Nie znam się za bardzo, ale wdziałam już 4-5 tygodniowe maluszki jedzące same. Uszy mają takie śmiesznie małe, te oczy... no nie więcej jak 5 tygodni bym im dała ;) O wecie właśnie w kontekście odrobaczenia pytałam. Jak znajdę czas machnę kilka ogłoszeń. Na kogo kontakt?