Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. A nie z Katowickiego?? Obie łapy dałabym sobie uciąć.
  2. A skąd Birma w Elblagu??
  3. Wstawiam rozliczenie. Jakby coś było nie tak proszę krzyczeć ;) WYDATKI: 22 zł - żel do oczu Coregal (23.12) 40 zł - wizyta wet (25.12) 40 zł - wizyta wet (26.12) 30 zł - wizyta wet rano (27.12) 25 zł - wizyta wet po południu (27.12) 30 zł - wizyta wet rano (28.12) 20 zł - wizyta wet po południu (28.12) 70 zł - surowica (28.12) 30 zł - wizyta wet rano (29.12) 20 zł - wizyta wet po południu (29.12) 40 zł - wizyta wet rano (30.12) 100 zł - eutanazja (30.12) Razem: 467 zł WPŁYWY: 50 zł od pom-pon (28.12) 60 zł od p. Grażyny (28.12) 50 zł od GPOOLCLD (29.12) 30 zł od Jowisza (malawaszka) (29.12) 30 zł od Energy (29.12) 30 zł od gonia66 (29.12) 20 zł od Mameczka (29.12) 100 zł od IraKa (30.12) 40 zł od Filodendron (30.12) 50 zł od Laima (30.12) 50 zł od DANA (31.12) 70 zł od Dea zwrot za surowice (04.01) Razem: 580 zł SALDO: 113 zł 40 zł chciałabym przeznaczyć na Broka. Resztę wpłaciłabym na jakieś kudłacze. Przelewy zrobię p. wieczorem, żeby się ewentualni chętni mieli czas wypowiedzieć. Wieczorem też wystawię bazarek. Zaraz pisze do Zofiji z prośbą o umieszczenie rozliczenia w 1 poście.
  4. Moja Lizka to na każdym allegro miała po 2, 3 gapiów iiiiiiii dalej siedzi u mnie :D Także sie tak nie cieszcie kobiety :)
  5. Szalejesz ostatnio z tymi zdjeciami ;)
  6. Spacerkowe+domowe=pełny sukces ;) Bardzo dobrze, ze z brzusiem wszystko ok. To teraz laleczka do domu!
  7. [quote name='Asia & Ginger'] Szkoda, że o złotaska nikt nie pyta... :-([/QUOTE] Dziwne, większość ludzi lubi złote... Trzymamy i za niego! Może ta broda go trochę postarza?
  8. Ukradłam banerek, na razie tyle ;) Jak tylko będę mogła postaram się pomóc.
  9. A jak brzusio się zagoił?
  10. Musiałam jakieś Brokowe ukraść ;) Moje bazarki maja tak, z jednego 10 zł, z następnego 100. Z ostatniego nic nie wyszło, więc teraz przypada górka.... oby!
  11. Plotka ma niezły nochal :D Dobrze, że wszyscy zdrowi :)
  12. Sama słodycz :D Proszę wycałować.
  13. Też mam takiego kornika :) Może u kowala jej szelki zamówić?? ;)
  14. Bazarek na Broka, zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/176837-NOWA-pA-yta-gA-A-wna-MSI-i-procesor-AMD-Sempron-do-10-01-na-BROKA[/url]
  15. Zapraszam na bazarek dla kawalera i do podbijania. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176837-NOWA-pA-yta-gA-A-wna-MSI-i-procesor-AMD-Sempron-do-10-01-na-BROKA?p=13812004#post13812004[/URL] Ukradłam jedno zdjecie :oops:
  16. [quote name='NusiaiJa']na razie siętylko zapisuję :-([/QUOTE] Ja też :( ..........
  17. Myśmy juz rozmawiały na ten temat zdaje się :mad:
  18. [quote name='Bjuta']Ktoś zalicytował psiaki - nie wiem czy mam odwołać ofertę? Na PW podam dane tej osoby, bo nie wiem co zrobić.[/QUOTE] Nie odwołuj oferty. Podaj mi dane, moze to ten sam świr, co poprzednio. Dane w allegro sa na Klaudię?
  19. Blondasek ma nju ogłoszenia, drugiej dziewczynce na dniach tez odnowię (tak, żeby ludzie blondaska zdążyli zauważyć ;) )
  20. Tak to jest z wywiadami bez autoryzacji ;) Ale pewnie grubo więcej psów uratowałaś niż 300 przez te lata, nie tylko sznaucerów, wiec w ostatecznie wyniki sobie zaniżyłaś ;)
  21. Mam już awizo, najpewniej kubraczek. Miałam iść odebrać na pocztę w sobotę, ale nie mogłam normalnie :-( Nigdy nie przypuszczałam, że w tak krótkim czasie można się do psa przywiązać. Jest Ci to obojętne komu mam przekazać? Można też na bazarku wystawić. Ciekawe czy go biednego jakaś choroba skóry jeszcze nie zaatakowała. Będziemy wiedzieć jeśli się drapanie u mojej Liz rozwinie...
  22. Wysyłam "cieplutkie" mysli do opiekunki.....
×
×
  • Create New...