-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwona213'] z Zizką się złapały ale mam nadzieję ze się zaprzyjaźnią.[/quote] Zizka, to ta sznuacereczka?? :evil_lol: Iwona, ale robisz robotę - cudnie :p -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahaha wariatki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Lolka moje cycki też zmaleją jak schudnę :lol: albo raczej - "jeśli" schudnę :angryy: no i one nie są takie wielkie jak wyszły na tym zdjęciu - pisałam przeciez, ze takie zdjęcie, ze tak wyglądają :evil_lol: zwykłe C - bez szaleństw :lol:[/quote] Kłamiesz coś. Chyba, że C 95 :diabloti: Ja właśnie zeszłam 1 miskę w dół :multi: Weszkowa dieta działa cuda ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Malutki łysy terierek z Olkusza - MA DOM :-))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Kleksik ma dom :laola: :loveu::loveu::loveu::multi: nic więcej nie wiem póki co ale się cieszę jak nie wiem co :loveu::multi:[/quote] :multi: ściągać ogłoszenia?? Obiecuję się poprawic i porobić reszcie, tylko ten tydzień mam mega pracowity :shake: :oops: Jakby ktoś szukał teriera, troszku innego, to plisss :cool1: -
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
zerduszko replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
Tak tu cicho :shake: -
[quote name='leni356']Dzięki za wstawienie kudłaczy. Zgłosił się domek zainteresowany małym, kudłatym pieskiem, łagodnym, bo pani ma małe dziecko. Wierzę że się znajdzie kilka kudłaczy do polecenia w Krakowie i okolicach - proszę podeślijcie pieski jeśli macie jakieś na oku[/quote] Jak mały i jakie warunki?? Ja bym mogła dowieźć tego bidoka śpiącego na ulicy [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=755572092]Przerośniety prawie YORK szuka pilnie domu!!! (755572092) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/206/1a4f2e688a4cb141med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/202/dea3c3fb1f2f585bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/118/064bb85a6481c728.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/118/72de2ac993041471med.jpg[/IMG][/URL]
-
Kawaler dziś na kolację dostał 2 kiełbachy, kilka dni temu udko :cool1: Kurde, zeby tylko miał gdzie spać :placz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/202/8bb5b7f23f95e721med.jpg[/IMG][/URL] Podryw :cool1: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/202/b608e64416fbe265med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/206/cb08158007915830med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/118/f328e1e5c96d1a37med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/206/a77ec4a54cb12b86med.jpg[/IMG][/URL]
-
Szukam przyjaciela- przyjaciel a raczej przyjaciółka znaleziona :)
zerduszko replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Też czekam na zdjecia :p -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
To teraz trzeba zaciskac kciuki aż do wizyty :multi: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='Darianna']powiedzieć, że w rzyci masz, kogo ona się boi - jej pies, [B]ona go tak pięknie wychowała[/B], to niech teraz się bawi z owocami swojej pracy.....[/quote] Pewna jesteś tego?? :eviltong: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Ja Cię doskonale rozumiem. Cały czas staram się wytłumaczyć, że to czy nasz pies pogryzie innego, czy dostanie buta nie rozwiąże problemu nieodpowiedzialnych właścicieli. Ale pozwalanie swojemu psu na gryzienie innych, jest tak samo zgodne z prawem i "chamskie", jak puszczanie ich luzem bez jakiejkolwiek kontroli ;) -
[quote name='mikoada']Zerduszko tak sobie pomyślałam, że może zamieścić psiaczka na żorskich stronach, tylko jakieś dane do kontaktu by się przydały...[/quote] A o których myślisz?? Dziś go ogłaszałam, jutro będę w Zorach postaram się o lepsze zdjecia i sprawdzę go trochę jak mi się uda. Jakby co dane do mnie: 519 186 694 [email][email protected][/email]
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='zmierzchnica']Wiem, że mam kategoryczne zdanie na ten temat, ale mi już ręce opadają od ciągłego użerania się z podbiegającymi psami, które nie pozwalają mi normalnie pracować z problematycznym psem. Amen :diabloti:[/quote] Twoje zdanie nie jest kategoryczne, tylko subiektywne. Równie dobrze można napisać: [I]Za głupotę właściciela nie odpowiadam, nie mam zamiaru też mieć problemów, bo ktoś nie potrafi używać kagańca.[/I] Żeby nie było, moja suka tez się gotuje na podbiegaczy (boi się psów), ale póki są one łagodne, to ona ma zatkać ryj i iść ze mną, bo nic się nie dzieje. Mój głupi pies to mój problem, nie całego świata, idąc na łąkę czy do parku, lasu gdzie chodza psiarze spodziewam sie tam psów LUZEM i jak mi nie pasowało, to nie chodziłam. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Moim zdaniem sposób prowadzenia psa powinien zależeć od samego psa. Inne środki zapobiegawcze stosuje się na spacerze z 15 letnią pchłą, inne z mega agresywnym brytanem. Moim zdaniem to logiczne. [quote name='AngelsDream']Skoro podbieganie psa to nic, to czemu tylu ludzi stąd tak się tym denerwuje?[/quote] To nie jest nic, ale to nie jest prowokowanie drugiego psa do ataku. Co innego jak drugi atakuje lub skacze z radości. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='AngelsDream']Z prostej przyczyny, że jeśli twojego psa na smyczy sprowokuje pies bez smyczy, to nadal winny jest właściciel tego psa, który biegał luzem. Jeśli twój pies ma smycz i kaganiec, a czyjś jest luzem, to wina [prawna] nadal spada na psa, który jest luzem i analogicznie, jeśli drugi pies ma tylko smycz. Jeśli oba psy są równorzędne, decyduje przebieg zdarzenia. Ważne są również przepisy lokalne.[/quote] Już to to raz pisałam, ale napisze jeszcze raz ;) Osobiście znam przypadek, kiedy pies na smyczy ugryzł podbiegacza i właściciel zasmyczowanego pokrywał całkowite koszty leczenia. Właściciel podbiegacza dopowiada tylko za niedopilnowanie psa, właściciel agresora odpowiada za pogryzienie. Poza tym, co to za prowokacja, ze podejdzie pies? -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='AngelsDream']Z psami to trochę inna sprawa - winny jest właściciel psa, który ma mniej na sobie. ;)[/quote] A niby dlaczego??