-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
[quote name='malawaszka']ja przedwczoraj dostałam maila o suczkę od missieek z ogłoszenia z sierpnia 2008 roku :lol:[/QUOTE] Nieźle! Rok temu jak miałam tą sukę z lękiem separacyjnym i modliłam się żeby tylko ktoś się znalazł zanim dostanę nakaz eksmisji ;) zadzwoniła babka po jakieś szczyle sprzed pół roku... w ostatnim słowie zaproponowałam im tą sukę i się udało! A ja już po nocach głupia nie spałam, co tu zrobić.
-
Jak będzie wątek, to zaraz Ci podeślę. Męża mam już ponad rok.... sama nei wierze, że tyle wytrzymałam :P
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ty ostatnio za dużo przeklinasz, publicznie, jeszcze Ci moderator blogasków da bana i kto bedzie ogarniał to wsio? Mi sie wydawa, ze ludzie chca małego puchatka... przecież miniatury, to nie są słodkie ozdóbki... i rozczarowanie, a przeciez zawsze można oddać/wyrzucić i kupić innego rasowca ;) Śrdeniaków, to chyba najwięcej starszych??- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no trza trza - popróbuj na co zareaguje - może na jakąś literę bardziej niz na inne, ja bym chciała Dropsowi zmienić ale póki co też nie mam pomysłu jak on taki przestraszony[/QUOTE] Na chodź i czekaj reaguje, to może na C :lol: <to żart oczywiście, aż tak głupia nie jestem ;) no chyba!>- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
O!, dzięki Ci :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
On nie jest czarno srebrny, przynajmniej jak dla mnie ;) Trza go nazwać...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']A ten drugi sznuacio u zerduszko to jaki? Mamy go tu na dogo?[/QUOTE] Piękny i grzeczniusi, aż boję się zabierać za kudły, żeby nie popsuć ;) Będzie na dogo. W sumie miała być inna ;( Ciekawe czym Waszka jakieś babsko przypomina :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']wykąpany :mdleje:[/QUOTE] Ja postanowiłam nie psuć aury :tard: Ale za to jakie spanie było. Męczący dzień, mam nadzieję, że i dla burka - który teraz grzecznie spi!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
zerduszko replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='APSA']Kolega hotelowy Chojrak ma komplet deklaracji. Duszek - kolega z boksu w schronisku - ma tylko kilka ogłoszeń, nawet wątku nie ma (chyba że znów o czymś nie wiem ;)). Dostałam 40 zł z nie-bazarku :)[/QUOTE] Inny kolega ;) Ten co miałam poprzedni banerek - chyba też od was. Jak tam zbieranie idzie? -
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
zerduszko replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='APSA']Kolega hotelowy Chojrak ma komplet deklaracji. Duszek - kolega z boksu w schronisku - ma tylko kilka ogłoszeń, nawet wątku nie ma (chyba że znów o czymś nie wiem ;)). Dostałam 40 zł z nie-bazarku :)[/QUOTE] Inny kolega ;) Ten co miałam poprzedni banerek - chyba też "od was". -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='filodendron']Biedaczek z tymi ząbkami :( Czy oni będą mu to robić pod narkozą? Wytrzyma? Tak sobie myślę, czy nie dałoby się poprosić moda o przyklejenie tego wątku do podforum pudlowego - może więcej osób by tu trafiło. Bo na PWP czasem nawet trudno go odnaleźć - taki jest ruch. Więc jeśli ktoś nie ma w subskrypcjach, to może nawet nie wiedzieć o jego istnieniu.[/QUOTE] Koniecznie tam powinien być :) -
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jak sytuacji, wet go widział? -
[quote name='bonsai_88']Swoją drogą... co robisz w niedzielę? Może bym ze Smokulcem wpadła ;)...[/QUOTE] Siedzę sama w domu, bo MĄŻ ma wychodne :lol: Wpadaj póki Kluchy nie ma :) Tylko uprzedzam: dzieci mają u mnie zakaz robienia co im się podoba, czyli pisanie po ścianach i duszenie psów nie wchodzi w grę :eviltong:
-
Kawa be, nie grzesz... ale likier kawowy pije :lol:
-
No i wydała mnie :placz: Kiedy będą zdjęcia wyczesanego psa? :mad: Birma to sama słodycz :loveu: Jak pancia :eviltong:
-
[quote name='bonsai_88']A bierz ją w cholerę, jestem ciekawa po jakim czasie oddasz :D.... Po za tym bój się, bo jeszcze ja mam do ciebie na wizytę poadopcyjną przyjechać ;). Ps. Smoku wstał 10 minut po twoim wyjściu...[/QUOTE] To Smok niedobry! Oczyść skrzynkę. Ja ide spać :P Jutro podeslę linka :P
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wyślijcie panu od kotka przed telewizorem zdjecie w kubraku :P -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Z| Gliwic. 10