Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='anita_happy'] bez lansu nie ma społecznego awansu :PPP[/QUOTE] :roflt: Jak z tymi zdjęciami?? :razz:
  2. Na razie nie poniosłam większych kosztów (poza hektolitrami wody) hihihi ;) Dziś idę wykupić żel do oczka, ale to pewnie nieduży wydatek. W jednej aptece wczoraj nie było, a nie miałam czasu jeździć i szukać. Zadzwonie do Kasi, która go wiozła, to dopytam odnośnie wyłysień. Badań nie miał robionych, tylko przegląd. Do ściągnięcia kamień. Oczko jedno juz ładniejsze. O ogon pytam, jak to po ogoleniu powinno wyglądać. Supełek ma jak na obrazku D http://www.deficyt.wroclaw.pl/wzorzec.htm Brak słów to do niego, jaki on grzeczny, jak szybko się przyzwyczaił, rano wstał dopiero jak wszyscy wyleźli - póki moja suka spała, to on też. Bardzo lubi sunie, ale moja chodzi i warczy obrażona - to ją olał brzydko mówiąc ;)
  3. O, to super! A pudelki szybko zarastają? I jeszcze: jaki pudel powinien miec ogon?
  4. Twoje na pewno mają gęstą, zadbaną sierść (czy tam włos ;) ). On nie, dodatkowo ma wyłysienia, jutro dla chetnych wrzucę zdjecie gołej dooopiny :D Moją sznapcerkę też tnę krótko i nic jej nie jest, ale już wytrymowana się telepie. Jutro podejdę do groomera, zapytam co by z nim zrobił i za ile.... ale to już po swiętach. Jest bardzo fajnym psem, śpi gdzie mu każę, widna, schody nie są straszne, na smyczy łądnie chodzi, sio i kooo gdzie trzeba, mimo iż koo nie jest fajne.
  5. U weta był dziś. Dostał leki i zalecenia - ciotki z Cieszyna go wypuściły idealnie przygotowanego. Ja go nie ogole na krótko, bo nie mam kubraka. Niestety nie udało się uratować długiej czuprynki i uszu - najwięcej filcu miał tam. Co do smrodku, to on się nie chce już kąpać :lol: obcinac tez nie ;) Trochę mnie martwią te wyłysienia, w ogóle ma rzadki włos. Ale pewnie to norma u tak zaniedbanego psa. W ogóle jest bardzo grzeczny, bedzie z niego pociecha i prawdziwy przyjaciel.
  6. Ma zapalenie spojówek i coś z rogówką (nie umiem doczytać ;) ), na paluszku stan zapalny. Kolorem prosze się nie sugerować, bo wiadomo jak zdjęcia z lampą kłamią. Proszę o porady odnośnie pielęgnacji, bo jutro runda druga ;) Czym go czesać?
  7. Wypiękniał, to raczej nie.... oczka chore. Jutro dokończymy ;)
  8. Też tak myślę. Tylko jak ja mu pycholek ogolę, jak ja nie umiem :lol: (mam sznapcerke) Na razie wygląda jak fox - ma taką trochę bródkę :eviltong: Jeszcze nie zrobiłam porządku z okolicami męskimi, bo się trochę spina, jednak z sukami łatwiej. Dałam mu "kość", wyznaczyłam miejsce do konsumpcji - bez sprzeciwu :multi:
  9. Bez odzywki, szampon dla psów długowłosych. Włos na łapach, ogon! głowa jest fatalny, ale tułów całkiem przyzwoity, nadaje sie moim zdaniem do wyczesania. Poza tym, to jest raczej średniak, nie mini.
  10. Właśnie wyszłam z łazienki :mdleje:Obcinanie, kąpanie, kąpanie.... i jeszcze raz kąpanie... sprzątanie. Kto puścił mi plote, ze to starszy, załamany pies :mad:On jest cudny :loveu: Trochu sie denerwował, ze mu przy tych bidnych paluchach gmeram, że wodą za długo polewam - ale ogólnie zabiegi zniósł lepiej niż moje. 100% domowy pieseczek. na pewno wie do czego służy łóżko... i piłka! maniak piłkowy. Co gorsze konski go w podniebienie gryzą :lol: Niestety cięgla wyglada źle i smierdzi :-? Nie wiem jak się tego zapachu pozbyć, najgorsze, że on na pewno zapragnie taki śmierdzący śpac z nami w łóżku.... Gdyby jakieś osoby w tamacie poradziły mi jak go do ładu doprowadzić byłabym wdzięczna. Na razie wykąpany i kołtuny poprzycinane. Mam go podgolić i wyczesać? Łapy chyba będę musiała ogolić, jak się da. Oka w kiepskim stanie, ma trochę wyłysień (koło odbytu, łokieć) i biedna paluchy. Ma ochotę zapoznac się z moim kujikiem... takze chodzi na razie na smyczy. Moja suka go nie polubiła....
  11. [quote name='salo']Chcę jeszcze dodać, że jeśli Staszek zostałby na Sylwestra, bo z jakiś przyczyn jego transport by się opóźnił, dostanie tzw. "uspokajacza" zakupionego wcześniej u weterynarza. [/QUOTE] Tylko proszę, żeby to nie był Sedalin. On wcale nie uspokaja, a tylko "paraliżuje" zwierzę. Pies nie będzie uciekał, szczekał, ale bedzie jeszcze bardziej przerażony.
  12. Śliczny psiak, teraz przed świętami tak cieżko o domki...
  13. Psy ze schronisk niet, psy mające właścicieli tez - także sunia się nie łapie.
  14. Jasza a zerknij co Energy http://www.dogomania.pl/threads/175544-Straszna-bida-pudelkowata-trafiA-a-do-schronu-POTRZEBNY-DOM-TYMCZASOWY?p=13729146&viewfull=1#post13729146 i Zofija napisały http://www.dogomania.pl/threads/175544-Straszna-bida-pudelkowata-trafiA-a-do-schronu-POTRZEBNY-DOM-TYMCZASOWY?p=13730003&viewfull=1#post13730003 Dopytaj tej kobiety, jesli domek fajny, to warto byłoby nie przegapić.
  15. Wspaniale! Musi jej się udać, musi.
  16. Ale był chętny domek na Supełka w Katowicach?
  17. Świetne wieści. Szkoda, ze nie da się zakazać jej sprowadzania tam psów. A baka idzie do psychiatryka?.......
  18. Harietta to jest objawienie roku 2009 :lol:
  19. [quote name='agata-air']Super :) Czyli się uda?[/QUOTE] Napisz jeszcze jaki koszt sterylki.
  20. Taki prawdziwy pewnie wiesz jak wygląda, nie przypomina Ci żadnych budynków mieszkalnych?
  21. To witaj w klubie, właściwie fanklubie! :lol:
  22. To trzeba wypucować, nawoskowac, zeby rysy były widoczne :diabloti: Latarnia wpadła mi na samochód. Za jakiś czas tak się zbiegło, ze wiozłam szczyla do DT, a mąż umył samochód.... no i czego on sie spodziewał, jak sama po Czeladziach musiałam się włóczyć :diabloti: Teraz na ogół jedzie ze mną :multi:
  23. [quote name='kizimizi'] A gdyby sie zwrócic do jakiejs organizacji tak zeby tylko przetrzymali go gdzies dopoki dt nie bedzie?[/QUOTE] Albo do DT awaryjnego.
×
×
  • Create New...