Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. I stróż też całkiem niezły [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Spacer060.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Spacer053.jpg[/IMG] Romantycznie :loveu: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Spacer011.jpg[/IMG] I roztrzepanie ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Spacer026.jpg[/IMG] Pozowane [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Spacer048.jpg[/IMG]
  2. Trochę fot, na początku szaleństwa [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Spacer009.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Spacer041.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Spacer032.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Spacer057.jpg[/IMG] Taki kozak jestem :lol: Do złego zawodnika wystartował ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Spacer065.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer059.jpg[/IMG] I dla porównania, który pies to urodzona dama! [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer058.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Spacer057.jpg[/IMG]
  4. Ciężka praca daje efekty, czyli piłkoświr :lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer015.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer023.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer016.jpg[/IMG] Inteligencja aż bije :lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer022-1.jpg[/IMG] Ten wzrok! [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer021-1.jpg[/IMG]
  5. Nie napisałam, że wszystkie ;) Miałam psy wyjące i niszczące jak zostawały same i każdy zostawał spokojnie w pokoju obok. Nawet sam, sam - czyli nawet bez moich psów.
  6. [quote name='Agucha']No to mamę zamknij w jednym pokoju a Milkę w reszcie domu zostawcie samą ;)[/QUOTE] To niestety bywa złudne, bo większość psów dopiero histeryzuje jak wszyscy wyjdą z domu.
  7. Jak pisałam mi to nic nie da, a pies woli nówki :]
  8. Co ja poradzę, że te gamonie się tak zakochują we mnie :lol: Timi,Gabryś, Swiss i ten ryjec :p A gryzaczki ma takie z 25 cm kostki ;)
  9. Jak chcesz ją zostawić, to nie zmuszam do oddania :D Ale dacie radę i dom się znajdzie :D
  10. [quote name='Lobaria']Ba... Obie lubimy czarne diabełki:diabloti:[/QUOTE] I obie mamy diabełka od Klaudus ;)
  11. Trza więcej ogłoszeń. Jak się uporam z moim tymczasem, pomogę. Daj linka. Po roku, to moja dorosła psa. Szczeniaki się szybciej otwierają. Ludzie agresywne psy oddają, to dopiero odpowiedzialność. Mi poskutkowało szkolenie, nowe miejsca i wyzwania :roll: Suka mi nawet na spacerach nie chodziła na smyczy, taki dzik... jakoś sie ogarnęła :roll: jest naprawdę normalno-szalona :eviltong:
  12. [quote name='ma-ja']Chciałabym zeby okazał się to idealny domek dla Borówki, bo ja już zaczęłam się przyzwyczajać do myśli że nikt jej nie adoptuje... i myśleć nad nowym imieniem dla niej.[/QUOTE] Nie myśl tak! Ogłaszacie, gdzie? Moja suka, dorosła to chyba z rok dojrzewała do przychodzenia połozyć się koło mnie. Ale dojrzała i teraz jest luks maszyna :D
  13. [quote name='kasumi']zamieściłam apel na radomskim wątku..... mam nadzieję, że odezwie się ktoś do Ciebie jak w najszybszym czasie.... pomimo pozorów, wcale nie ma tak dużo osób z Radomia ;) raptem garstka.....[/QUOTE] I nikt z tej garstki jak zwykle nie może ;) Nie naciskam, ale ja tez kiedyś pierwszy raz byłam na wizycie, sama! a błąd popełniłam po 10 :D I teraz jak mi 15 raz odmówiono, to tez nie jestem taka wyrywna do wizyt, bo z jakiej racji?
  14. [quote name='barb'][B]Bo nie rozumiem, jak mozna świadomie decydować sie na adopcje psa , skoro opieka nad nim przerasta nas finansowo ??? [/B] [/QUOTE] Pewnie na tej samej zasadzie, jak pies może przerosnąć 4 kg mikrusa??.......
  15. On jest bardziej zadowolony ze świeżych, więc lepsze mniejsze ;) A najbardziej zadowolony jest ze mnie :P Uczę go dotykania wewnętrznej części ręki. I tak sobie mu idzie.. dla porównania zrobiłam z Liz i załapała po dwóch nagrodach. Jednak co pies rozpuszczony, to myślący :D
  16. Na pewno uda się znaleźć taniej :p
  17. No powiedz chociaż co kupiłaś. Damian, wczoraj był na przeglądzie i się mu ford focus podobał :lol: hihihi ;)
  18. Faktycznie...kudłata jak wszystkie :D Ale tak swoją drogą, jak można wziąć szczeniaka mając > 80 lat? Gdzie tu miłość do psa? Nie raz wdawałam się ze starszymi ludźmi w dyskusje na ten temat i wszyscy podsumowywali to jednym zdaniem: "Nie chcę przeżywać cierpienia jeśli pies umrze pierwszy". Ale pies mooże? Gdzie ta niby miłość? :( Mam nadzieję, że sunia szybko się pogodzi z losem.
  19. Nie masz szans, ja na niego wołam "psie" na spacerach, bo to głupie imię! O-ti niegrzeczny ryjcu mu bardziej pasuje :D Muszę zrobić drugi bazarek, bo gamoń je za 3 i zeżarł prawie już karmę Liz i trzeba zamówić nową. Gryzaki też pochłania jak szalony.
  20. Cała ja :D Dziś zaczęłam go ogłaszać i podczas pisania tekstu przy każdym Ryjek skręcało mnie w dołku :p Postanowiłam, że nazwę go Otis (skrótowo Oti) czy się podoba czy nie ;) Z takim ryjkiem i imieniem Ryjek to on domu nie znajdzie :lol:
×
×
  • Create New...