-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Słodka WIELKA SUGAR z Olkusza szuka domu! MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam kilka ogłoszeń pięknej :loveu: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='tonacja']Bóg wie dlaczego...[/quote] Większość jamników jakie znam są pieskami kanapowymi; jedzą, śpią, załatwiają potrzeby fizjologiczne i tyją :shake: A one potrzebują więcej, same sobie zajęcie znajdują. Spotkałam kiedyś jamniczkę nakręconą na piłkę, nawet nie popatrzała na moja suczynę, mimo zaproszenia do "zabawy" :diabloti: Ale jak się psu maluje paznokcie (autentyczna syt.), zamiast znaleźć mu zajęcie, to nic dziwnego. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
zerduszko replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To co piszesz jest straszne :shake: Tak bardzo bym chciała żeby nie umarł w boskie, żeby doczekał domu. Wierzyłam w to mocno. Smutno. :-( -
Ja tam lubie jurczki :loveu: Tylko takie powyżej kg ;) Boski jest :p
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
zerduszko replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']Monday a myslisz, ze przez tydzien uda sie zebrac brakujace deklaracje??? skoro od 3 tygodni sie nie udalo..[/quote] Przepraszam, ze tak się wtrącę, ale skoro się nie uda przez tydzień, nie udało się przez 3, to kto pokryje resztę??? Dobazarkowanie 300 zł jest raczej mało możliwe, miesiąc w miesiąc - bo liczyć, ze po 1 znajdzie dom raczej ciężko.... niestety. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A my głupie, rozpuszczamy dziadostwo :diabloti: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Chyba wezmę przykład z innych, grubą wypuszczę rano, niech SE lata :evil_lol: a Linda pojedzie ze mną do pracy, przywiążę do płota. I bedę miała duuuzo czasu :diabloti: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='darunia-puma']słuchajcie przepraszam że tutaj to wklejam ale nie wiedziałam gdzie to umieścić jakby ktoś chciał proszę o przeklejenie..... znalazłam takie ogłoszenie na gumtree chłopak z wałbrzycha szuka psa i mam podejrzenia że może poszukiwać również u nas na dogo :przeklejam : [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-kupi-szczeni-Amstaff-Pitt-bul-W0QQAdIdZ148525541"]kupię szczenię Amstaff - Pitt bul[/URL] kupie psa rasowego najlepiej amstaf lub pitt bull do 200zl. szczeniaka tak do ok 5-6 tyg opieka weterynaryjna oraz milosć właścicieli gwarantowana 603079013 Wałbrzych po 18.00[/quote]Wrzuć na czarne kwiatki może. -
Ale w sensie, że gruba ma je na mielonkę przerobić? Nic z tego, zdziadział :shake: Jedynie suki wszczynajace awantury wchodzą w grę.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A myslałam, że tylko ja taka desperatka i tak daleko będę jeździc :eviltong: Najgorsze jest to, ze zapisałam się na grupę tygodniową.... o 15.30 kończę pracę, a o 17 zajęcia. A musze jeszcze do domu przez całe miasto[eczko ;) ] przejechać, wysikać obie suki i spowrotem przez te korki :roll: Helikopter by się przydał jak nic. -
[quote name='weszka'] Zrobiłam też pełne pomiary suczek i: Vesper 60 cm, 21.6 kg :loveu: Dirki 66-67 cm, 35 kg :loveu:[/quote] O matko, jakie cielaczki :crazyeye: Chyba z Ciebie wysoka kobieta :razz: To moje dwie razem 15 kg :lol:
-
[quote name='*Monia*']Lizkę za te dwa potwory? Zamiana? Chętnie :diabloti:. Tylko zwrotów nie przyjmuję :eviltong:[/quote] Ni będę Ci okradała - dwa za dwa :diabloti:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Rozumiem. Co nie zmienia faktu, ze człowiek moze mieć powód, moze też nie mieć, jednak trzeba to uszanować. Ja to rozumiem, bo nie raz od gburów i nawiedzonych mnie komplementowano :cool3: Jak się 1867 raz tego samego spaceru widzi kolejnego psa biegnacego w nasza stronę, to w najlepszym razie wysyła się oczami pioruny, o miłym pozdrowieniu nie wspominajac :eviltong: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja myślę, ze jej się spodoba. 1 h dojazdu w jedną stronę, o kasie nie wspomnę - dla siebie tego nie robię ;) Na 3 grupy jest jedynym prawdziwym kundelkiem, rodzyneczka :loveu: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='tonacja']Tak? Kultura jednak wymaga od człowieka raczej uprzejmą wymianę zdań, a nie spoglądanie na drugiego nienawistnym wzrokiem. Ale może tylko ja jestem przyzwyczajona do tego, że jak spotykam kogoś na spacerze to mu mówię dzień dobry i do widzenia, a jeżeli coś mi nie pasuje to to mówię.[/quote] Masz rację. Kultura wymaga tego, zeby wymienić choć 1 zdanie zanim puści się swojego szczeniaczka do człowieka idącego z psem an smyczy :p -
