Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='WATACHA']No mogły by być.A jest ich wiecej?[/QUOTE] Klonów? :lol:
  2. [quote name='missieek']NIE najfajniejszego przytulaka juz nie ma... pi..e wirusy[/QUOTE] :( [quote name='missieek']w Krakowie, odezwal sie do mnie mailowo Pan Artur[/QUOTE] To nie ode mnie.
  3. [quote name='Fides79']ee no co Ty, Smerfy były fajne, podobnie jak Muminki, Miś Kolargol, Reksio, Krecik, Sąsiedzi, Pszczółka Maja i inne bajki, które pamiętam z dzieciństwa, teraz juz niestety takich nie robią :shake:[/QUOTE] Miś Uszatek :lol: Zawsze na nim płakałam juk już był w piżamce, bo to oznaczało koniec :lol:
  4. [quote name='WATACHA']Ale Ci dobrze hi,hi :), u mnie w domu same poważne pieski[/QUOTE] Nie wiem czy jasno to napisałam, szaleje po kastracji która miał wczoraj ;) A Leoś to chyba nie taki całkiem poważny ;)
  5. A uwierz mi, że miałam taki plan, coby Ciebie tu zaprosić, ale mi wypadło z głowy :(
  6. [quote name='Tekla64'] w koncu cos cie zmobilizowalo coby nam zdjecia az dwa zapodac hihihi[/QUOTE] Będzie więcej :D
  7. [quote name='missieek']Harmony, domek znalazla, jak dostane wiesci, dobre wiesci z nowego domu to ja przeniose na www do odpowiedniego dzialu[/QUOTE] A gdzie? Ja ją podsyłałam do kilku fajnie brzmiących osób :)
  8. [quote name='WATACHA']To był taki , żarcik w sensie , że bardzo podobny.Wiem , że Lizka sterylizowana[/QUOTE] Ale to mogły być jej dzieci z poprzedniego życia ;)
  9. [quote name='jusstyna85']Zrobić mu moruska,tablice,adopcjepsa?[/QUOTE] Myślę, że poczekamy z ogłoszeniami jak go sprawdzę i napiszę nowy tekst oraz zrobię nowe zdjęcia. Najnowsze wieści z frontu: - boi się kotów :lol: mrukoli na Jagodę jak chce do neigo podejść, a jeśli Jadzia nie odpuszcza, to ucieka :lol: - czekał z załatwieniem spraw na spacer, ale sika jak gówniarz tylko raz na spacer. Dobry pies!
  10. [quote name='wilczy zew']nie,to już raczej nie zadzwoni,to nie ten domek[/QUOTE] Przypomnę tylko, że Swissowa Pani się miesiąc gdzieś zastanawiała ;) Ale to juz czujesz sama czy to to, bo ja czułam, ze tak :D
  11. A mój tymczas już wariuje. Boje się co będzie jak się rozkręci ;)
  12. [quote name='lilo']mi tez nie wygląda Zerduszko , co nie zmienia faktu że jest niezgodna z prawem i tyle... poza tym jak można psa gratis dawac do obroży...[/QUOTE] Ja wiem, wiem. Wkurza mnie też to kombinowanie. Tylko ja przeciwnik r=r sesesese :P
  13. [quote name='lilo']a co to za cudeńko ?? skad masz ??[/QUOTE] Ze schroniska z Rudy Ślaskiej, dziś sobie pojechałam i przywiozłam. [quote name='WATACHA']To chyba Lizkowe dziecię:evil_lol:[/QUOTE] Lizka nigdy dzieci nie miała, niestety była sterylizowana aborcyjnie po pierwszej wpadce :(
  14. [quote name='Pianka']faktycznie klon :) tylko suczka ma siwa mordke :D[/QUOTE] Ona jest mniejsza i starsza. Ale i u neigo zauwazyłam pierwsze siwe włosy, tez szybko osiwieje ;) Ogłoszeniami się zajmiemy później, na razie trzeba go zachęcić do załatwiania się na dworze ;) [quote name='WATACHA']Się stawiam u klonika[/QUOTE] Witaj :d
  15. No, to skoro wróciłam do "gry", to i ja się zgłoszę :lol: Klubowicze prowadzący Bezpłatne Domy Tymczasowe/ za dary: :loveu: 1 zerduszko, woj. śląskie, DT darmowy lub za zwrot części kosztów 2 Pomocy w zbieraniu funduszy 3 Ogłoszenia psów, prowadzenie bazarków, w miarę możliwości pomoc finansowa 4 http://www.dogomania.pl/threads/220590-Ryjek-ma%C5%82y-czarnuszek-szuka-domu-DT-Rybnik?p=18336419#post18336419 5 brak
