Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Niestety tak jest - szczególnie to widać po zainteresowaniu psami u Misiek. Ale też nie słałyśmy aż tylu pw. Tym terierkiem, któremu szukałam domu też się niedużo osób zainteresowało, a również był bezdomny. Jakby się trafił jeszcze jakiś biedak do wyciągnięcia na już, to trzeba by się zmobilizować.
  2. Pomożecie?? :lol: Waszeczko, ja myślę, ze teraz nie ma sensu robić ogłoszeń.... porobię w święta, ok?
  3. [quote name='natalia_aa']Janach dostała dzisiaj kubrak prosto z Norwegi, szyty, jak na miarę. Pasuje idealnie! Mam nadziejieję, że Baribal nie postanowi jej go zdjąć![/QUOTE] Taka z niej pięknotka, że może się chłopak nei oprzeć ;) A to ten sam co ze zdjęć? Też tak długo chłopak siedzi..
  4. A jakby tak dzik kłami wypucowany samochodzik zarysował :diabloti: Poszukaj kochana na necie zdjątek rozszarpywanych dziewic tudzież zarysowanego lakieru ;)
  5. [quote name='Rauni']Oj, szukają takie podobne do holendrów, szukają, ot chociażby taki Hienol: [URL]http://www.allegro.pl/item847650801_hienol_owczarek_holenderski_mix_czeka_na_dom.html[/URL] [/QUOTE] Ale cudo :crazyeye:
  6. Każ im wkopać słupki i Broka bierz :p
  7. Łatwo nie ma... kazałam odkurzać: "widzę tu same kudły i piach...." reszty zdania można się domyśleć :lol:
  8. Waszka, ale ja zaczynałam od "żadnych zwierząt w domu" :D no i mieszkam w króliczoku, a poza domem spędzam co najmniej 10 h / d. Nie porównuj naszych możliwości ;)
  9. Musisz mu się dać czas przyzwyczaić, po lekku ;) Mój już do dwóch suk się przyzwyczaił i nic nie marudzi, ale pracuję nad możliwością tymczasu. U mnie miał być max 1 królik i 1 pieso :)
  10. To się trzeba od miszczów-miszczuniów uczyć :lol: Co za skuteczność [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176092-Jego-dom-to-KARTON-Mieszka-na-DWORCU-Lada-chwila-zamarznie-na-oczach-ludzi?p=13737324&viewfull=1#post13737324[/URL] :crazyeye: Mi sie tak nie udało :-(
  11. Jak zobaczyłam tańczołki, to myślałam, ze już go do tego domu wywiozłaś.
  12. Waszka, a zestawienie deklaracji dałabyś rade machnąć? Dużo chłopakowi brakuje?
  13. Tak jak pisałam 31 - ale nie znam jeszcze szczegółów. Jak bonsai będzie wiedziała, to dam Ci znać żebyście mogły się dogadać odnośnie odbioru psiaka itd. Może jak się go wykąpie, fryzurkę poprawi, obfoci, to znajdzie dom po świętach?
  14. Już wszystko z jutrem mamy dograne, transport do Krakowa najpewniej też. Ja już ostrzę nożyczki i maszynkę ;) moją potforzycę wywiozłam na wakacje trzydniowe.
  15. [quote name='weszka']Jaka tu poważna dyskusja rozgorzała. [/QUOTE] Czasem trzeba poudawać mądrych, wrażliwych (niepotrzebne skreślić), nie :evil_lol:
  16. Cześć, witaj w gronie chorych :P
  17. Ona mi wygląda na sznapcerkowatą, albo przynajmniej podobną do mojej suczyny ;)
  18. Bardzo pilnie szukają schronienia pieski po pekińczyku, szczeniaki "właściciel" chce poprzez łopatę wysłać za TM. Tel. do osoby mającej najwięcej info 785 549 189.
×
×
  • Create New...