-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Meg, dzięki. myślisz, ze te dwa są młode i dlatego mneijsze, czy to co innego?? Przykro, ze rudaski nie zyą, ja tak kocham rudaski :-( Ale to swiadczy o najważniejszym, że ktos się nimi zajmuje, a nie czekają jak poumierają :shake: -
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: -
[quote name='justynaz87'](Biedni opiekunowie takich psów, całe życie w stresie)[/quote] A psy to nie żyją w stresie?? Czekają takie biedne 24h/d czy sie człek czasem nie potknie, spięte, gotowe do ataku. Toż nerwicy mozna dostać :evil_lol:
-
[quote name='dorobella']Uważam, ze ktoś powinien zawiadomić jej rodziców, bo w świetle kodeksu rodzinnego do 18 roku życia odpowiadają za nią, chyba, że sąd postanowi, ze będzie odpowiadała jak osoba pełnoletnia.[/quote] A czy nie jest tak, ze od 17 r.ż odpowiada się jak dorosły, a od 15 w przyp. ciężkich przestępstw - tu decyduje sąd rodzinny. ???
-
[quote name='Tekla64'] cioteczki a jest jakis watek o cieciu sznaucerow??? taki na ktorym moglabym zadawac glopie pytania??? i szukac podpowiedzi co i jak zrobic???? [/quote] Ja znalazłam dobre zdjecia tu i sie wzorowałam [url]http://www.dogomania.pl/forum/f979/moze-tak-galeria-18985/[/url] Szczególnie w zachwyt wprawił mnie ten post [url]http://www.dogomania.pl/forum/12761332-post2605.html[/url] bo mnie franki brzydzą strasznie :lol: Wrzuć w google sznaucer trymowanie czy coś podobnego.
-
co za kobieta niewyzyta :evil_lol:
-
[quote name='malawaszka'][URL]http://images40.fotosik.pl/192/4711940cb586877dmed.jpg[/URL] nic tylko poklepać w to łyse doopsko :loveu::loveu::loveu: [/quote] Aż chciałaoby się mieć w co klepac :loveu:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='filodendron']Tu już tak nie do końca mogę się zgodzić, bo jednak codzienna praktyka pokazuje, że właściciele psów - statystycznie rzecz ujmując - zasługują na dość paskudną opinię. Głównym problemem są psie odchody, no i psy biegające bez smyczy. Także może się i wiele wymaga, ale nie widać, żeby "psiarze" się tym przejmowali w stopniu statystycznie zauważalnym na przeciętnym polskim osiedlu. To oczywiście nie usprawiedliwia napaści dzieci na cudze psy, ale zaryzykowałabym stwierdzenie, że taka niefrasobliwość rodziców zdarza się dużo rzadziej niż podbiegające i kupkające pieski.[/quote] Jak ktos jest nieodpowiedzialny, to i psy i dzieci robią co chcą. Kobitka w okolicy - młoda, a te młode sa najgorsze :diabloti: - sprząta po swoim psie, zawsze zapina na smycz jak nas widzi itd. i jako jedyna powiedziała do dziecka "nie podchodz do piesków".... Cała reszta nie zwraca uwagi, ze dzieciaki wchodzą psom na łapy czy pod łapy.... nie wiem czy tak ciężko nauczyc dzieci, ze jak ktoś idzie z przeciwka, to się schodzi na druga stronę chodnika :shake: a nei tańcuje machajac kijem :roll: I takie oto mamusie mają pieski, które s*ają przy placu zabaw... i to jets OK. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='dOgLoV']Jeżeli ktoś ma fobię i się "czegoś" boi to raczej nie jest w stanie nawet "tego czegoś" obejść szerokim łukiem , ja mam arachnofobię i na widok pająka robię taki unik że później sama z siebie się śmieję więc gdyby ktoś miał kynofobie ( bo chyba tak się nazywa strach przed psami ) na pewno nie zszedł by spokojnie z roweru żeby go ominąć ;)[/quote] Może się leczy :razz: Znam osoby z lękiem przed psami, pies na smyczy kilka m dalej i oni potrafią sie opanować, za tu za blisko czy luzem jest gorzej. -
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Bosz.... nic tylko kochac :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Takie oko jak na ostatnim lubię najbardziej :loveu: Właśnie to jest to, dlaczemu warto się z nimi użerać, takie spojrzenia. Jeszcze jak przypadkowe, to nic, ale jak specjalne... ach :p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='zWiErZaKoMaNkA'] Fobię rozumiem. Ale jeżeli pies jest na krótkiej smyczy,idzie przy nodze właściciela (z drugiej strony) i właściciel mówi,że może pan/i spokojnie jechać to jest wtedy dziwne.[/quote] Masz jakąś fobię??? Fobia nie polega na tym, ze jest sie czego bać.... wręcz przeciwnie, ludzie boja się czasem dziwnych rzeczy, jesli psów, to np. nawet ich zdjeć :razz: -
radosny, wilkopodobny pies PILNIE szuka domu!!!
