Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Tylko cięzko będzie znaleźc dT, jak diabli wiedzą co mu jest. Ja wolałabym wiedzieć na czym stoję, biorąca psa... tego nigdy nei wiadomo :lol: ale skoro cos sie dzieje, warto byłoby choć pokazać wetowi, zapytać jakie badania by polecił itd.
  2. Mam taki pomysł odnośnie transportu łączonego. Szukamy czegokolwiek do Krakowa, na Śląsk, Częstochowa, ale czy ktoś od Was mógłby ją podwieźć do Kielc np? Moze Kielce-Kraków lub Kielce-Katowice znajdzie się szybciej.
  3. I co, zaklinanie nie nie pomogło?? A zapomniałam zaklinać - to zaklinam na jutro ;)
  4. Pixelku, gdzie Twój domek?
  5. [quote name='malawaszka'] zerduszko nie jest zieloną siksą - to nie jej pierwszy tymczas...[/QUOTE] Ja mam tylko taki siksowaty nick :eviltong:
  6. [quote name='malawaszka']mówiłam ci, że fryzjera płacę :lol: jakby był transport chociaż do Częstochowy - no byle na śląsk to damy radę![/QUOTE] To raczej info odnośnie transportu, chyba zależałoby mi na dniu roboczym ;) Psy są same max 8 h, miałam już na tymczasie sukę z lękiem separacyjnym, więc wiem jak to wygląda. Wolałabym tego psu nie robić, zeby mimo leku musiał tyle siedzieć sam, dlatego wolałabym żeby nie miała z tym problemu. Nie jestem Ci w stanie napisać, co zrobiłabym, to dużo zależy od psa, co i jak, zawsze jest malawaszka jako awaryjny DT ;)
  7. [quote name='ladySwallow']Sznupa ma jechać do zerduszko ([B]zerduszko[/B], napisz coś więcej - czy tymczas darmowy/płatny, jak z opieką wet., czy można u Ciebie zrobić sterylkę opłaconą przez nas), szukamy transportu do Rybnika. [/QUOTE] Tymczas darmowy (jesli okaże się poważnie chora liczę na jakąkolwiek pomoc), w mieszkaniu, w domu brak dzieci, jest suka lub suki (druga chwilowo u moich rodziców), królik, pracujemy na pełny etat, opieka wet zalezy ile się ma pieniędzy i gdzie można dojechać (Gliwice, w Katowicach jest klinika), sterylkę można robić nie wiem jednak czy da się za zwrotem, raczej musiałam płacić od razu. Chciałabym ją od razu do fryzjera zaprowadzić. Transport może być gdzieś na Śląsk, do Krakowa może też udałoby mi się męża wysłać.
  8. [quote name='GoskaGoska']Poker myślę, że warto porozmawiać i dopytać się o rejony spacerowe- bo ja np z TZ na długi spacer to codziennie na wybieganie psa jadę samochodem :)[/QUOTE] Można też iść na wybieganie ;) Ja łażę po mieście, okrężną drogą zeby się sucze wyspacerowały, potem bieganie na niedużym placu, aporty, ćwiczonka i wracamy znów długą drogą. Nie każdy ma możliwości, chęci wystarczą.
  9. Klaudia udało Ci się coś znaleźć?
  10. [quote name='Dogo07']Żeby tylko znalazł się ktoś kto zechce go pokochać i dać mu dom. [/QUOTE] Nie bedzie tak źle, w końcu nie wszyscy pracują i może znajdzie się ktoś chetny nauczyć go samotnosci ;)
  11. [quote name='weszka']Trzymam kciuki za ten nowy dom! I sugeruję w ramach madrzejszej rady - kenelówkę - skoro niszczy.[/QUOTE] Temat już był przerabiany na innym wątku. Teraz to już tylko mu dobrego domu szukać. Jutro porobi ogłoszenia - bez allegro jak zwykle ;)
  12. Świetny tekst :p Może w tekście powinna się pojawić info, ze jest młodziutki? Ok. 11 m-cy. On jest biszkoptowy, nie rudy ;) Pozwolę sobie namiary na Klaudie: tel: 785 549 189 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg: 3964166
  13. Mało macie deklaracji, odważne kobity :) Ona to mi się nawet wizualnie podoba ;)
  14. [quote name='matrioszka2']To dokąd miałaby jechać sznupka ?[/QUOTE] Śląsk, ew. Kraków (tylko weekend lub pod wieczór moglibyśmy ją odebrać).
  15. [quote name='majku33krakow']to nie moga mu sunie jakas wziasc?wtedy tez bedzie niszczył?[/QUOTE] Błagam.... jesli rady, to madre.
  16. [quote name='agata-air']W tej chwili jest pod opieką grupy Fundacji Viva! (kilka osób zajmujących się psiakami ze swoim subkontem)[/QUOTE] A zdajesz sobie sprawę, że psy będące pod opieką fundacji nie łapią się na zwroty za sterylki ze świnki? Czy tego tez nie odczytałaś?
  17. Piekna sunia :) Coś się ruszyło z domkiem?
  18. [quote name='matrioszka2']Jeśli mieszkasz w bloku, to rzeczywiście byłby kłopot z wyjącym psem ...[/QUOTE] Przez ponad dwa tygodnie nikt do mnie z żalem nie przyszedł ;) wiec sąsiadów nie mam upierdliwych. Większość tez pracuje. Szukajmy może tego transportu, nie ma co gdybać, bo i tak nic nie wymyślimy.
  19. W sumie dobre wieści. Może zaproponować domkowi innego kudłacza? Dla Tami te z sie znajdzie domek.
×
×
  • Create New...