-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Ech :( Trzymajcie się. A Freda szkoda, strasznie szkoda.
-
[quote name='malawaszka']ja póki co (tfu tfu odpukać) bezmandatowa więc nie wiem ile taka "przyjemność" - ech kurcze ile by nie było to niedobrze... Coś koło 200 :/ Ale, ja miałam ok. +50 a na fotce +28 :roll: [quote name='lika1771']Sluchajcie obraz nedzy i rozpaczy siadlam i placze:-( wszystkie kosci wystaja,oczka takie biedne,ogon pod brzuchem nie wiem czy ona 3kg wazy:shake: Bardzo grzeczna wskakuje na kolanka wlasnie na nich spi nie moge sie ruszyc:lol: Nie umie chodzic na smyczy i chyba ma te 10 latek:roll: Bedzie problem z fotami net mi strasznie moli:shake: KOSKA dziekuje za przywiezienie suni,karme i smyczki:loveu::loveu: Dobrze, że malutka już wolna :)
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']nie są fajne, ale w jego przypadku to wszystko jest nawet zabawne :lol: [/QUOTE] To jest najgorsze, powinno się "tępić" złe zachowania, ale człowiekowi się morda śmieje i nie da rady :D -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
zerduszko replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Ale zaraz, zaraz... czy ja czytam to co pisze, czy to co chcę? ;) -
Podlizują się, hihihi ;)
-
[quote name='missieek']tylko jak mialoby to wygladac? dalby rade ktos po nie przyjechac do mamy? najlepiej z nia sie umawiac[/QUOTE] Zadzwoń do dziewczyny i się dogadajcie. Napisałam Ci maila. Ja nie dam rady teraz pojechać do Olkusza i odwieźć je do DT. A Ty nie planujesz być w Katowicach niebawem? Kurde, dobrze byłoby gdyby udało im się trafić na dt.
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='ma-ja']Myślę że dałabym radę :) u mnie socjalizacja że ho ho :D i domki znajdziemy migiem, u nas ostatnio na akcji adopcyjnej zabrakło szczeniaków i kociąt :) A ta sunia Mikrusia też potrzebuje DT? Maleństwo biedne. [/QUOTE] A gdzie takie akcje robicie? To może mógłby ktoś z psami od missieek podjechać - [url]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/[/url] Daj swój nr albo zadzwoń do missieek: 504 060 219, to się dogadacie między sobą,które szczeniaki i jak. Ja czekam na foty i miałam im zakładać wątek, celem poszukiwania dt. Aaaaaż nie mogę uwierzyć :D A ta kruszyna to dopiero migiem znajdzie DS :) Schodząc na ziemię: jakie masz wymagania? że to tak ujmę ;) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jaki laluś, grzywacz normalnie. Znów metamorfoza: jak z grzywacza zrobić sznupacza :eviltong: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']pffff 45 zdjęć wstawiłam a te, że mało! nie mam więcej :lol:[/QUOTE] Aż przeliczyłam i szok :no-no-no: Ale jest... tylko Dż mało, mało :shake: A poza tym, to Julka przy nim wygląda jak niedźwiedź :roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dawaj więcej Dżordża :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Kuba, kolejny sznaucerek oddany w jesieni życia :(
zerduszko replied to kasjas's topic in Już w nowym domu
Nie ma co żałować, trzeba mu znaleźć dom znający, rozumiejący i chcący TAKIEGO psa :) -
[quote name='malawaszka']no u Dropsa strach przed lańskiem też nie powoduje większego posłuszeństwa :lol:[/QUOTE] Ale Ty go nigdy nie zlałaś ;) Ja tylko powiem, że po du*ie i już tupta do mnie :lol: i przede wszystkim się tego nie boi ;)
-
Kuba, kolejny sznaucerek oddany w jesieni życia :(
zerduszko replied to kasjas's topic in Już w nowym domu
Ja tam Kuby nie znam :p I co, wiadomo coś? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Lizulku wrzucę do Ciebie Pepe - bo Ciotki tutaj czarnolubne... [url]http://www.dogomania.pl/threads/215836-Czarnuszek-Pepe.-Pilnie-szuka-cz%C5%82owieka-kt%C3%B3ry-pokocha-Go-ca%C5%82ym-sercem[/url]...[/I][/QUOTE] noooo, nie dość, że czarny to jakby gdzieś keidyś dawno temu koło sznupa stał ;) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='ma-ja']Tylko że ci ludzie chcą adoptować pieska przez naszą fundację i chcą malucha prosto z DT. One mają DT? Bo ja ostatnio się nastawiałam na wzięcie jakichś maluszków.[/QUOTE] Jagódka bodajże trafiła do dt. A dla tych dwóch: Borówki i Jeżynki szukamy dt - dałabyś radę? One są niby w dt, ale tam jest masa psów, nie 5 czy 10 i nikt nie ma czasu na socjalizowanie ich, a wiadomo co z nich wyrośnie bez socjalizacji. A tam już kilka takich szczeniaków zostało, teraz mają nawet po kilka lat. Te są małe, to jeszcze wszystkiego można ich nauczyć. -
