Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Byłam na wizycie domek super. Oby chłopak trafił w tym tygodniu do DS :)
  2. Ale ma gustowny sweterek :)
  3. Dlatego napisałam mix, ta głowa mi spasowała. Ciekawe czy mają wspólnego przodka?
  4. Do tego co zawsze, nie lubię być dt :( Nie lubię ich oddawać :(
  5. Bobtail. A jużaki zawsze wydawały mi się mniej puchate, jakoś ;)
  6. Nie wiesz co to za rasa bobek? :lol:
  7. [quote name='wilczy zew']poza gonieniem kotów i czasami warkoleniem na swego ludzia to Ina jest takim ideałkiem[/QUOTE] No to faktycznie, idealny pies do dzieci :p
  8. Kołtuny najlepiej rozcinać wzdłuż sierści i wyczesywać. Nigdy nie ciąć przy skórze.
  9. Do przyjaciela Liz to mu dużo brakuje. A na oku nie chcę go mieć, nie mogłabym patrzeć, jak ludzie popsują tak dobrze rokującego psa :p Jednego już mam i mi wystarczy ;) I nie napisałam tego tekstu, ale dziś nadrobię. Sporo pracujemy i doszliśmy już do 25 minut ciszy :lol: Zobaczymy jak dziś. Jak ja oddam psa nad którym tyle się napracowałam? ;)
  10. [quote name='malawaszka']może i bz kasy, ale masz czym jeździć :cry: [/QUOTE] Już niedługo, za dni parę :lol: Moje auto ma chyba z 15 lat i zaczyna umierać. A co wtedy, to nie wiem. WZ - czemu po bandzie? Taka prawda, im więcej człowiek ma, tym więcej zmartwień i kłopotów. Mój brat teraz kupił sobie golfa 4, jeszcze nie widziałam, ale nie lubię.
  11. To wielkie na lince, to jakiś mix bobka? Ale ten Twój F. długonogi :)
  12. Człowiek bez kasy to jest jednak szczęśliwszy, nie ma problemów jakie auto kupić :lol: itp. ;)
  13. [quote name='Fides79']proponuje żeby sobie moze pluszowego kupili, bedzie jeszcze bardziej idealny, nie trzeba bedzie wychodzic na spacery :diabloti:[/QUOTE] No bez przesady, to nie są jakieś dzikie wymagania :P
  14. [quote name='Jasza']Pocieszam się zatem, że w tyciu Miśki też mojego udziału nie ma...:diabloti:[/QUOTE] Hmmm, też sie tak pocieszam. Aczkolwiek... ;) [quote name='Jasza']Mały już ogłaszany?[/QUOTE] Nie jest, nie ma tekstu. Nie wiem co pisać o tym wyciu :shake: Zaraz coś spłodzę. [quote name='Nat - Mare']Kiedy Ryjek był jeszcze w schronisku zrobiłam mu tablicę, teraz wyedytowałam i wygląda tak: [url]http://tablica.pl/oferta/szczeniak-ryjek-pokochaj-mnie-IDoVbd.html[/url] Czy może być? :)[/QUOTE] Trzeba będzie zmienić ten tekst... jak już napiszę nowy ;)
  15. U nas nie ma pogody na foty i Liz nie ma ani jednej... wrrrr. Kota była raczej uczulona na szwy i stąd ta infekcja, ale moim zdaniem jeszcze jakaś słabość, ze nie udało jej sie zwalczyć.
  16. [quote name='malawaszka']a super im razem bo widać że Liz to panna delikatniejsze rysy ma a Ryjec ma takie już bardziej męskie :D[/QUOTE] No dokładnie... dlatego wszyscy ich biorą za jedną rasę, bo mimo iż się różnią, to tak odpowiednio płciowo ;) [quote name='Jasza']Napisz mi szybko Zerduszko, jak Ty to robisz, że on nie tyje ;-)[/QUOTE] Na razie to co on robi, ze nie tyje ;) Nie ma w tym mojego udziału. Dziś byłam z nim na indywidualnym spacerze, w celu nauki chodzenia bez smyczy. Idealnie mu szło. Spotkaliśmy suczki Aguchy, ładnie się z dziewczynami przywitał, ale poszedł za mną :)
  17. [QUOTE=Bogusik;18400596Baba handluje psiakami na bank!Nie chce jej oddać,bo ma z tego pieniądze,a musi jednak coś,niecoś wiedzieć,że to nielegalne,skoro powiedziała,że oddaje za darmo!Koszmar![/QUOTE] Ta jasne. A jedną maszynkę do pieniędzy oddała za darmo? Nie chce mi się wierzyć.
  18. Rzadkość. Ale coś jeszcze musiało być na rzeczy, może jakaś kocia choroba? To jest normalnie niemożliwe, żeby tej infekcji nie dało się zahamować :( Mam doła... :(
  19. Anatomii można się na nim uczyć i na razie nie tyje.
  20. Ale z chłopakami... [I]Ja tu jestem królem tego lasu :diabloti:[/I] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer100.jpg[/IMG] [I]A masz :diabloti:[/I] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer101.jpg[/IMG] [I]Oj już idę, wcale się nie biłem :mad: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer103.jpg[/IMG] [/I]W ramach odstresowania [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer107.jpg[/IMG]
  21. Ale był i czas na szaleństwa, pięknie się pilnuje i słucha. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer089.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer088.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer111.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer006.jpg[/IMG] Łapa w łapę, super się zgrali [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer039.jpg[/IMG]
  22. Dziś ostro ćwiczymy i 14 minut bez wycia :multi: Byliśmy też na imprezie" wszyscy są parką zachwyceni :lol: i wszyscy kazali mu zmienić imię :eviltong: Nawet miałam zakaz go wołać Ryjek ;) Foty, ciemno było i padało, więc jasne są tylko portreciki :shake: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer007.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer019.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer072.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer078.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer068.jpg[/IMG]
  23. [quote name='mestudio']Dlaczego nie można nic powiedzieć? Bywa i w domu, i w kojcu, w domu musi być pod stałym nadzorem gdyż wszystko wywleka z półek, rozciąga, gryzie. Jak jest się z nią to trzeba ją obserwować bo też kombinuje, ale słucha się jak się jej powie, że nie wolno. W domu zachowuje czystość. Pięknie chodzi na smyczy, lubi biegać przy rowerze - też na smyczy. W nocy w domu śpi cichutko i jest bardzo grzeczna. To pies bardzo aktywny i cudownie przyjacielski do wszelkich stworów. Ma dwa lata.[/QUOTE] Ty piszesz o Nince? Ja o nią pytałam, zmęczona już jestem.
  24. Pozory mylą ;) Nie pisałam co to za kocia? To jest kocia moich teściów, ma prawie 8 lat i jest u mnie na tymczasie, co najmniej do końca lutego. A ze złych wieści, to nei żyje moja była tymczasowiczka Yoko... :( Nie chciała zagoić się rana po sterylce, wdała się infekcja, nie reagowała na leki :(
×
×
  • Create New...