[quote name='*Monia*']Sznaucery się raczej tak nie ślinią :evil_lol:. [/quote] Może z inszej dziury leci :hmmmm: [quote name='*Monia*']W domu to ja takie Hexy bym mogła mieć, tylko nie kradnące ze stołu :mad:, a na spacerach coś bardziej posłusznego, nie strachliwego i nie ganiającego za tropami :roll:. W sumie na spacerach mi sryl obecny pasuje ;).[/quote] No to Lizkę chcesz?? :lol:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='tonacja']Rozumiem coś takiego i to bardzo dobrze. Ale jeżeli jestem taką osobą, to mówię: "proszę wziąć psa na smycz" albo coś w tym stylu... skąd ja mam u licha wiedzieć jakie jest nastawienie właściciela i jego psa. Psy mają to do siebie, że zwykle lubią się witać, to ich naturalny odruch... Poza tym to nie tłumaczy tego jak potraktował własnego psa :/[/quote] A czemu ktoś ma Cię prosić żebyś zabrała swojego psa?? To Ty się powinnaś spytać czy możesz go puścić. Wiekszosć dorosłych psów, nie lubi się witać z każdym napotkanym obcym psem. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='***kas']tonacja a pomyślmy z drugiej strony, może tamten pies był agresywny/lękliwy/po chorobie i spotkanie z Twoim szczeniaczkiem niekoniecznie wyszło by mu na zdrowie, możliwe, że wam też. [/quote] Ja zawsze wychodzę z założenia, że skoro człowiek mnie omija, nie podchodzi, to ma jakiś powód. Mam taka słodką pudliczkę na osiedlu - zawsze bez smyczy, zawsze odwoływana i omijająca nas szerokim łukiem. Moje sucze mają ją w takim wypadku w de. Ale - ostatnio wyszedł z nią ktoś inny, ktoś, kto ma gdzieś co robi jego pies i zostawia z problemem innego człowieka. Przekonałam się niestety czemu nas omijają. Jak zaczęła do nas podchodzić, to puściłam no niej jedną sukę, a z drugą ewakuacja. Niestety mimo moich starań, tamta podlazła i nastąpiła krótka wymiana zdań :diabloti: Dobrze, ze to są psy małe i niezbyt zajadłe, takze na moje milutkie "proszę o spokój" zaprzestały dalszej pyskówki. Pomijając chamstwo, facet zero myslenia, idę z dwoma psami, chyba wie jakiego ma psa, mimo że to małe gó:pwna, to mogły by jej teoretycznie zrobić krzywdę, ona jedna, moje dwie - a on jakieś 30 m od niej i ciągle odchodzi :roll: Mi i jak widać reszcie ludzi wychodzących z tą sunią nie jest potrzeby wróg na osiedlu, którego jak sie tylko namierzy trzeba od razu skasować. Tak prowadzam moją sukę, zebym mogła mijać psy, z którymi mogłaby ewentualnie nawiazać niemiłą konwersację, spokojnie. I tak do tej pory było. -
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Na dogo nie mam :eviltong: -
[quote name='*Monia*'] Do tego rozlewają wodę jak piją (troszkę sobie poczytałam o nich :razz:).[/quote] Za to sznaucery nie rozlewają po całym domu, nei tylko koło michy. Jak się taki napije, to zaraz widac gdzie potem polazł :mad: JA to bym mogła mieć 1 Lizkę i kilka takich ciap :p
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pisałam u Ciebie :eviltong: Zapisałam ją na agility.... ja mam stresa ona jeszcze nic nie wie :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Proszę trzymać kciuki za Lizkę we czw., pierwsze zajęcia ją czekają :cool1: -
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ooo GRATULUJĘ :loveu: nic nie mówiłaś :diabloti:[/quote] U mnie w galerii nic o bocianach nie było :lookarou: -
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']boćki odleciały :diabloti:[/quote] Ale za 9 m-cy przylecą :diabloti: -
Fajna :p Ostatnio tez poznałyśmy jedną - urocze stworzonko :loveu: