Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']a tak jak jest napisane w ogłoszeniu to jest dominująca informacja?[/QUOTE] Ok. 1/3 ogłoszenia to dużo. Ja bym napisała coś takiego "ze względu na stare złamanie podkula łapkę gdy stoi, jednak jest w pełni sprawny: lubi bawić się i biegać". Ewentualnie przed złamanie napisałabym "zaniedbane".
  2. [quote name='paulaa.']Święta prawda, ale chyba sama widzisz jakie ludzie mają do tego podejście, skoro zanim pojawił się post z celem na jaki zbierane są pieniądze z tego bazarku była masa zamówień. :D No ale coś w tym jest, może taks kiedyś spróbuje licytacji.. ;)[/QUOTE] Mi to też jest obojętne dla jakich psów pójdą pieniądze. Ale ile pójdzie już nie ;)
  3. [quote name='paulaa.']Nie do końca każdy miałby szanse, bo wtedy rozsądzała by zawartość portwela, a na to już niektórzy takiego wpływu nie mają jak wyczekiwanie na bazarek. ;) A teraz mamy super obróżki w dobrej cenie. :smile:[/QUOTE] Ale dla psów byłoby więcej, a to dla nich ten bazarek - nie dla nas.
  4. Zginął mi gdzieś wątek o allegro, ale zdaje się, że nic nie można zrobić.
  5. Przez to wycie mam przechlapane i teraz powoli czepiają się już wszystkiego. Wiesz jak jest w blokowisku? Nakręcili się nieco. Teraz jestem pod szczególną obserwacją.
  6. Jak ktoś zadzwoni, to powiesz przez telefon dokładnie jak to wygląda. W kilku słowach nie zawsze da się dokładnie wytłumaczyć, a jak temat zdominuje treść ogłoszenia, to będzie wyglądało na poważny problem.
  7. [quote name='malawaszka']^&*^&*^&*^*^&* same... miłe słowa cisną mi się na usta[/QUOTE] Dodam, że gorąco się zrobiło, jak do niektórych dotarło, że to nasz wyje. Jak myśleli, że od innych, to było ok. Teraz jak jakiś pies zaszczeka, to pewnikiem będzie mój. [quote name='Saththa']O siut nie wiedziałam....[/QUOTE] Pisałam przecież, że jest ciężko i Ryjek ma tydzień czasu.
  8. Chyba nawet taki nie wchodzi w grę, bo dziś to już nawet padały pytania czy to czasem Liz nie wyje.... a ona, to jest serio niemowa jak nas nie ma, nawet nie zaszczeka jak ktoś obcy łazi pod drzwiami. Po 3 latach nagle zaczęła wyć. Naprawdę zrobiło się uroczo. Sadie chyba też będzie miała zakaz wstępu. Bez komentarza.
  9. [quote name='Saththa']Bedzie dobrze... Nie martw się... Serduszko poskleja troszku nastepny :calus::calus:[/QUOTE] Sandra, Ty chyba żartujesz z tym następnym?
  10. WOW [url]http://img715.imageshack.us/img715/5520/dogniemieckicaly.jpg[/url]
  11. Trzeba mu szybko znaleźć dom, bo sądząc po zachowaniu Milki, to on nieźle daje popalić innym psikom, rozbójnik :(
  12. Oj przykro, przykro :( Ja zawsze zdroworozsądkowo, żeby wydawać, wydawać... ale dziś ryczę sama, więc mi się punkt widzenia zmienił ;)
  13. [quote name='missieek']a u mamy najmlodsze szczeniaki - Juka, Isia, Bianco - w kolko chore, raz lepiej, raz gorzej Hakelbery odszedl nagle, mimo ze byl raz szczepiony :([/QUOTE] Strasznie przykro :(
  14. [quote name='wilczy zew']powiedz więcej teraz rozumiem co się czuje wydając tymczasa...[/QUOTE] Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani i bardzo fajnie się domek zapowiadał. Państwo maja samochód zepsuty, pytali czy go dowieziemy - czemu nie, od razu wizyta pa, a zawsze jest problem ze znalezieniem kogoś. Pojechaliśmy dziś, się zestresował gamoń psami z okolicy :lol: bo szczekały. A u nas taki odważny był. Mięliśmy tez Liz ze sobą, więc się ośmielił szybko: tulił i pokazywał jak ładnie siada na komendę, pod warunkiem, że jest żarcie :D W nowym domku nie ma innych zwierząt, ale co najważniejsze Pani pracuje w domu i jest to dom wielorodzinny, a nie wielki blok. Państwo lubią spacery, rozumieją psie potrzeby i bardzo im się podobał. Zostawiłam mu trochę karmy i szarpaczek jeden. Mam nadzieję, ze wszystko będzie ok. Serce mi pękło na 1000 części, bo taką miałam nadzieję, że go nie będę musiała oddawać :( Ale niestety nie miałabym tu życia... Beznadziejne jest to :( Tak strasznie go kocham...
  15. [quote name='Margi']Fajnie,ale jak to nie ma ??????????????[/QUOTE] U mnie nie ma Ryjca :D Teraz trzymajcie kciuki żeby był grzeczny, bardzo grzeczny! Ale i tak się poryczałam, tak strasznie tęsknię :(
  16. [SIZE=4]Nie ma Ryjca[/SIZE] :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  17. Widzę, że Stelka ma dom!!! Szkoda, że to jej zdjęcia są takie fajne, a siostra która została odwracała głowę od aparatu.
×
×
  • Create New...