Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Może ma mocne spanie? Gad słyszał, a tez jak usnął, to mogłam wyjść z domu i się nie skapował ;) Lubie takie grzeczne pieski :D
  2. Ja tam wolę psa zostawić na kwadrans w samochodzie niż zostawić go w mieszkaniu żeby wył wieczorem. Bo w sumie co dla niego za różnica czy siedzi sam w aucie czy w mieszkaniu? Swiss zawsze ze mną jeździł i był bardzo zadowolony, raz ze krócej był sam, dwa jakoś zostawanie w aucie mu nie przeszkadzało. Ten dureń pierwszy taki histeryk samochodowy.
  3. A potem przyjeżdża SM i wlepia mandat, bo Ryjek wyje i WATACHA go płaci :lol: Jak trzeba wszystko słowo po słowie ;)
  4. [quote name='WATACHA']Albo spacer , albo zakupy:diabloti:[/QUOTE] Jaki spacer? Przy samochodzie? :roflt:
  5. A miałam je pod sklepem przywiązać? :diabloti: Siedzimy sobie z Liz na kanapie, a Ryjek poszedł SAM z WŁASNEJ woli do sypialni. Już nie musi się trzymam mamusiowej spódnicy :)
  6. Najlepszego dla seniorki :)
  7. [quote name='Agucha']Widziałam gdzieś twoje ogłoszenie, chyba na tablicy.pl... i na prawdę widać, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem :lol:[/QUOTE] Lenistwo, wcale nie czytają. [quote name='Agucha']... że u Młodej się wysikał? haha[/QUOTE] Nie podśmiewać się ze mnie :D Ps. Nie poznałam "Cię" ;)
  8. [quote name='Poker'] Mam nadzieję ,ze znajdzie się DS, który zaakceptuje jej "śpiewy"w postaci piszczenia.[/QUOTE] Tylko dom wolnostojący chyba?
  9. [quote name='malawaszka']Ja zwykle też się tak staram, ale w takie dni jak dzisiaj czy wtedy jak się dowiedziałam że uśpili tego sznupka z Bytomia... nie potrafię, zaczyna mnie ogarniać panika, że nie da się, że nie mam gdzie zabierać ich na szybko,[B] że chciałabym nie musieć pracować,[/B] żeby w każdej chwili móc wsiąść w samochód i jechać... potem potrzebuję czasu, żeby się otrząsnąć, wziąć głęboki oddech (najlepiej na spacerze z psami) odepchnąć ten stres i robić to co do tej pory, tyle ile dam radę... ale to jest takie trudne jak one umierają zwłaszcza, że już miały być zabrane :([/QUOTE] Też chcę albo dom chociaż :(
  10. [quote name='malawaszka']napisz napisz :modla:[/QUOTE] Chcesz przytyć? :diabloti:
  11. Ja nie mam. Napisz do Emilii może? [URL]http://www.dogomania.pl/members/66732-emilia2280[/URL]
  12. Chciał wyjść, mnie szukać :D Dziś były u rodziców i młoda go podsumowała "dziwny" - wysikał się i do domu. Nawet Swiss w aucie był spokojny.
  13. [quote name='malawaszka']oj tam oj tam - chciałabym mieć tylko taki brzuszek :D[/QUOTE] Oj, coś bym napisała ;) Mam czarnucha do utuczenia, [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/125508-annika"][B]annika[/B][/URL] nie chcesz? ;) [/B]
  14. Miałam pierwsze zapytanie o Ryjka :) jak zostaje sam... hahahhaha, już to widzę :D Dziś zostawiłam kundle pod sklepem w samochodzie i mnie ochrona za 5 minutach wezwała, bo Ryj szalał :lol:
  15. Aleś ich wystroiła :lol:
  16. Gratuluję udanej adopcji :) A wieści o Mikrusi... skąd to się przypałętało? :( Trzymam kciuki!
  17. [quote name='annika']a wczoraj widziałem się z ciocią missieek, ciocia powiedziała, że jestem... grubasek,- obrażam się:obrazic:[/QUOTE] To samo pomyślałam po tej focie, leży a brzuch nie zapadnięty :lol: Oj, za dobrze ma chłopak ;)
×
×
  • Create New...