zerduszko replied to callja's topic in Już w nowym domu
[quote name='callja'] "nie można odmówić wydania psa osobie pełnoletniej i w dodatku wspierającej działalność schroniska". [/quote] Mozna..... gorzej jak o to wsparcie chodzi :shake: Nie wiem czy znalezienie mu domu rozwiąże problem, może weźmie innego :roll: -
[quote name='Tekla64'] [IMG]http://images39.fotosik.pl/192/d52dfed1cde11984med.jpg[/IMG][/quote] jaki ścieniaćek śliczny :loveu: ;)
-
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja to mam anielskie włosy rozsiane po całym domu z tych sznurów :mad: Nie dośc, ze plaża, brudny sweter (tak to było?), to jeszcze te fafrocle :angryy: Ale lubią :p -
[quote name='Tekla64']Zerduszko ja sie tyz nie znam, powiem ci ze Tekla to ma bo nie da sie jej odchudzic , ona zawsze jak foka zreszta takie tyz ma oczy calkiem okragle i wiecznie mowiace co tylko sobie chcesz. A Hektor to ze starosci ma takie poklady skory tak mysle bo tak naprawde nie wiem ale cale szczescie sa fachowcy to nam objasnia mam nadzieje[/quote] Moja ma pokłady skóry od poczatku, teraz podeszły tłuszczykiem :lol: Chyba we wzorcu pisze, ze to wada, więc może mamy psy neiwystawowe po prostu? ;) A dołek przy ogonie maja?? :razz: Ja mam tepą maszynke i mi schodów nie robi :multi:
-
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Toż właśnie specjalnie wzięłam taką piłkę ze sznurkiem, żeby sobie poszarpał. [/quote] Ja tam nie wiem, ale dla tych piłek u mnie pełna pogarda.... dla tego cieniutkiego szureczka też :lol: Chyba, ze na takim grubym [URL]http://www.mampsa.pl/sklep/books/nauka_zabawa/3d_sznur_56cm.jpg[/URL] -
Ja tam krytykować nei będę, bo sie nie znam. A z innej beczki, te fałdki kole karku, to tak ma być?? Moja tez ma takie, się zastanawiam czy dalej sie pastwić i odchudzać, czy dac jej juz spokój.
-
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']biedak na pewno jakby miał swoich ludzi to byłby spokojniejszy bo tak to rozładowuje energię na zapas[/quote] I Ty w to wierzysz :lol: A może sznurek albo coś innego do szarpania. Moja tez tyfus piłkowy :shake: -
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kiedyś był obowiązek usypiania i utylizacji. Obecnie: tylko obowiazek zgłaszania. Dlatego dośw. w leczeniu jest małe :shake: -
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A na allegro, to co widziałam :razz: Znaczy czyj język. -
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
MAłąwaszka, za kogo chcesz sie brać?? Za Lune..... :mad: Nie podejrzewałam Cię. :eviltong: -
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A jesli one nie jedzą?? :shake: Przydałbym im się najbardziej DT. Z tego co czytałam, to chore ma myxo króliki apetyt tracą tuż przed śmiercią :shake: Oby nie :-( -
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ma być dla nich paka, sianko, suszki i granulat. Może do srody dojdzie. Kurdem jak z rudymi gorzej, to moze warto byłoby żeby je ktoś obejrzał :shake: Bo umra z głodu :shake: Aldonika - myxo możesz sama zarazic zwierzaki, zarażają sie między soba, odchody, woda, jedzienie, przedmioty, dzosłownie przez wszystko może przejść :-(