  16. No mam jakieś foto, przywiozłam tymczasa i pan szpacjalista behawiorysta Damian go przekonuje do siebie, ale oczywiście nie wolno mi było brać tymczasa :lol: Zapraszam na wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/220590-Ryjek-ma%C5%82y-czarnuszek-szuka-domu-DT-Rybnik?p=18336419#post18336419[/url] Już się nauczył przez obserwację [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjuch047.jpg[/IMG] Lizka jest zachwycona :evil_lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjuch042.jpg[/IMG]
  17. Nie chce się wtrącać, ale akurat ta aukcja mi nie wygląda na pseudo :D
  18. [CENTER] Dziś do mojego domu zawitał on - klon mojej ukochanej księżniczki :loveu: [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/4346/ryjek2.jpg[/IMG] [URL]http://img204.imageshack.us/img204/3318/ryjek3.jpg[/URL] [URL]http://img716.imageshack.us/img716/2908/ryjek1.jpg[/URL] Taki właśnie jest z niego przylepek :loveu: Tuliś i całuśnik :D Powoli się poznajemy. Miasto zna bez wątpienia, samochód też. W mieszkaniu jest spokojny, śpi na posłanku, zagląda za jedzeniem... kocim np ;) Zobaczymy jak będzie jak zostanie sam. Suczki lubi bardzo, do samców na razie ok, ale już ogon mu się dźwiga i się pręży na widok innego samca :lol: Kotów mi nie zjadł. Jest pieskiem grzecznym, karnym i uległym. Łatwo go wystraszyć, jest bardzo miękkim typem i potrzebuje delikatnego prowadzenia. Zachęcony do zabawy podejmuje nieśmiałe próby ;) Ma ok. 1,5 roku, wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony. Kontakt: 519 186 694 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Domowo [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjuch035.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjuch037.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjuch047.jpg[/IMG] [/CENTER] [SIZE=3] [U]Rozliczenie[/U][/SIZE] Wydatki: - 39 zł - odrobaczenie+antybiotyk (07.01) - 10 zł - gryzaki (09.01) - 35 zł - karma 4kg+snaksy (01.02) Razem: - 84 zł Wpływy: + 50 zł - lilo (24.01) :Rose: + 20 zł - Margi (31.01) :Rose: + 98 zł - bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221280-ROZLICZAM-Ciuchowisko-dla-dziewczyn-i-kobiet-na-mojego-tymczasa-do-29.01.2012-g.22?p=18418129#post18418129[/URL] + 20 zł - lilo () :Rose: Razem: + 188 zł SALDO: + 104 zł Spadek po Ryjku został przekazany na: - sterylkę Tuni u iwoniam - 60 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwałych-Baloniarek-Razem-możemy-odnosić-sukcesy-)?p=18972380#post18972380"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216999-Kraków-Tunia-Mikrusek-kociaki-chory-króliś-Szukamy-domków-wsparcia!Jest-nas-więcej[/URL] - karmę dla Bono od Soemy - 50 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/222542-Biegunka-robaki-kości-na-wierzchu-klembowskie-SZKIELETY-proszą-o-wsparcie!?p=18970701#post18970701"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/222542-Biegunka-robaki-kości-na-wierzchu-klembowskie-SZKIELETY-proszą-o-wsparcie!?p=18970701#post18970701[/URL]
  19. [quote name='lilo']nie boisz sie o rękę ?? jeszcze odgryzie albo co gorszego zrobi :)[/QUOTE] Zakocha się w ręce :diabloti:
  20. [quote name='malvaaa']a na pytanie gdzie są te psy można uzyskać jakąś sensowną odpowiedz? [/QUOTE] Ochrona danych osobowych :D Straszne to co tam się dzieje :( Ciekawe jaki interes mają Ci zachwycający się nad obecną sytuacja tam :(
  21. No jest w co klepnąć ;) Teraz jak po kastracji jest to polecam szczególnie uważać, np. przestawić go na karmę light ;)
  22. [quote name='malawaszka']no przecież nie Dżordż :lol: śliczna nie? :loveu: mój cukiereczek[/QUOTE] Niesamowicie wyładniała! Czemu nam babo nie pokazujesz takich fot!
  23. To jest Bibi?!!!!! [URL="http://img828.imageshack.us/img828/3826/dsc0020xa.jpg"]http://img828.imageshack.us/img828/3826/dsc0020xa.jpg :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/URL]
×
×
  • Create New...