Mam już awizo, najpewniej kubraczek. Miałam iść odebrać na pocztę w sobotę, ale nie mogłam normalnie :-( Nigdy nie przypuszczałam, że w tak krótkim czasie można się do psa przywiązać.
Jest Ci to obojętne komu mam przekazać? Można też na bazarku wystawić.
Ciekawe czy go biednego jakaś choroba skóry jeszcze nie zaatakowała. Będziemy wiedzieć jeśli się drapanie u mojej Liz rozwinie...