-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
na Świat patrzę sercem, a Ty? Piękny niewidomy Beri czeka :( Zabrze.
zerduszko replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Biedny chłopak [*] :-( -
Przekochany psiak, NARESZCIE MA DOM! :D :D :D
zerduszko replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
Tylko cięzko będzie znaleźc dT, jak diabli wiedzą co mu jest. Ja wolałabym wiedzieć na czym stoję, biorąca psa... tego nigdy nei wiadomo :lol: ale skoro cos sie dzieje, warto byłoby choć pokazać wetowi, zapytać jakie badania by polecił itd. -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
I co, zaklinanie nie nie pomogło?? A zapomniałam zaklinać - to zaklinam na jutro ;) -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pixelku, gdzie Twój domek? -
[quote name='malawaszka']mówiłam ci, że fryzjera płacę :lol: jakby był transport chociaż do Częstochowy - no byle na śląsk to damy radę![/QUOTE] To raczej info odnośnie transportu, chyba zależałoby mi na dniu roboczym ;) Psy są same max 8 h, miałam już na tymczasie sukę z lękiem separacyjnym, więc wiem jak to wygląda. Wolałabym tego psu nie robić, zeby mimo leku musiał tyle siedzieć sam, dlatego wolałabym żeby nie miała z tym problemu. Nie jestem Ci w stanie napisać, co zrobiłabym, to dużo zależy od psa, co i jak, zawsze jest malawaszka jako awaryjny DT ;)
-
[quote name='ladySwallow']Sznupa ma jechać do zerduszko ([B]zerduszko[/B], napisz coś więcej - czy tymczas darmowy/płatny, jak z opieką wet., czy można u Ciebie zrobić sterylkę opłaconą przez nas), szukamy transportu do Rybnika. [/QUOTE] Tymczas darmowy (jesli okaże się poważnie chora liczę na jakąkolwiek pomoc), w mieszkaniu, w domu brak dzieci, jest suka lub suki (druga chwilowo u moich rodziców), królik, pracujemy na pełny etat, opieka wet zalezy ile się ma pieniędzy i gdzie można dojechać (Gliwice, w Katowicach jest klinika), sterylkę można robić nie wiem jednak czy da się za zwrotem, raczej musiałam płacić od razu. Chciałabym ją od razu do fryzjera zaprowadzić. Transport może być gdzieś na Śląsk, do Krakowa może też udałoby mi się męża wysłać.
-
[quote name='GoskaGoska']Poker myślę, że warto porozmawiać i dopytać się o rejony spacerowe- bo ja np z TZ na długi spacer to codziennie na wybieganie psa jadę samochodem :)[/QUOTE] Można też iść na wybieganie ;) Ja łażę po mieście, okrężną drogą zeby się sucze wyspacerowały, potem bieganie na niedużym placu, aporty, ćwiczonka i wracamy znów długą drogą. Nie każdy ma możliwości, chęci wystarczą.
-
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Klaudia udało Ci się coś znaleźć? -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Brok litosci, do domu :P -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Świetny tekst :p Może w tekście powinna się pojawić info, ze jest młodziutki? Ok. 11 m-cy. On jest biszkoptowy, nie rudy ;) Pozwolę sobie namiary na Klaudie: tel: 785 549 189 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg: 3964166 -
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
zerduszko replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mało macie deklaracji, odważne kobity :) Ona to mi się nawet wizualnie podoba ;) -
Superrrr :)
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
zerduszko replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Życz mamie miłych wakacji :) -
[quote name='agata-air']W tej chwili jest pod opieką grupy Fundacji Viva! (kilka osób zajmujących się psiakami ze swoim subkontem)[/QUOTE] A zdajesz sobie sprawę, że psy będące pod opieką fundacji nie łapią się na zwroty za sterylki ze świnki? Czy tego tez nie odczytałaś?
-
Piekna sunia :) Coś się ruszyło z domkiem?
-
[quote name='matrioszka2']Jeśli mieszkasz w bloku, to rzeczywiście byłby kłopot z wyjącym psem ...[/QUOTE] Przez ponad dwa tygodnie nikt do mnie z żalem nie przyszedł ;) wiec sąsiadów nie mam upierdliwych. Większość tez pracuje. Szukajmy może tego transportu, nie ma co gdybać, bo i tak nic nie wymyślimy.
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
zerduszko replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
W sumie dobre wieści. Może zaproponować domkowi innego kudłacza? Dla Tami te z sie znajdzie domek.