Może mu tak zostać do końca, bo on też może być ten wrażliwszy/miękki typ. Znaczy, że nie dość, że przeżycia kiepskie, to i trafiło na słabego :( Moja Klucha, to teraz jak się "spodziewa" lania, to biegnie szybko, ale nie że się boi i potemu wraca. Coś na zasadzie "dobra zlewaj szybko, bo ja muszę szybko tam wrócić" ;) Świr. Oczywiście ja jej nie zlewam teraz, ale już wie co to znaczy a i tak robi co jej się podoba ;)
-
Dla mnie to jest jeszcze coś takiego jak charakter, geny czy jak to nazwać. I tak moja Lizka, ona wcale nie musiała być lana żeby tak się zachowywać i reagować. To jest mega miękki pies i na niej 1 klaps mógł zrobić wrażenie na całe życie. Już Ci pisałam kiedyś, że coś chciałam przy Lizce zrobić i się przewróciłam koło niej, to się posikała bidna :( Na nią wystarczy ostro spojrzeć i już jest przerażona. A Sadie jak już mi zaufała, to nie powiem - się jej przykleiło kilka razy i ma to w de obecnie :lol: Na podniesioną rękę dłuuugo zaczynała się rozglądać. A jak pierwszy raz podniosłam przy niej rękę... to mnie udziabała :p Twoje psy zresztą też mają różne doświadczenia, a Luna też ma swoje problemy.
-
[quote name='malawaszka']ciekawa jestem na ile uda się Wam ją ucywilizować żeby się nie bała - Drops już zostanie taki jak jest raczej - dzikus niedotykalski do obcych, nawet nas się boi jak się czegoś wystraszy - ale u niego inna sprawa była bo chyba Abi nie tyle była bita co nie miała kontaktu z ludźmi co? i stąd lęk - przed nieznanym?[/QUOTE] Podług mnie, to lanego psa wyprowadzisz, jeśli miał socjalizację ok (typu Kluchowska). Natomiast dzikusa wychowanego bez człowieka jest trudniej, a czasem wcale się nie da. Ale to takie tam, bom ciekawa co z Abi wyjdzie :)
-
[quote name='jambi'] no i z tego wszystkiego czasem zapomina się załatwić... ale nic to, potem jej sie przypomina ... w domu :diabloti:[/QUOTE] Dobre :D Aż miałoby się ją ochotę zakochać na amen [url]http://img21.imageshack.us/img21/6843/dsc2398p.jpg[/url]
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tekla64']lesny ownicki jest taki ino jak sama che byc glaskana to mozna a tak to nikt jej nie dorwie, za to jak juz ma chec to mozna wiele z nia zrobic , czym jestem bardzo zdziwiona to ze daje sie czesac hihihi moze wie ze zabiera jej Moni pol roboty??? ale do obcych nie podejdzie za chiny[/QUOTE] To to ja jeszcze rozumiem ;) Moja Jadzia jest taka, że wcale i nigdy nie ma chęci na pieszczoty i dotykanie. Wita mnie zawsze gruchaniem, lubi pospać koło człowiek, ale bez macanek. Za to Oskar, to pierwsze dni nie chciał jeść, pić, nie robił wycieczek za potrzebą - leżał pod łóżkiem i kropka. Teraz wyjdzie jak dają jeść, ale na takie leżenie na kanapie trzeba go wywlec spod łóżka. I wówczas ma frajdę z głaskania, mruczy itd. ale tylko swoim da się dotknąć. A tak to kota nie ma. Plus taki, że nie niszczy i po blatach nie łazi :) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='ma-ja']Fajna ta z białą buzią :) No niestety państwo chcą suczkę czarną podpalaną, z krótkim włosem, która urośnie mała. A domek bardzo dobry i pewny, więc warto poszukać... jedną już prawie mieli z naszej fundacji, ale zaszło jakieś nieporozumienie i mała poszła gdzie indziej, a oni nadal czekają :)[/QUOTE] W Olkuszu są takie cukierki - mniej i bardziej podpalane. To wielka szansa dla nich, bo takich "zwykłych" kundelków nikt nie chce :( [URL]http://tablica.pl/oferta/male-szczeniaki-szukaja-domu-IDva3z.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/male-szczeniaki-szukaja-domu-IDva5n.html[/URL]