-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Coś o jakich bocianach w jakiejś galerii czytałam :lol!: -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
zerduszko replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O nie, nie :shake: Ja się nie zgadzam :placz: -
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zawał, jak zobaczyłam to :-( Nie strasz. ale przeczytałam... uff :p -
Szukam przyjaciela- przyjaciel a raczej przyjaciółka znaleziona :)
zerduszko replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']no, jak tylko napisałam na forum, ze mój mini tymczasowicz zaczął kontrolowac fizjologie, to po powrocie do domu znalazłam co? tak, zgadłyście, kupę, siku i bełta :diabloti:[/quote] Trzeba było bełtami nie poić... sadystka :eviltong: -
Zdjecia :cool3:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img179.imageshack.us/img179/9971/dsc0131g.jpg[/url] :loveu: powtórzę się, ale uwielbiam "oka" :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba z ludźmi tak jest :roll: -
Grozny pies rasy Amstaff zaatakowal dziecko i zagryzl psa
zerduszko replied to kell46's topic in Pogryzienia
[quote name='Katica']Wydaje mi się, że york jako terier był psem "polującym" nie wiem czy był w stanie zabić szczura... ale moze się mylę.[/quote] Wydaje mi się, że kwestia zabijał czy nie zabijał nie ma tu znaczenia. Polowanie od walki przeciez się czymś różni. Jurasek sobie tego szczura musiał najpierw znaleźć. -
[quote name='monika083']oczywiscie nie jest rozwiazaniem na stale,ale pies nie nauczy sie grzecznie sam zostawac w jeden dzien,wiec chociaz przez te poczatki nauki moze klatka bylaby jakims wyjsciem,wlasne nawet po to ,by pies nie zrobil sam sobie krzywdy,bo nie chodzi nawet o zniszczone rzeczy ,ale pies moze np przegryzc kabel itp i sam sie skaleczyc.[/quote] Klatka moze być kiepskim pomysłem, bo moze pogorszyć sprawę. Normalnie zostajacy sam w domu pies, potrzebuje również treningu, zeby bez stresu zostawać w klatce, a co dopiero taki z lekiem. Wyciąganie psa z lęku zawsze trochę trwa, a wrzucanie na głęboką wodę, prawie zawsze pogarsza sprawę. Dlatego nigdy nie zostawiłabym psa bez leków w klatce (tylko nie na sedalinie). Do tego odizolowany jak sie da od dźwięków z zewnatrz (klatka schodowa, ulica) i zaciemniony pokój, zostawić coś co pachnie właścicielem, zeby jak najbardziej wyciszyć psa. Pies w klatce tez moze sobie zrobić krzywdę. Ta moja suka (po kilkunastu dniach pracy) jak miała cały dom do dyspozycji, to 1 max 2 h siedział przy zapalonym świetle i radyjku oraz z drugim psem bezinwazyjnie, jak wracałam była spokojna. W klatce do 5 minut. To samo świadczy za siebie. Przede wszystkim: pies niegrzecznie zostajacy sam, a z lekiem, to wielka różnica. Zaraz wysyłam, mam nadzieję, ze się przyda. Nam pomogło :p
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem kto Ci donosi, ale jest dobry :p Ty to zawsze wszystko wiesz ;) Pajęczyna czy coś, strasznie fiksowało i wyrzuciło jego ogłoszenie gdzieś do innej kategorii i regionu. Trudno ;) -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam o nim :oops: Ale juz się poprawiłam i zrobiłam ogłoszenia. -
Maila prosze :razz: [SIZE=2]Dzięki uprzejmośc[/SIZE]i FUNDACJI [SIZE=2]PSIA WACHTA :p [/SIZE]
-
[quote name='monika083']Klatka to dobre rozwiazanie,ale puki co pani moze troszke go szkolic i byc moze obejdzie sie bez klatki.[/quote] Klatka nie jest rozwiązaniem, chroni tylko to co pies niszczy/moze zniszczyć. Miałam na tymczasie sukę z lękiem, zamknieta w klatce próbowała się z niej wydostać, tak jak z mieszkania, raniła sobie przy tym pysia :shake: Poniewaz nie mogła się wydostać, inaczej rozładować, to strasznie wyła.... Klatka jest ok, ale tylko jest jest odp. przeprowadzony trening zostawania w niej. Często leki to podstawa. Rano wyciszajacy spacer, żadnych piłeczek itp. Jeśli chcecie, mam trening zostawania w domu, nawet jak go nie można stosowac, to moze będzie kilka cennych uwag dla Pani.
-
Brawo :multi:
-
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
My tu gadu, gadu, a tu takie wieści :shake: Nie rozumiem tylko po co je tyle trzymano przy zyciu. -
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Metoda stara jak świat ;) Ja nigdy nie widziałam, żeby sprawdzało się inaczej. Mam ksiazkę z 70 któregoś roku i tam jest to tak opisane: odciągnięcie ogona i naciśniecie na narządy. -
[quote name='Soema']Ludzie wyczuli, że można zarobic na dogo kasę.. Wybaczcie, ale coraz więcej osób robi płatne DT i pobiera opłaty jak normalny hotel. Zero faktur, małe doświadczenie.. A my zdesperowani płacimy.. Nie mówię, że ja nie proszę o wsparcie, studiuję i ciężko mi wyrobic czasem jak mam np. po 3 szczeniaki;) podkłady, karma, odrobaczenia, zabawki, gryzaki, smycze etc.. ale wychodzenie na spacery i czas spędzony z każdym psem jest bezcenny, bo każdy jest wyjątkowy. [/quote] Niestety tak jest... nowi ludzie przegladaja tematy i piszą pw, ze dadza DT płatny. Nie za zwrotem kosztów, co myślę, ze jest ok, ale płatny. Co gorsza sa tacy co się godza. Już nie wspomnę, że sa i tacy, którzy pobierają kase od adoptujących za psa. Ładną opinię wyrabiaja.
-
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:lol: A jak podnosisz królika całego, to go nie boli?? Chyba się nie rozumeimy co oznacza podnieść. Zrobić Ci zdjęcie ;) Biorąc pod uwagę, że królik ma cały czas ogon podnisiony do góry, a narządy są pod spodem (nie jak u psów itp.), to nic Ci to nie da. Ale wystarczy, ze wyciągnie skoki i już masz wsio dobrze widoczne. -
śliczna 3kg sznaucerowata sunia z otwartym guzem MA DOM!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: -
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzeba podnieść cały tył, mozna za ogon, ale to średnio przyjemne dla królika. Ja to robię powoli, króliki wówczas wyciągają skoki do tyłu i wszystko widać :oops: Rozciąga się kciukiem i palcem wskazującym drugiej ręki (u dorosłych wystarczy nacisnać koło dziurki) wymienione oklice i jak ma co wyleźć, wyłazi :diabloti: No i przód trzeba jakoś "zablokowac", zeby nie uciekał ;) Wiesz, jak trzeba pooglądać podwozie u 7 kg bydlatka, to inaczej nie zajrzysz. -
6 królików- chore, porzucone - za TM
zerduszko replied to agamika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dlatego płeć łatwiej rozpoznac od tyłu :eviltong: Wówczas penis jest widoczny, nawet u młodych samców, w i jądra ciężkie do schowania. Uwaga porno ;) Chłopczyk http://moje_kroliki.republika.pl/samiec20.jpg Dziewczynaka :razz: http://moje_kroliki.republika.pl/samica20.jpg -
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: -
On jest taka piekna :loveu: