Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. No to teraz prezesowa będzie musiała się kajać :lol: Czekam na więcej, bo boskie :)
  2. O nie, jak się będę miała okazję poużalać, to zadzwoni4e :lol: A na foty też czekam ;)
  3. To teraz jestem jeszcze bardziej zaciekawiona :D
  4. Ktoś mi kiedyś powiedział, że moja Klucha zluzuje jak skończy 2 lata.... potem bajkę o 4 słyszała. Ale ten ktoś nie znał chyba sznupkowych dziadków :lol:
  5. Ale masz miękkie zwierza, jeden ledwo chodzący staruszek i wszystko Ci sikać zaczyna :lol: Za wcześnie jeszcze żebym coś wiedziała, kobita pewnie w pracy.
  6. Jak on już jest rozpuszczony, to co będzie jak się zadomowi ;)
  7. Laseczka do schrupania :)
  8. Pewnie ktoś je wypier.... :angryy: One są za malutkie, żeby się same oddaliły bez matki. A może mama tam wróci?
  9. Leosiowi, ale nie za qpała :lol:
  10. [quote name='Fides79']że co? no nie wierzę :crazyeye::shake:[/QUOTE] To i tak jest nic, gorsze rzeczy robi się we współczesnych hodowlach :( [quote name='M&S']Można im tylko współczuć......[/QUOTE] Można nie kupować jajek z takich hodowli.
  11. A dupsko zlałaś? :P
  12. [quote name='Fides79']może od jakis walk kogutów wyskubany, bo nic innego mi do głowy nie przychodzi [/QUOTE] Zwierzęta hodowane w złych warunkach często się okaleczają na wzajem, głównie ze stresu, ale też świnie np. potrafią sobie na wzajem zjadał uszy i ogony jak są głodne. Kury często są wyskubane, dlatego w chowie klatkowym obcina się im dzioby.
  13. Obejrzałam tylko pierwszy na razie, ale "mała świnia" mi się bardzo podobała :lol:
  14. Maławaszka np. na ogrodzenie :lol:
  15. [quote name='lilo']hahah ja tak ostatnio stwierdziłam że chyba bym nawet wizyty przedadopcyjnej nie przeszła pozytywnie :) jakby przyszła jakaś poważna osoba i zobaczyła jak mój pies biega po oparciach kanapy i skacze po 4 schody zamiast isc jak normalne zwierzę to stwierdziłaby że nie jesteśmy normalni :) czasem wydaje mi się że mam połączenie wiewiórki z kotem a nie psa ...[/QUOTE] Taaa, na pewno ;) Skąd wy kobitki wiecie na co się zwraca uwagę na takiej wizycie :D
  16. Bąbel mnie interesuje na pierwszym miejscu, ale foks też mnie zaciekawił.
  17. Znajdziemy Ci podobnego ;) Jeśli chcesz.
  18. [quote name='WATACHA']Bo w sumie Swiss to fajny chłopak jest ;)[/QUOTE] Chcesz? :lol: On jest koszmarem mojego psa. On ma prostu idealnych ludzi. Idealnych dla niego!
  19. Jak mówisz, że przegięcie, to wierzę ;) Ale na relacje w przyszłości czekam, nawet na słówko o ww foxie ;)
×
×
  • Create New...