Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']ja nie umiem spłodzić nic bo nie znam Beża :placz: on się mnie boi, za rzadko bywam u missieek i tylko latam z aparatem :oops: i jak psiak nieśmiały to nie pokaże mi jaki jest... muszę najpierw missieek wypytać jaki on jest tak na codzień i [B]potem coś może...[/B][/QUOTE] Ale nie tak szybko jak ze składaniem mebelek Ci pójdzie?? Ja jeszcze obiecałam innym psiom porobić :eviltong:
  2. Ale tragedia... człowiek pyta [U]obcą osobę[/U] czy pies szczepiony... no oszołom jakiś :roll:
  3. Też kcem takie małe włochate :loveu: Ale bym rozpusciła, jak resztę :eviltong:
  4. Czyli jednak Klara z tych trzech wpadła w oko?? I serce ;)
  5. Szkoda słów, jaka posucha straszna :shake:
  6. Ze straszną miną jest ten [url]http://www.adopcje.org/adopcja36491.html[/url] :lol: czyli chyba inny. Imiona mają w dechę :loveu: Zdrówka i domków. A ajk biała laleczka?? Zdrowa?
  7. Życie z kotem łatwiejsze :crazyeye: to zależy dla kogo ;)
  8. Matko, że mu te gałeczki nie wypadły :shake: A będzie opis :diabloti:
  9. [quote name='malawaszka']no właśnie nic nie wiem[/QUOTE] Jestem niepocieszona :shake: Rozwód muszę chyba wziąć :mad:
  10. Podobno nie wolno drzeć się razem z psem, bo to go tylko utwierdza w tym STRASZNYM czynie :eviltong: Moja ujadaczka, dziś rano raz wownęła na kogos na klatce, czego już daaawno nie robiła i nagle w nogi :lol: Przypomniało jej się, że ryja się nie drze pod drzwiami, tylko leci do klateczki i czeka cicho :loveu:
  11. Jutro idę na pocztę, rzucę okiem czy Rosa nie biega po posesji ;)
  12. Czy ktokolwiek się małą interesuje?? Na poważnie :razz:
  13. Podnosze chociaż :shake: Może ktoś sie ulituje :-(
  14. Martwicie się jeszcze?? Ja tu z zapartym tchem zagląduję ;)
  15. Jasiek mężnieje ;) Coraz bardziej wygląda jak chłopiec.
  16. [quote name='Soema']Dziewuszki jakby się ostał jakiś DT.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13381745#post13381745[/URL] tu są dwa maluchy w melinie.. reszta utopiona w umywalce :-( trzeba je zabrać.. zobaczcie jaka sunia kochana..[/QUOTE] Też miałam zaoftopować tym wątkiem tu. :modla::modla:
  17. Pewnie zajęta - trza pozytywnie myśleć ;)
  18. Jak to brzmi, "moich psów" :cool1:
  19. Jak się napracowałaś :razz: a linki i tak nie działają :eviltong:
×
×
  • Create New...