-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Labkowaty biszkopt Dyzio ma wspaniały DOM!!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Byłam na wizycie domek super. Oby chłopak trafił w tym tygodniu do DS :) -
Jamniczka Jaszka - wylądowała na Chomiczówce ;-)
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Ale ma gustowny sweterek :) -
Dlatego napisałam mix, ta głowa mi spasowała. Ciekawe czy mają wspólnego przodka?
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Do tego co zawsze, nie lubię być dt :( Nie lubię ich oddawać :( -
Bobtail. A jużaki zawsze wydawały mi się mniej puchate, jakoś ;)
-
Nie wiesz co to za rasa bobek? :lol:
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='wilczy zew']poza gonieniem kotów i czasami warkoleniem na swego ludzia to Ina jest takim ideałkiem[/QUOTE] No to faktycznie, idealny pies do dzieci :p -
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
zerduszko replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Kołtuny najlepiej rozcinać wzdłuż sierści i wyczesywać. Nigdy nie ciąć przy skórze. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Do przyjaciela Liz to mu dużo brakuje. A na oku nie chcę go mieć, nie mogłabym patrzeć, jak ludzie popsują tak dobrze rokującego psa :p Jednego już mam i mi wystarczy ;) I nie napisałam tego tekstu, ale dziś nadrobię. Sporo pracujemy i doszliśmy już do 25 minut ciszy :lol: Zobaczymy jak dziś. Jak ja oddam psa nad którym tyle się napracowałam? ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']może i bz kasy, ale masz czym jeździć :cry: [/QUOTE] Już niedługo, za dni parę :lol: Moje auto ma chyba z 15 lat i zaczyna umierać. A co wtedy, to nie wiem. WZ - czemu po bandzie? Taka prawda, im więcej człowiek ma, tym więcej zmartwień i kłopotów. Mój brat teraz kupił sobie golfa 4, jeszcze nie widziałam, ale nie lubię.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Ona lata :lol: -
To wielkie na lince, to jakiś mix bobka? Ale ten Twój F. długonogi :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Człowiek bez kasy to jest jednak szczęśliwszy, nie ma problemów jakie auto kupić :lol: itp. ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='Fides79']proponuje żeby sobie moze pluszowego kupili, bedzie jeszcze bardziej idealny, nie trzeba bedzie wychodzic na spacery :diabloti:[/QUOTE] No bez przesady, to nie są jakieś dzikie wymagania :P -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Pocieszam się zatem, że w tyciu Miśki też mojego udziału nie ma...:diabloti:[/QUOTE] Hmmm, też sie tak pocieszam. Aczkolwiek... ;) [quote name='Jasza']Mały już ogłaszany?[/QUOTE] Nie jest, nie ma tekstu. Nie wiem co pisać o tym wyciu :shake: Zaraz coś spłodzę. [quote name='Nat - Mare']Kiedy Ryjek był jeszcze w schronisku zrobiłam mu tablicę, teraz wyedytowałam i wygląda tak: [url]http://tablica.pl/oferta/szczeniak-ryjek-pokochaj-mnie-IDoVbd.html[/url] Czy może być? :)[/QUOTE] Trzeba będzie zmienić ten tekst... jak już napiszę nowy ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
U nas nie ma pogody na foty i Liz nie ma ani jednej... wrrrr. Kota była raczej uczulona na szwy i stąd ta infekcja, ale moim zdaniem jeszcze jakaś słabość, ze nie udało jej sie zwalczyć. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']a super im razem bo widać że Liz to panna delikatniejsze rysy ma a Ryjec ma takie już bardziej męskie :D[/QUOTE] No dokładnie... dlatego wszyscy ich biorą za jedną rasę, bo mimo iż się różnią, to tak odpowiednio płciowo ;) [quote name='Jasza']Napisz mi szybko Zerduszko, jak Ty to robisz, że on nie tyje ;-)[/QUOTE] Na razie to co on robi, ze nie tyje ;) Nie ma w tym mojego udziału. Dziś byłam z nim na indywidualnym spacerze, w celu nauki chodzenia bez smyczy. Idealnie mu szło. Spotkaliśmy suczki Aguchy, ładnie się z dziewczynami przywitał, ale poszedł za mną :) -
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
zerduszko replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[QUOTE=Bogusik;18400596Baba handluje psiakami na bank!Nie chce jej oddać,bo ma z tego pieniądze,a musi jednak coś,niecoś wiedzieć,że to nielegalne,skoro powiedziała,że oddaje za darmo!Koszmar![/QUOTE] Ta jasne. A jedną maszynkę do pieniędzy oddała za darmo? Nie chce mi się wierzyć. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Rzadkość. Ale coś jeszcze musiało być na rzeczy, może jakaś kocia choroba? To jest normalnie niemożliwe, żeby tej infekcji nie dało się zahamować :( Mam doła... :( -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Anatomii można się na nim uczyć i na razie nie tyje. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Ale z chłopakami... [I]Ja tu jestem królem tego lasu :diabloti:[/I] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer100.jpg[/IMG] [I]A masz :diabloti:[/I] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer101.jpg[/IMG] [I]Oj już idę, wcale się nie biłem :mad: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer103.jpg[/IMG] [/I]W ramach odstresowania [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer107.jpg[/IMG] -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Ale był i czas na szaleństwa, pięknie się pilnuje i słucha. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer089.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer088.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer111.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer006.jpg[/IMG] Łapa w łapę, super się zgrali [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer039.jpg[/IMG] -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Dziś ostro ćwiczymy i 14 minut bez wycia :multi: Byliśmy też na imprezie" wszyscy są parką zachwyceni :lol: i wszyscy kazali mu zmienić imię :eviltong: Nawet miałam zakaz go wołać Ryjek ;) Foty, ciemno było i padało, więc jasne są tylko portreciki :shake: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer007.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer019.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer072.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer078.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjspacer068.jpg[/IMG] -
[quote name='mestudio']Dlaczego nie można nic powiedzieć? Bywa i w domu, i w kojcu, w domu musi być pod stałym nadzorem gdyż wszystko wywleka z półek, rozciąga, gryzie. Jak jest się z nią to trzeba ją obserwować bo też kombinuje, ale słucha się jak się jej powie, że nie wolno. W domu zachowuje czystość. Pięknie chodzi na smyczy, lubi biegać przy rowerze - też na smyczy. W nocy w domu śpi cichutko i jest bardzo grzeczna. To pies bardzo aktywny i cudownie przyjacielski do wszelkich stworów. Ma dwa lata.[/QUOTE] Ty piszesz o Nince? Ja o nią pytałam, zmęczona już jestem.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pozory mylą ;) Nie pisałam co to za kocia? To jest kocia moich teściów, ma prawie 8 lat i jest u mnie na tymczasie, co najmniej do końca lutego. A ze złych wieści, to nei żyje moja była tymczasowiczka Yoko... :( Nie chciała zagoić się rana po sterylce, wdała się infekcja, nie reagowała na leki :(