik z psem.[/quote] :thumbs: Jak sie ma normalnego i dobrze wychowanego psa, to tylko przy realnym ataku/pogryzieniu może nas podbieganie czy kręcenie fikołków innego psa obejść ;) Ale niestety, zadne psy się nie rodzą wychowane, nie jeden dogomaniak ma psy po przejściach. -
Witam! Czytam i przygotowuje się na wizytę :p
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Weź się podziel skąpa kobieto :loveu: Choć 1 łapka moja :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='weszka']http://img219.imageshack.us/img219/694/dsc0819t.jpg [/quote] Czego się uczycie? Ubierania koszulki? :eviltong: Ps. A tak w ogóle dzięki za linka z dietą... okazuje się, ze ejst do przeżycia i jaka skuteczna :razz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja się już gubię w jakim wątku jestem :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Złoty cocker spaniel pies czeka na nowy dom. Żory
zerduszko replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Nic :shake: W weekend postaram się dowiedzieć. -
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Świetnie, tylko jeszcze entery między zdjeciami by się przydały - ale marudze dziś ;) Ale ona piękna, wygląda jak szczenaiczek :loveu: A brzusio wywalony, widać, że czuje się pewnie w dobrym domku :p -
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Prosze wkleić kod: [COLOR=#434343][B]Zdjęcie 500px na forum [/B]albo [B]Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze). [/B]Będzie lepiej niunie widać :loveu:[/COLOR] -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='badmasi']Takie zachowanie uważam za nieeleganckie.[/quote] Ano. Swoją drogą, z całym szacunkiem dla trenera, podchodzenie do obych psów luzem bez uprzedneij konsultacji, to średni pomysł moim zdaniam :eviltong: Tym bardziej, ze przy 3 osobach i 1 psie nie powinno to być problemem ;) Jak to mówią, każdy kij ma dwa końce. Dwa. -
śliczna 3kg sznaucerowata sunia z otwartym guzem MA DOM!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Biedna niunia :shake: Wiecie - czasem nie ma sensu tak od razu ludzi skreślac, różnie w zyciu bywa, nerwy nie sa najlepszym doradcą. Pani od Kropeczki tez auta nie ma, a jakoś do weta chodzi (mam nadzieję, ze teraz nei ma po co). Moze szwagier obiecał, słowa nie dotrzymał i Pani zła na niego. Trzymam za szczęście małej, obojętnie czy w DS czy DT. -
Moi sąsiedzi twierdzą, ze jest cihco... ja mam inne zdanie :angryy: Ale da się nad tym zapanaować. Jamniol koleżanki ujadał bardziej :eviltong:
-
Ogólnie: "jestem wiec szczekam" :diabloti:
-
No zgadza się, plus mądre i temperamentne :razz: Wulkany :eviltong: Rude nie, ale czorne diabły :evil_lol: Osobiście nie polecam :diabloti:
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='Paulina87']Tzn dla mnie Puszek to właśnie mix sznaucera z pudlem... z umaszczenia i budowy sznaucer, jednak sierść bardziej jak pudel. [/quote] Moja suka też ma taką sierść, wątpię w tego pudla, widac jakaś taka dziwna u mixow wychodzi :roll: Kwestia braku odp. pielęgnacji też ma znaczenie.