-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
radosny, wilkopodobny pies PILNIE szuka domu!!!
zerduszko replied to callja's topic in Już w nowym domu
A czy p. kierowniczka am obowiazek psa oddać każdemu kto zechce? musi. Bez zdjęć, bedzie cieżko :shake: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Sugerujesz, ze tamtą sprawę sobie wymyśliłam :razz: -
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnkaG']Zapomniałyście dodać, że pies musi miec przyjaciela - tasiemca. Tylko taki jest fajowy do spania.:diabloti:[/quote] Im nas wiecej tym weselej :eviltong: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='asiunia']Wszystko zależy od okoliczności...Jeżeli w przypadku sytuacji z jamnikiem doszłoby do poryzienia to właściciel jamnika jest w owiele gorszej sytuacji niżeli gops...[/quote] Nieprawda. W moim otoczeniu byłą już taka syt. i właściciel psa bez kagańca bulił za leczenie, bo ten nie został pogryziony=zaatakowany. W najgorszym razie dostałby mandat za brak smyczy. Poza tym, a jak pogryzie psa, który jej nie atakował?? -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='gops']ale jesli psy sie gryza w amoku to wiadomo ze juz nic jej nie odciagnie [/quote] Może z tego powodu wymyślono kagańce ;) Jak ona kiedyś ugryzie psa, albo co gorsza pogryzie, a właściciel postanowi dojść swojego, to tak czy siak za to zapłacisz. W Polsce takie prawo jest a nie inne. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='gops']skoro ja mam psa na smyczy to oczekuje od innych tego samego , chyba ze pies jest odwolywalny w 100% [/quote] Skoro ja mam psa nieagresywnego, to oczekuję od innych tego samego. Chyba, ze potrafił puszczać na komendę w 100%. asiunia - w niektórych miastach jest mowa o smyczy lub kagańcu, a w przypadku psów agresywnych. Poza tym mandat można dostać jeszcze na podstawie KW. -
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']No właśnie - lekko kudlate wyglądają sympatyczniej. Ale nie zarośnięte, zdredziałe i śmierdzące :shake:[/quote] Nie znasz się, spójrz na największą polską dobrodziejkę z OS, spanie z kupą dredów oblepionych kałem, to jest to, co pozwala dobrze zasnać i ukoic skołatane nerwy z powodu zbyt małej ilosci psów na stanie :diabloti: Zegarek przedni :-o -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='asiunia']wpadek a nie świadomego wyboru;)[/quote] Ale efekt ten sam. Intencje maja znaczenie tylko przed zdarzeniem, po liczą się tylko fakty ;) -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='asiunia']Lepiej zabezpieczyć psa mniej odpowiednio niżeli wcale:shake:[/quote] To prowadzi do wpadek :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] one całe są wybitne :mad: dziś były na przykład wybitnie rozdarte :mad:[/quote] A u mnie cicho, chyba pójdziemy do weta :eviltong: To wszystko przez zajaca :angryy: Fajne ma uchi Luna.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
A daj mi Ty spokój z chłopami, zaraza ludzka :mad: A moje nie wchodzą na kanapę, zakaz i tyle. Ostatnio sobie leżę i zawołałam Grubasa, ot żeby przyszła, ale jak ona zobaczyła, ze ja na kanapie, to się tak rozpędziła, ze przeze mnie przeleciała :evil_lol: i sru do roga z błoga mina nyny - ale jej nadziei narobiłam :oops:.
-
Ona jest piękna, może uda się szybko dom znaleźć.
-
śliczna 3kg sznaucerowata sunia z otwartym guzem MA DOM!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Ja dam - tylko nie dostałam info kiedy ani telefonu. Nawet się zrujnowałam i kupiłam ładowarkę do baterii ;) Pamiętajcie, ze pracuje i przez to czas mam ograniczony. -
A gdzie się rehabilitujesz?? Mi by się tez przydało, bo z dnia na dzień coraz mniej mogę :lol:
-
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:-( Sam umarł? :shake: Jak coś będziesz wiedziała, to pisz prosze. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='asiunia']Bo? Gdyby jamniol był na smyczy,sucz nie miałaby szansy go dziabnąć.Jak dla mnie reakcja normalna,została zaatakowana wiec się broniła[/quote] Moim zdaniem któś kto nie zabezpiecza w odpowiedni sposób swojego psa jest śmieszny wytykając to innym. -
Szkdoa go :shake: Jesli mozesz, to przypilnuj żeby go nie wywieźli nigdzie, szczególnie do lasu do drzewa..... lepszy będzie schron :-(
-
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaprzyjaźnij sobie dwa niekastrowane samce :razz: A świnki się da :p Akurat nasze chcenie czy nie, tu nie ma nic do rzeczy :eviltong: To ino od królików zależy. -
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie jest to takie hop-siup. Szczególnie jesli chodzi o hodowlane :shake: Śliczna, młoda i zdrowa miniaturka szuka domu prawie rok - nie jest to jedyna z tak długim stażem .::: Adopcje króliczków :::. Ta niunia do oddania z wszystkimi akcesoriami, od maja szuka domu .::: Adopcje króliczków :::. Króliki zdecydowanie mneij się ze sobą dogadują niż swinki, sa dość terytorialne. Wydaje mi sie, że są trudniejsze.... choć świnki na stałe nie miałam :) -
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I weźmie sobie hodowlańca? Wątpię. Zdrowe miniaturki szukają domów po rok.... Takie przypadki są dla miłośników. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']godzinę? :crazyeye: to coś po łebkach musiałaś robić bo mnie sama kąpiel i suszenie często tyle zajmuje, a czesanie to ze trzy dni :lol:[/quote] Wiesz :razz: niektórzy jak się do czegoś zabierają, to raz a porządnie, a nie rozciągają na 10 lat :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
zerduszko replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
Dzielny chłopak. Cieszę się, ze z nim wszystko dobrze. -
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, jednak na pomoc nie ma co liczyć, nikt nie weźmie królików do siebie, nawet kontakt człowieka z królikiem chorym zagraża rezydentom. -
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale żeby w tym głosowaniu nie było takich przepychanek jak w krakvecie sierpniowym :eviltong: