Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='Saththa']ny moge ejszcze... :([/QUOTE] To jak już będziesz zmogła, to sobie wybierzesz ;) Foty - szukać bonusa ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Swiss/S004.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Swiss/S002.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Swiss/S007.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Swiss/S008.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Swiss/S006.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Swiss/S005.jpg[/IMG]
  2. Dla takiej gwiazdy, to może się znajdzie coś darmowego.
  3. Następna strona, więc wróciłam :P
  4. Ja rozumiem, że Wy nie przeżylibyście narkozy, ale że Wy chcecie rosnąć wszerz mnie zadziwiło ;)
  5. Niieeeee, tylko nie myszy :lol: Ja mam ustawione 100 postów na stronę, to zanim foty będą na następnej, to tydzień minie :(
  6. Noooo, tylko Sandra zachorowała na kotka :lol: Teraz jak już wygrała, to pozostaje jej tylko wybrać ;)
  7. Sandra, wygrałaś kotka :lol: Możesz sobie wybrać ;)
  8. Dla mnie jutro to jest ten dzień, który następuje po tym jak wstanę ;) Czyli foty będą dziś lub "jutro" po północy :P
  9. Matko jaki on chudy :( Ino jajka mu widać.
  10. Mam foty. Jutro odbiorę kabel, to wstawię wieczorem. Będzie bonus :lol:
  11. Żenada kompletna :( To juz lepiej dobrodziejka psia wypadła. A psów.. ech :(
  12. [quote name='Agucha']Jakich problemów i jakie znów?? :crazyeye:[/QUOTE] Sprawa z nieudaną adopcją Miśka. Dziewczyny tam mają dopiero problem, bo w końcu udało im się psa odebrać i atak ma problemy z kompem.
  13. No, a miałam nadzieję, ze problemów z nią już nie będzie :/
  14. Ło matko, ale kruszynka :(
  15. Ale się u Was dzieje :( Ten rok jakiś taki... dpiaty :/ A ta choroba mnie "zaciekawiła", bo moja mama ma takie objawy, nieraz kończy się szpitalem :( Ja to się diagnozuje? Jakie badania?
  16. [quote name='jambi']ha! moje foty wklejały 3 osoby! Magda częśc u siebie, Sandra częśc u siebie i ja u siebie i co? i nadal mam sporą ilośc nieopublikowanych ha![/QUOTE] Wiesz... ale Ty nie z tych, co z setki zdjęć wybiorą i wstawią 10 :lol:
  17. Bede trzymać :) A co Cię tak naszło z tą sterylką?
  18. Ha, już wiem do kogo Ci Fred pasuje :D [url]http://img214.imageshack.us/img214/4234/titu1.jpg[/url]
  19. Spoko, podglądujemy ;) Nie wypada się wtrącać w taki dialog ;)
  20. Nie znam się za bardzo, ale wdziałam już 4-5 tygodniowe maluszki jedzące same. Uszy mają takie śmiesznie małe, te oczy... no nie więcej jak 5 tygodni bym im dała ;) O wecie właśnie w kontekście odrobaczenia pytałam. Jak znajdę czas machnę kilka ogłoszeń. Na kogo kontakt?
  21. Wyglądają zdecydowanie na młodsze niż 2 mies. :( Wet je widział?
  22. Marzenie ten czorny :D [url]http://i41.tinypic.com/246ujyo.jpg[/url]
×
×
  • Create New...