Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka'] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2564/dsc0078im.jpg[/IMG] [/QUOTE] Najładniejszy koć Ci został :p
  2. [quote name=':: FiGa ::']Schody to nie problem, z czasem się nauczy. Ona waży zaledwie kilka kg, ja w schronisku nosiłam ją na rękach, gdy sie z nią chwilę pobędzie to sama się na nie pcha :loveu:[/QUOTE] No właśnie, znacie ją lepiej wiecie, co sie da. Ja to moją też nosiłam, ale są psy, które by udziaboliły. Miałam jeszcze weselej, bo suka nie uznawała obroży ani smyczy - to trwało miesiac :roll: A teraz sama łepol pcha do obróżki..
  3. [quote name='aina155']To bym zrobila juz teraz, ale nie mam linkow do tych watkow, a przez te otwiera mi sie pusta strona.[/QUOTE] Tylko mi chodzi o podawanie linów w innej formie. Zeby nie był cały link, tylko skrócony - no i jaki pies przez kogo zgłoszony. Soema - wiem, ze tak sie robi. Czytałam, ze jesli suka bedzie miała jakiekolwiek problemy posterylkowe, to na leczenie farmakologiczne wówczas nie zareaguje. Większosć wetów odradza.
  4. Wiem, ze decyzja nie łatwa. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.
  5. Oni teraz są an tym remontowanym mieszkaniu, nie wiem czy będą mieli czas, nie wiem jak z dostępem do netu. Może lepiej zadzwonić, porozmawiać. Mi się jednak wydaje, że jedyne wątpliwości jakie można mieć, to w stos. do psa. Ja jej nie widziałam, ciężko mi ocenić na ile ona jest do wypracowania. W tym roku 2 takie nienauczone życia w bloku sunie przerabiałam tempo zmian zależało wyłącznie od psa. Pewnie łatwiej by jej było w domku z ogrodem, ale macie pewnosć, ze taki sie trafi? A jakie masz konkretnie wątpliwości? Może ja już ich o to pytałam. O schodach i innych "nowościach" na wszelki wypadek im mówiłam. Oni chcą Czekoladkę, bo chcą psa, który ma małe szanse - nie śliczniusiego, do którego jest kolejka. Wiedzą, ze jej szanse są małe, ze wzgl. na to nieszczęsne sikanie. Jakby co, to mogę im pomóc na miejscu - na ile będę w stanie.
  6. [quote name='zaginiona sara']tak, maja do 4 m-cy a najpredzej okolo 2 miesiecy, [/QUOTE] Ale szczeniaki chcesz sterylizowac, już teraz?? To nie jest chyba dobry pomysł, tylko po to zeby miały większe szanse - szczeniaki i tak maja wieksze. Ania - ja jeszcze będę miała prośbę o edycję linków w 1 poście, ale to jak będziesz maiła już czas :)
  7. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][quote name='Vectra'] Nie podlatują do innych piesków z ciam ciam - to jest różnica małego i małego psa.[/QUOTE][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Moje też nie. Owszem, jakby im pozwolić, to zapewne. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Więcej: ja za małymi psami nie przepadam, a takie darcijapki to już para z uszu, kara boska i tyle ;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jakimś dziwnym cudem są asty na moim osiedlu, do których małe gwna nie podlatują z darciem. Do innych notorycznie, a moja suka jak je widzi, to dym uszami idzie. Czemu? Miałam takowego asta w domu, spacery z nim malina, jak zlokalizował psa, to cisza, zero wyrywania do niego. Myślisz, ze on ignorował inne pieski? Jak to określiłaś: charakter, przeznaczenia, bo w jakiekolwiek wychowanie u niego watpię. Ja mam to samo, moje suki idą niby spokojnie. Te same psy jedną mijają, do drugiej notoryczne plucie japki. Skoro te duże są prowokowane przez małe darciem japy, to może te małe drą się, bo te duże je prowokują :lol: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]W bloku mam dobka, baaardzo nie lubi takich małych ujadaczy. Moja z kolei nie lubi takich dużych psów. Bardzo sobie działają na unerwienie. Mój dziamgot żyje. Pewnie tylko dlatego, ze nie tylko ja pilnuję żeby moja suka nie podchodziła do niego, ale i odwrotnie. Natomiast tu mamy dwa przypadku, kiedy oba duże psy były bez smyczy. [/SIZE][/FONT]
  8. Mam dwa małe szczekacze, Ty dwa też całkiem nie duże :eviltong: Poza tym, co to ma do mojego pytania?? :hmmmm:
  9. [quote name='kate8828'] nie znamy rasy? zadbany bobtail [U][COLOR=#810081][URL]http://www.podajlape.pl/fotoakt/warszawa2009/grupa1.jpg[/URL][/COLOR][/U] a twoj bobtail robi spora roznice Bobtail wlos super 2 [URL]http://images46.fotosik.pl/202/810083ccdaa9e963med.jpg[/URL] 3bobtaile [URL]http://images49.fotosik.pl/202/629ac4d3eb9d1563med.jpg[/URL] Struktóra włosa psa z BOG jest inna włos odżywiony a nie pozbawiony witalności jak po twojej 17godzinne sztuce ...[/QUOTE] Jak dla mnie to są psy zrobione, a nie zadbane. Codziennie nikt tak psa robił nie będzie.
