Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='zaginiona sara']jesli mozna to moge zapisac 2 szuczki? jedna to suczka znaleziona na wycieraczce w bloku, druga to suczka wiejska obie w zalozonym przeze mnie watku sa opisane, jedna jest na tymczasie i jakby byla wycieta to mysle ze moze by zostala tam obie to malenkie szczeniaczki, nie powinny byc duze wiec koszt nie za duzy jest jeszcze moze jedna na wsi moze udaloby mi sie namowic wlascicieli bo sami na 100% nie zrobia tego ale jakby darmo bylo to moze wtedy...[/QUOTE] Ale suki, które mają swoich właścicieli się nie łapią. Ciężko cokolwiek ogarnąć, linki nie działają, Ania ma coś z łączem. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=92419"]Anja2201[/URL] - a która jesteś w kolejce?
  2. [quote name='malawaszka'] wbrew takim, że patrząc na mnie można by pomyśleć, że baardzo dużo i dobrze gotuję :diabloti:[/QUOTE] Hahaha, czekoladę da się niestety gotową kupić :eviltong:
  3. To ja zaciska kciukasy :multi: Ps. Wbrew jakim pozorom?? Tym, ze kuchni nie masz :evil_lol: to chyba nie wbrew ;)
  4. Oj.... ja widziałam, że tylko Ala coś odpisała i tyle :p O, foty by mi się przydały, bo ja czarnych psów moją małpką nie umiem robić. Szkoda, ze z tegorocznego obozu nie mam ani jednej :lol:
  5. Zapomniałam o niej :oops: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=791995813[/url]
  6. Biedulki :-( Cieszę się ze szczęście białaski.
  7. Żeby tak reszta Fuksiów i Fuksinek miała takie szczęście :p A co u niej, poza tym co widać?
  8. Jeśli gotujesz i lubisz spacery z psami, to zapraszam :eviltong:
  9. [quote name='malawaszka']Kenny TAK TAK TAK!!!!!!! :modla: dla psów, dla kotów i ... dla mnie :evil_lol:[/QUOTE] Ale to chyba o tego piekngo kwiatuszka chodzi, a nie o Ciebie :shake: Neich Ci TŻ szuka, jak chce Cię oddać :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  10. Chociaż podniosę tollerkowatego Rikiego ;)
  11. Ludzie mają jakąś manie pt. "Pieske musi się bawić z innymi pieskami". Dziś idę z sukami, luzem obie, jednej włączyło się bycie labradorem :roll: i leci, więc wołam. Baba coś zaczęła mamrotać, nosz... o co jej k chodzi - a ona woła Pimpuś, Pimpuś chodź szybko, biedny Pimpuś był w krzakach i by przegapił możliwosc powąchania się z innymi psami :placz: Ale jego Pani dba jego socjal ;) Ludzie ze szczylem to smao, pieski idą, pieski :multi: A szczyl z leksza zestarchany. Za to moja suka mnie zaskoczyła, spotkała sznaucerkę mini, chciała ją powąchać, ale tamta "kłap". No w szkoku byłam, bo całkeim cichcem :lol: Ale sznupka idzie dalej do mojej, no to moja chce powąchac i znów kłap, więc widze, ze jej sie to i owo usztywnia :mad: "cicho, wróc" i olała tamtą :crazyeye:
  12. [quote name='betty_labrador'] ewentualnie ktos tam jeszcze, :)[/QUOTE] A kto to jest ten tajemniczy "ktośtamjeszcze"? Dorota? :eviltong: Ja, jakbym przyjechała, to w wersji podwójnej ;) Ps. Dorota, co Ty tej biednej Bezie robisz??
  13. [quote name='Rauni']Naprawdę. Ja lubię chude pieski, ale jej kości biodrowe i żebra sterczą dość przerażająco, mimo równie przerażających ilości karmy, jakie pochłania. Strasznie dużo kup też robi, tzn. tak ze dwa razy więcej niż inne moje psiaki. Na zdjęciach nie wygląda źle, bo rzeczywiście ma mięśnie, ale jest jedynym moim psem, którego chętnie bym lekko podtuczyła.[/QUOTE] Mam ten sam dylemat, jak patrzę na moją sukę (też jej żebra i kości wystają), to wydaje mi się, że ją głoszę. Ale jak sobie przypomnę ile pochłania i ile wydala, to wątpliwości mijają. Chociaż trochę tuczę..... waga stoi w miejscu, ilość kup się zwiększyła. Moja jest młoda, nie ma nawet 1,5 roku - licze, że z wiekiem tempo przemiany zwolni :p A poza tym, to Eri jest piekna przeurocza, ciężko mi się dopatrywac wad ;) Ciekawe jakby pyrki bez włosa wyglądały, one też do grubokościstych chyba nie należa?
  14. [quote name='weszka']Niestety jest jakaś ogólna [B]nagonka na psy[/B] i niestety częściowo winni są sami durni psiarze, którzy zrobili taki czarny PR porządnym psiarzom :angryy: [/QUOTE] To zależy na jakie psy :loveu: Moja, ujadaczko-podgryzaczkapiet, jak mijał nas kiedyś jakiś człowiek musiała na "zostań" siedzieć. I nie raz dostałam opierdziel, ze ją męczę, bo to ejst pies i ona się musi wybiegać oraz wyszczekać :lying: Za kaganeic, tez mi się oberwało. Male jest piękne, znaczy wredne :diabloti:
  15. Toller jest do kolana :roll: Przynajmniej do mojego :eviltong:
  16. Wie ktoś czy opłaca się - czy jest odzew - wyróżniać ogłoszenia na alegratce...
  17. [quote name='Doginka'] przecież jeden mógł odejść od nas:razz:[/QUOTE] No co Ty, a jakby Twoje małe potforki zaatakowały Panów i ty byś jeszcze uciekła?? Dwóch do pilnowania psów, jeden Ciebie :eviltong:
  18. Mniej Żreć :eviltong: Czyli kto jest chętny? Ja tak daleko w przyszłość nie wybiegam ;) Na tych pierwszych nie widać co jest źródłem światła ;) Boskie słońce o 22.30 ;)
  19. [quote name='betty_labrador']MŻ? nie znam tego skrótu ;)[/QUOTE] Ja poznałam w wakacje :lol: Skuteczny :razz: [quote name='betty_labrador']jej, ale fajna ta Twoja mała ze schronu :loveu: slicznosciowa :D jedziecie na oboz 2010?[/QUOTE] Do mnie to pytanie?? A obóz będzie?? Bo tyle chętnych jest, że hoho ;) Bowski żal, szczególnie na tym drugim Toś ładnie wyszedł :evil_lol: Muszę sobie kupić aparat.... co za mgła :crazyeye:
  20. [quote name='betty_labrador']mniej pokarmu? ;> poprostu mniejsza porcja i w tym tkwi caly sekret :)[/QUOTE] Czyli MŻ po prostu :p Więcej zdjeć, wiecej zal.pl :diabloti:
  21. [quote name='Rauni']Hiena jest wielka, 55 cm w kłębie, górna granica wzrostu dla suki holendra. Za to chuda jak nieszczęście, mój biedny zamorzony, bity pies z łańcucha :eviltong:.[/QUOTE] Ona ma tak idealną budowę, ze az boję się patrzeć - jak moze być za chuda?? ;)
×
×
  • Create New...