Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Ale on jest piekny :p To pyrki az takie niezmęczalne??
  2. Jak sie przez 5 s ubrudziła, to i umyć musiała :p Kciuki trzymam za zdrówko Hektora.
  3. Nie tylko komary przenosza. A królikom ziarna się nie daje :eviltong: Odp. dieta śrdeni coś da. Odnośnie tego co pisałąś na świnkowym forum ;)
  4. W takim razie one nie wydaja sie baaadzo duze. Prawda taka, że im mniejsze, tym łatwiej o nowe domy. Dziwne mixy z nich, jakby BO, baranki :roll: Jak BO, to neiciekawei, mogą być b. duże. A te dwa, co są razem, to nie zmalują nic? Króliki moga rozmnażać sie cały czas, oprócz ciąży i do ok. 4 tyg. po porodzie. Teraz pewnie nie, ale jak im się poprawi, kto wie. Podziękuje :)
  5. Jest chętna osoba wysłąć królikom siano i suszki. Jaki tam jest adres? Nikt nei musiałby chodzić do schronu.
  6. Noooooo, chcemy info :p
  7. Ciężko mi stwierdzic po klatkach, ale te króliki to sa maluchy?? Czy klatki takie duże? Szkoda ich :placz: Meg, dziękuję Ci bardzo, ze o nie zadbałaś :Rose: I wszystkim. Straszne mam wyrzuty sumienia, ze nie mogę im pomóc :-( Oczywiście płec, wiek, waga nieznane? A co z tym transportem - nadal poszukiwany?
  8. Pięna jest :loveu: Jest szansa, ze po oparzeniach nie będzie sladu?
  9. O matko :loveu: Zawsze taki mi sie marzył :placz:
  10. Charaktery sznupie, charaktery :diabloti: Tez nie mam sznupa, gdzieś 5 pokolenie, ot broda jest ;) No wredna jestem jak nic :eviltong: Ona z Lizką love, ale jak maiłam na DT sukę nie tak uległą, to ze 2 jatki na dobę były. A teraz, ha, mogą jeść z 1 miski :crazyeye: A Pepa jest nieustraszona jak nic :lol:
  11. Jakie bez wieści?? Chłopak bezpieczny - tak!! :multi: Co do reszty trza się uzbroić :p A jak z kasą?
  12. [quote name='malawaszka']dokładnie - pilnować się da wszystkiego :shock: nawet okruszka suchego chleba... [/quote] Niestety :angryy: Ale co dwa bydlaki pilnowacze, to nei 1. Nie chciałam dwóch sznupich charakternych, bo bym ubiła raz dwa :diabloti: I mam miłość suczo-suczą :loveu: <bez zartów, lezby straszne> Jedna nie waży się pilnowac nic, drugiej sie jeszcze zdaje, że tych śmieci pilnuje..... do czasu :mad:
  13. [quote name=':: FiGa ::']A w schronie wszyscy mówią że z jamnikiem zmieszany, waryjoty :loveu:[/quote] A nie? Mi tak pierwsze co przemknęło :eviltong:
  14. Taka cisza, a tu takie wieści :multi: Liczę na poznanie go :eviltong:
  15. [quote name='lolka75'] Ja piernicze... ja sobie tego nie moge wyobrazic ze na codzien ze soba mieszkaja a walcza o bzdury az sie krew leje:placz::shake: [/quote] Jakie bzdury?? Toż to skarby, u mnie obierki z marchewek sa super ważne :evil_lol: Oby Pepa się nie doigrała, zdrówka.
  16. Miałam problem ze zdjeciem :mad: Ale już [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/189/7d8c7fce392834fcmed.jpg[/IMG][/URL] Zrób mu ogłoszenia, musiałabym mieć dane kontaktowe i wiedziec co napsiać. Zrób jakies na wzór, to Ci pomogę. Najjelpiej allegro i cafeanimal. Zajrzyj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/[/URL]
  17. Gruba w czerwcu rok temu ważyła 11 kg...... a dziś 7,6 :multi: Także prosze się odstosunkować. Ja swoje skarby też musiałam zrzucić :stop: Lekarz kazał.... i zabronił zaciążyć - jedyne mądre, co powiedział. Oprócz tego dowiedziałąm się, ze takie stare wraki jak ja, to już się zaczynają rozsypywac i powinnam się przyzwyczaić :mad: Nie powiem zeby było tanio, szczególnie, ze najpierw musiałabym do lekarza.....
  18. [quote name='bonsai_88'] [B]Zerduszko[/B] [URL="http://fizjofit.pl/"]Centrum Fizjoterapii FIZJOFIT Sp. z o.o.[/URL] ... prywatnie i dość drogo, ale są naprawdę dobrzy. W masowaniu oczywiście :diabloti:. [/quote] Jak bardzo?? Chyba psy nie dostaną w tym miesiącu jeść :eviltong:
  19. To najwazniejsze! Apetyt też ważny.
  20. Wyślij mi na miala: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Można mu robić ogłoszenia? Możesz mi tez napisać, gdzie on jest - może osoby z Twojej okolicy by pomogły.
  21. Dobry granulat ma to wszystko. Króliki są wrażliwe, wydaje mi sie, że często mają problemy z trawieniem (w por. do innych zwierzów), a sa one b. niebezpieczne dla ich życia. Jak sa osłabione chorobą, mało się ruszają, to lepiej nei dawać nic co prowadzi do wzdęć. Jednak ze wzgl. na obrzęki błony lepsze byłoby coś półpłynnego :roll: Nie mam pojęcia, nigdy nie spotkałam się z leczeniem królików chorych na myxo.
  22. Z warzywkami bym uważała :roll: Kurde, nie mam pojęcia jaka dietka byłaby najlepsza. Ciekawe czy one mogą jeść.....
  23. Czy ona do Bianki nie podobna? Aż mnie strach obszedł :shake: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/strachliwa-sunia-z-olkusza-klara-szukamy-dt-ds-132591/[/url]
×
×
  • Create New...