  10. [quote name='Vectra']Gioco , przykro mi bardzo , ale muszę się z Tobą zgodzić ... [/QUOTE] Z czym?? Z tym, że jak mały szczeka, to duży może go zabić??
  11. [quote name='malawaszka']jak to mam poprawiać linki????? :crazyeye: to one nie wrócą już nigdy do normy??? WSZĘDZIE poprawiać linki????? :crazyeye::angryy::angryy::angryy:[/QUOTE] Nowe działają, czyli pewnie nie wrócą :p Też się ciesze :multi:
  12. Chciałam sobie Twoje koty, a raczej kota obejrzeć, ale widze, ze też nie poprawiłaś linków :roll:
  13. [quote name='betty_labrador'] Jak to nie masz! a kto wstawiał zdjęcia Twojej malej czarnej w zielonych szelkach ?:P i Twe zdjęcie również było. Ić Ty i nie kłam :eviltong:[/QUOTE] To, że Ty je masz, to niz znaczy, że ja też :eviltong: Nastepnym razem upomnę się od razu ;) Za moje :mad: ani mi nie wspominaj :eviltong: Jaki sliczny prawie goldenkoblabladorek :diabloti:
  14. Spoko, kocham je wszystkie. A Montana już spakowana?? Doti ma aż 18 wejść na allegro... z czego 10 pewnie moje.... Straszne :shake:
  15. To buziak od ciotki :loveu: Ja to się tak zawsze martwię tymi wizytami - cieszę się jak okazuje się, że domek jest faktycznie super, a nie tylko mi się zdawało ;) Chyba się wypisze z tego :eviltong:
  16. Zacznę od tego, że sie zgubiłam :angryy: ale pilot po mnie przyjechał i tym sposobem dotarłam. Oni mają tam jeszcze kupę roboty, ale twierdzą, ze za tydzień się wprowadzają. Widać moi robotnicy byli wooolni ;) Bardzo mili i rzeczowi młodzi ludzie. Naprawdę im zależy na suni. Chcieli dać dom psu, który naprawdę go potrzebuje i nie ma kolejki chętnych. Nie mam wątpliwości, że to dobry dom. O wszystko o co miałam zapytać, to zapytałam ;) Najważniejsze jednak jest czy to dobry dom dla Czekoladki, bo przecież ona wymaga specjalnego podejścia. Zdają sobie sprawę, jak to może wyglądać i nastawiają się na pracę z nią. Na pewno mają do zaoferowania duzo miłości i czasu. Pani jeszcze nie pracuje, miałaby czas żeby wszystkiego ją powolutku uczyc. Maja chęci, myslą w dobrym kierunku, a jakby potrzebowali rady, to będą pytać. Moim zdaniem to jest szansa dla Niej, łatwo adopcyjna nie jest, a dom nie jest bylejaki, nie mam się do czego przyczepic. A czy sobie poradza - tego na 100% nie da się przewidzieć. Mieszkają w bloku - czy ona zna schody? Czy zycie na osiedlu będzie dla niej do zaakceptowania? Czy da się to na 100% ocenić, póki jest w schronisku?
  17. [quote name='agamika']jestem za głupia żeby zrozumiec co Pan miał na myśli i jak powinnam robic .. wiec niestety Brok bedzie coraz bardziej mną rządził :shake::placz: [/QUOTE] To jest taki sposób na Alcybiadesa, czy jako to było.... :eviltong:
  18. No dzisiaj, dzisiaj. A ja mam lenia i wolałabym gorącą czekoladę i kocyk niz wizytę :p
  19. Ale to są szczeniaki??
  20. Bosch i Brit na allegro z dostawą gratis też są 15 kg - takie kupuję.
  21. [quote name='zaginiona sara']czarna nie ma wlasciciela a biala szuka wlasciciela[/QUOTE] A ta co mogłaby zostać w DT?? [quote name='zaginiona sara']a tamta co ma wlascicieli no to trudno, ale domyslam sie ze bedzie rodzic co pol roku....[/QUOTE] Całego swiata i tak nie zbawimy. Brakuje funduszy, chętnych do wsparcia finansowego. [quote name='zaginiona sara']czy mam sie czuc z biala (beda pokazywane jej zdjecia osobie chetnej do adopcji) i czarna w kolejce?to z pewnoscia zwiekszy ich szanse[/QUOTE] Podaj linki do wątków. Jak pojawisz się w kolejce - [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=13036523&postcount=1[/url] - to się będziesz mogła czuć ;) Musisz jednak pamiętać, że domy mogą się znaleźć szybciej niż będzie ich kolej. Przydałoby się edytować wszystkie linki :roll: Kto jest następny??
  22. To Ty się kotami tuczysz?? Poszedł jakiś od Ciebie?? Linki nie działają :angryy: A w ogóle, to ściemniasz, we mgle nie wyglądałaś na dużo gotującą ;)
×
×
  • Create New...