-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Może ma mocne spanie? Gad słyszał, a tez jak usnął, to mogłam wyjść z domu i się nie skapował ;) Lubie takie grzeczne pieski :D -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Ja tam wolę psa zostawić na kwadrans w samochodzie niż zostawić go w mieszkaniu żeby wył wieczorem. Bo w sumie co dla niego za różnica czy siedzi sam w aucie czy w mieszkaniu? Swiss zawsze ze mną jeździł i był bardzo zadowolony, raz ze krócej był sam, dwa jakoś zostawanie w aucie mu nie przeszkadzało. Ten dureń pierwszy taki histeryk samochodowy. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
A potem przyjeżdża SM i wlepia mandat, bo Ryjek wyje i WATACHA go płaci :lol: Jak trzeba wszystko słowo po słowie ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
U mnie się topi i nie pada!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']Albo spacer , albo zakupy:diabloti:[/QUOTE] Jaki spacer? Przy samochodzie? :roflt: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Świetne foty! Dalej macie śnieg?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
A miałam je pod sklepem przywiązać? :diabloti: Siedzimy sobie z Liz na kanapie, a Ryjek poszedł SAM z WŁASNEJ woli do sypialni. Już nie musi się trzymam mamusiowej spódnicy :) -
Najlepszego dla seniorki :)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Widziałam gdzieś twoje ogłoszenie, chyba na tablicy.pl... i na prawdę widać, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem :lol:[/QUOTE] Lenistwo, wcale nie czytają. [quote name='Agucha']... że u Młodej się wysikał? haha[/QUOTE] Nie podśmiewać się ze mnie :D Ps. Nie poznałam "Cię" ;) -
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
zerduszko replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker'] Mam nadzieję ,ze znajdzie się DS, który zaakceptuje jej "śpiewy"w postaci piszczenia.[/QUOTE] Tylko dom wolnostojący chyba? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']Ja zwykle też się tak staram, ale w takie dni jak dzisiaj czy wtedy jak się dowiedziałam że uśpili tego sznupka z Bytomia... nie potrafię, zaczyna mnie ogarniać panika, że nie da się, że nie mam gdzie zabierać ich na szybko,[B] że chciałabym nie musieć pracować,[/B] żeby w każdej chwili móc wsiąść w samochód i jechać... potem potrzebuję czasu, żeby się otrząsnąć, wziąć głęboki oddech (najlepiej na spacerze z psami) odepchnąć ten stres i robić to co do tej pory, tyle ile dam radę... ale to jest takie trudne jak one umierają zwłaszcza, że już miały być zabrane :([/QUOTE] Też chcę albo dom chociaż :( -
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam. Napisz do Emilii może? [URL]http://www.dogomania.pl/members/66732-emilia2280[/URL] -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Chciał wyjść, mnie szukać :D Dziś były u rodziców i młoda go podsumowała "dziwny" - wysikał się i do domu. Nawet Swiss w aucie był spokojny. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ale się porobiło :( -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Nochal :D zaroślak :p -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Miałam pierwsze zapytanie o Ryjka :) jak zostaje sam... hahahhaha, już to widzę :D Dziś zostawiłam kundle pod sklepem w samochodzie i mnie ochrona za 5 minutach wezwała, bo Ryj szalał :lol: -
Aleś ich wystroiła :lol:
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No, no... super wygląda :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jak go nie grało? :P- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
Gratuluję udanej adopcji :) A wieści o Mikrusi... skąd to się przypałętało? :( Trzymam kciuki!