Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Ile ona ma? Rozumiem, że mieszaka w kojcu i nie można nic powiedzieć jak się zachowuje w domu, czy utrzymuje czystość? Na smyczy chodzi?
  2. [quote name='ULKA12']No masakra jest z tymi śniegowymi kulami,próbuję je trochę oberwać ale to daremny trud.[/QUOTE] Najlepiej rozpuścić wodą.
  3. Ja mogę pisać zwykłe teksty, ale musi być info o psie, im więcej tym lepiej.
  4. Jak ja wam załaduje 3h filmik :lol: A nie bardzo mi się he go ciąć i kleić.
  5. On nie patrzy w obiektyw, ha :D
  6. [quote name='Lobaria'][B]i kotezki :lolL: Blunio[/B] bezjajeczny przeca, a poza tym rzuca się na każdego czworonoga, który do nas podejdzie. [/QUOTE] Też miałam kiedyś taką suczkę, a terazmam jeszcze jedną suczkę i tymzasa i koteczki :lol: Chłopaki bezjajeni są czasem i tak szarmanccy - oni dobrze pamiętają jak pachnie dziewuszka ;)
  7. [quote name='Lobaria']Na wątku Blunia napisałam więcej. Jestem wkur... na świat, że nie mogę adoptować Pepunia... Ale nawet, jak bym mogła, to Blunio zzieleniałby z zazdrości...[/QUOTE] Musisz mieć suczkę, się zachwyci :D
  8. Kicia lans :D [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjec-wyjec154.jpg[/IMG] I przygotowuję, że jutro będą fotki, a dziś są fotki tymczasowe, na konkretnym wątku :D
  9. Też zaglądam, stale. Ale co tu począć :(
  10. [quote name='Mantis']A poważnie... Dafne jest jednym z nielicznych darów od życia/niebios/losu, jak zwał tak zwał, za które dziękuje się o każdej porze dnia i nocy. Taki dobry, mądry duszek :) A Afro? Afro to Afro :evil_lol: Zaborczy, męczący, kochany. Ot, facet ;)[/QUOTE] To u mnie odwrotnie, suka to.. tylko substytut psa :lol:
  11. [quote name='Margi']Fantastyczne jest to stadko sznupów.:loveu:[/QUOTE] Max to wygląda :lol: [url]http://img689.imageshack.us/img689/7476/dsc0132ga.jpg[/url] Choć nie na moje nerwy ;)
  12. [quote name='mmd']Znalazł się właściciel mojego PONa. Maksio wrócił do siebie :)[/QUOTE] To świetnie :)
  13. Spadajcie, bo ja bym chała takiego drugiego Lizka, tylko nie wyjusa ;( Będę wyć. W środę była u nas m.in. siostrzenica Damiana i woła Chodź Lizka"... "Nie ta Lizka, ta druga" :lol:
  14. [quote name='wilczy zew']oby jak najszybciej przestał wyć[/QUOTE] Że tak powiem - licho :lol: Dziś go nagrałam na kamerę, to pierwsze pół godziny dramat, drugie pół na pół wycia i spokoju, potem co 10-15 minut się uruchamiał na jednego-trzy wyjuska, potem co 30 minut a po 3h mi się bateria rozładowała w kamerze ;) Zaczął wyć, po 1,5 minuty, wieczorem z nim popracowałam i wytrzymał 5 minut :D Przez te 3h ani razu mi się nie przewinęła Lizka przez kadr, tylko ja słychać jak warczy na niego za wycie. Mógłby się od niej uczyć. A tak poza tym jest kochany, ładnie wraca na wołanie i bawi się z Lizką. Jutro planuję sesję zdjęciową i szukamy PILNIE domu. A na zachętę dwie foty Z cyklu tymczasy nie mają wstępu na kanapę :D [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjec-wyjec157.jpg[/IMG] I jak się pięknie nauczyłam sępić :D [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjec-wyjec159.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Tulka']Nie wiedziałam że mam takich przyjaciół, to prawda, że przyjaciół poznaje się w biedzie.[/QUOTE] Amen, wspaniała osoba z Ciebie :)
  16. Zajebisty jest [url]http://img39.imageshack.us/img39/1352/jednoroec36.jpg[/url] :D
  17. Zapisuję, cobym miała gdzie zdać relację
  18. [quote name='missiaa']Postaram sie dzis lub jutro zrobic.[/QUOTE] Trzymam za słowo :)
  19. [quote name='wilczy zew']a to niby ma dać ta nowa ustawa? [/QUOTE] To akurat nie jeśli chodzi o łańcuchy. To drugie tak i wiele innych mniej lub bardziej trafnych zapisów. I to nie jest nowa ustawa tylko nowelizacja.
  20. [quote name='__Lara']My też stosujemy w ramach metod pozytywnych to, ze jak sunia warczy na meza to mąż potem nie głaszcze jej, nie woła do siebie, żeby to złe jej zachowanie skojarzyło się z tym, że potem nie czeka ją przytulanie, itp.[/QUOTE] Myślę, że to może być za mało, jeśli ona sobie pozwala na niego warczeć, to pewnie jest dla niej mniej ważny, więc jego głaski też. Jeśli ona zawarczy na niego leżąc przy Tobie, to jej musisz pokazać, że to Ci się nie podoba i odejść od niej, stanąć za mężem. Można jeszcze jej kazać zejść i wówczas Wy razem się rozsiadacie, a ona zostaje z niczym.
  21. [quote name='betty_labrador']Hmm to kiedys w ogole nie bylo placów? :hmmmm:[/QUOTE] Tak było 100 lat temu. Jak już moja mama zdawała, to na maluchu był plac, a na jakimś większym nie, więc mama poszła na większy :lol: Godzin było chyba 6 do wyjeżdżenia :D i jeździli we 3 w jednym aucie 3h zmieniając się. Egzamin we własnym mieście trwający 10-15 minut, auto to na którym się uczyli jeździć i instruktor w środku, chyba nawet to on mówił gdzie jechać. To były czasy :)
  22. [quote name='Lili8522']Tylko gdzie tego jednego zabrać...? :placz::placz: Taka pogoda a one tam marzną w tym syfie :placz:[/QUOTE]Bez stresu, nie pierwszy dzień tam siedzą,. Tyle siedziały, to jeszcze trochę poczekają, aż znajdzie się DT, w co wierzę :)
  23. [quote name='missiaa']O Ajaxa się już nie odezwali... :([/QUOTE] Masz może nowe zdjęcia szczeniaków suczek na S? :) Potrzebne pilnie :D
  24. Na pierwszy rzut oka wygląda jakby miał prawą stopę za lewą nogę założoną :lol: [URL="https://lh4.googleusercontent.com/-FVBzTsVa6CA/Tw86wGwM76I/AAAAAAAAJfU/j9w7GP46wGQ/s640/DSC_0193.JPG"]https://lh4.googleusercontent.com/-F...0/DSC_0193.JPG[/URL]
×
×
  • Create New...