-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ależ ona słodka :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Przypomniało mi się, że ja się tu deklarowałam. Chciałabym jednak zawiesić deklarację do czasu aż mój tymczas znajdzie dom (nie był chłopak w planach gdy się deklarowałam). Może tak być? Sama gromadzę fundusze na jego utrzymanie, głodomór straszny ;) Możecie wykreśli też szafę z rzeczy, które mam do oddania.
-
[quote name='jambi']a czy mam farta? ... heh... jakby to powiedzieć, mając kilka spów w podobnym wieku, trzeba się spodziewać, że jak przyjdzie co do czego, wszystkie one zaczynają się starzeć i niedomagać w podobnym wieku...[/QUOTE] Wiem to niestety. Moje baby dzieli 3 lata i rok. Jakbym tak zostawiła Ryjca, to byłoby 3, 1 i 0,5.... strach się bać :roll:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pies i kot to jest to, ale to musi być specjalny kot. Kot wychowany przez psy, nie koty ;) O. -
Znów zagadka natury medycznej. Ty to masz "farta".
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie dzwoniłam dawno. Ale wszystko było ok. *Monia* go tam czasem filuje, bo mieszka niedaleko ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Obejrzałam sobie wszystkie foty Gabrysia i sie poryczałam oczywiście ;) Tęsknię za mendą :D -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :iloveyou::iloveyou::iloveyou: czemu ich jeszcze nie pokazywałaś!!!! mała Jadziusia!:loveu:[/QUOTE] Pokazywałam na pewno Ci :D [quote name='Margi']Zdjęcia świetne,ale ja niestety nie mogę na takie walki patrzeć bo mi się wydaje,że któreś wreszcie uszkodzi drugiego. Mam je na co dzień.[/QUOTE] Ja się nie wtrącam, mają wyczucie. Prędzej przez moje nieudolne wtrącanie się pociachają. Ale jak miałam Gabrysia i on ją brał całą w paszczę i nosił, zanosił na posłanie, do klatki i matkował, to miałam stresa. On szalony 10 mies. "średniak", ona 300g chory 5 tyg. kociak. Ale nic jej nie robił. Mam tylko takie foto. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Gabrys/GJ003.jpg[/IMG] -
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
Ale serio zrobiła, buahahahaha :lol:? A new imię masz? -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Zobaczę coś się da zrobić, bo dziś tylko biegają. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Na specjalne zamówienie ;) Liz i Jadzia Walka, walka :olympic: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/kot036.jpg[/IMG] To musiało boleć :diabloti: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/kot037.jpg[/IMG] I po kotku :evil_lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/kot038.jpg[/IMG] Dwóch na jednego :-o [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/kot018.jpg[/IMG] Eliminacja najsłabszego ogniwa [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/kot022.jpg[/IMG] Ostateczne starcie :razz: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/kot023.jpg[/IMG] -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']chcem,chcem[/QUOTE] To wstawię u Lizki ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Stary koń z niego :) Jeszcze 100 wspólnych lat Wam życzę, równie udanych :) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margi']Niestety takie zabawy są niezmiernie trudne do uchwycenia aparatem.Wiem coś o tym.[/QUOTE] No niestety, one jak patrzę... to się chyba wstydzą :lol: A co dopiero jak zaczynam pstrykać. Wilczy jak chcesz, to poszukam. Chyba mam zabawy moich suk z Jadzią. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Foty... jak ja wstaję, to one przestają :p Ryjek dostał od [B]lilo[/B] kaskę na zakneblowanie ryjka :loveu: :Rose: :multi: Dziękujemy bardzo :loveu: :Rose: :multi: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ja piernicze! czy Wam też się włącza ta pieprzona plansza "nie dla ACTA"???? denerwuje mnie to bo w ten sposób też ograniczają moją wolność - jakbym chciała czytać po raz setny o ACTA to bym czytała a nie na dogo ...[/QUOTE] Tak, chyba z godzinę się dobijałam... :/- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']A często tak do Ciebie przyjeżdżają ;)?[/QUOTE] Nie, bo nie zostawiam wyjców samych w domu wieczorem i w nocy :p [quote name='Jasza']Przychodzę...Ryjek jeszcze u Ciebie? ;-)[/QUOTE] Jest nie zapowiada się na razie na zmianę. -
Ale macie świetną pogodę :)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Odkleja bez dwóch zdań :) Noc spędził na kanapie, bo się mu chciało. Jak się zbierałam spać, to tylko jedno oko otworzył na sekundę. Pewnie żeby sprawdzić czy czasem nie wychodzę z domu ;) Jak oni się z Jadzią cudnie bawią :) Jadzia wywalona brzucholem do góry, a on ją morduje :lol: -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
zerduszko replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Z tymi szczepieniami to są różne szkoły. Moja wetka radzi młodziutkie psy (znajdy) szczepić dwa razy (jak szczeniaka), bo prawdopodobnie nie były nigdy szczepione. Za to psy > 6 lat szczepię co dwa lata na wirusówki, co rok na wściekliznę, bo taki przepis. Szwy rozpuszczalne też weci radzili mi mimo wszystko ściągać. -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']dzięki - posłałam te ćwiczenia bo lepiej ujęte niż to co ja bełkotałam :oops:[/QUOTE] Dlatemu też ja się nie produkuję ;) -
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Wydałaś wszystkie dziewczyny, będzie Ci nudno ;) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']pani wzięła tydzien urlopu i będzie pracować nad zostawaniem - to jest dzieciak jeszcze ta mała więc może się uda...[/QUOTE] O to Pani super :) Nie wiem czy Ci to pokazywałam [url]http://www.dogomania.pl/threads/19960-pies-wyje-zostawiony-sam-w-domu?p=2311981&viewfull=1#post2311981[/url] Ja nagrywam, wówczas jestem pewna czy nie za długo mnie nie było i czy na pewno nie wył. Ale to trzeba mieć sprzęt. Chyb a, ze ją słychać na dole. -
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Oooo, gratki, gratki :) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no ale jest problem ze sznupką która wczoraj przyjechała ze schroniska w Radomiu do nowego domu :( własnie rozmawiałam z jej panią i o 6 rano narobiła rabanu na całą kamienicę :/[/QUOTE] Kiepsko... Czemu one takie durne? Przecież w ciepłym domku pospać mogą :( a pańcia wróci i już zawsze będzie wracać.