-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
PRĘGUSKA, duża suka z Olkusza - MA DOM!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='missieek']no i zostala :) moze nowa Pani sie zaloguje i napisze wrazenia z pierwszych dni z pregusem[/QUOTE] :Cool!::thumbs: Ależ się cieszę :) Teraz czekaj na tel. w sprawie Beżowego ;) -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
zerduszko replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta'] Często mam takie wrażenie czytając różne wątki, że ta pomoc psiakom często ma potężne, niekorzystne skutki uboczne.[/QUOTE] Pewnie tak, ale co lepsze - przeżywanie rozłąki czy cudne życie z poprzednim właścicielem? Na "naszych" psach tymczasy też się odbijają... ostatnio moja suka odmawiała jedzenia po tygodniowym "tymczasie"... -
[B]Niestety..... [/B][B][quote]Bazarek jest miejscem gdzie zbierane są fundusze na [/quote][/B][quote][COLOR=#9932cc][B][COLOR=red]bezdomne zwierzęta (za zwierze bezdomne uznaje się zwierze, które jest do adopcji i szuka domu docelowego)[/COLOR][/B][/COLOR][/quote][B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/112101-Nowy-REGULAMIN-Bazarku[/URL] Cos mi sie kołacze, że padło kilka banów.... na 2 m-ce np..... [/B]
-
Kudłacz Finnigan - w swoim domku w Krakowie
zerduszko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Cudne wieści :D Będą zdjecia?? -
Klatka dla sznaucera olbrzyma musi być ogromna! Mam wrażenie, że moja zajmuje mi cały pokój. Kochana, koniec zawsze musi nastąpić, nie powiedziane, że nastąpi niebawem mimo poważnej choroby. Taka przykra sprawa, ze psy żyją zdecydowanie krócej od nas :( Trzymam kciuki, zeby sunia mogła się jak najdłużej cieszyć życiem. Zawsze można liczyć na cud. :glaszcze:
-
[quote name='bonsai_88'] Dziewczyny uspokójcie się trochę - może ktoś po prostu chce dużego psa, który nie będzie gubił tony włosów po domu ;)[/QUOTE] Nie gubiących dużych psów jest sporo, choćby sznaucer. Myślę, ze Pan musiałby bardziej sprecyzować swoje pytanie.
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
zerduszko replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale miałam straszny sen o Mani! Sio! Mania do domku :) -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
Ja wchodzę na ojej, dodaję ogłoszenie iiiii go nie ma. Nosz.... Co do pijaczków, to pisałam o papierowych ogłoszeniach. -
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Odnowiłam ogłoszenia..... czkamy, modlimy się i kciuki zaciskamy :lol: -
[url]http://www.eoferty.com.pl/nel_mix_briarda_szuka_domu_163839.html[/url] [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Nel-mix-briarda-szuka-domu-W0QQAdIdZ179817817[/url] [url]http://www.mojpupil.pl/oddam_psa[/url] [url]http://www.adopcje.org/[/url] [url]http://www.adin.pl/ogloszenia/82258.html[/url] [url]http://gorzowwielkopolski.olx.pl/item_page.php?Id=67594721&g=6[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3228937_nel_mix_briarda_szuka_domu.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/NEL,7507[/url] [url]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/64167[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/8559/[/url] Jutro reszta.
-
Zabieram się za ogłoszenia, prosze powiedz mi na jakie województwo. Nie mogę za dużo siedzieć przy kompie, a już jednemu psu dziś zrobiłam.
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
Ale na pijaczka i 30 zł działa :P -
\dobrze byłoby jakbym umiała czytać :eviltong:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
Moim zdaniem nagroda działa głównie na pijaczków i bezdomnych ;) Oni się dużo kręcą i zawsze dobrze w ogłoszenaich papierowych napisać o nagrodzie. ojej Ci działa? mi już od kilku miesięcy niet :/ -
A myślałam już, że się przeprowadziłaś.
-
Do jakiego Chorzowa :-o
-
Kocie, a gdzie ja tego koziołka - na balkon? A do mnie masz baaardzo blisko :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka - dawaj przepis, Klusce się przyda, bo bidula głuchnie okresowo :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)