-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No to faktycznie - nie kumam. Musi lalunia schudnąć. Ale to dziwne, bo niejeden pies grubas, a tu niby nikt nei chce grubasa? Wiesz, Ty zawsze bierzesz te najgorsze przypadki, to nic dziwnego, ze adopcje trwają długo. Ale się odwróci :* Może za mało osób tu kciukasy trzyma, he? :P -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ile ona ma latek? -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale w tym wieku co one? Może się tendencja odwraca? -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Przesadzasz, ludzie chyba wola psy z dt niż ze śmierdzącego schroniska. -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
że psy są u Ciebie lub masz je w hotelu ;) -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']zastój to jest tylko w moich :( jak pies jest u mnie to już nie potrzebuje domu, jak jest w hotelu też nie potrzebuje bo przecież manna z nieba leci...[/QUOTE] Ale potencjalni adoptujący chyba tego nie wiedzą? ;> -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Biedne obie dziewuszki. Co to za zastój :/ -
To ja już wolę niech pies je goowna, niż mam szorować z nich kaganiec. I tak zawsze coś tam wyliże z kratek :P
-
Kiepsko to wygląda :(
-
[quote name='malawaszka']fajne te piłeczki macie! a taki kaganiec chyba sprawię Dżordżowi bo już mam powoli dość jego goownojadztwa...[/QUOTE] No to życzę powodzenia przy myciu... jak będzie próbował gówno przez dziurki przecisnąć :P
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Aleś dziś fb zasznupiła :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
zerduszko replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Te sunie też są słodkie :) [url]http://farm8.staticflickr.com/7224/7301340366_2041c578bb.jpg[/url] Biszkoptowa to chybna jeszcze dzieciuch? Wybaczcie, ale zaglądam tu rzadko z braku czasu :( -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
zerduszko replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='kora78']jestem sama sobie winna? czyli moja wina tak? sama siebie oszukalam, jestem oszustka. extra. heh[/QUOTE] Tak jesteś sama sobie winna, bo dałaś się naciągnąć. Za własną naiwność trzeba płacić. W regulaminie pisze jak wół, żeby nie wysyłać, póki nie ma kasy, a wiele osób i tak wysyła i to jeszcze całkiem nowym lub im nieznanym osobom. Na własne ryzyko i potem niech mają pretensje tylko do siebie. I tyle z mojej strony na ten temat. -
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Może i to jest myśl tylko jak wytłumaczyć osobie chętnej, że choć w ogłoszeniu jest np. Zorro to Zorro jest Misiem i na Misia reaguje?[/QUOTE] Mojego Ryjca ogłaszałam z innym imieniem i ogłoszeniowe imię zostało, pies się przyzwyczaił. Tylko nie Zorro ;) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
zerduszko replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Po co miałaś latać dwa razy? Moim zdaniem zasada nie ma całej kasy = nie wysyłam jest dobra i każdy kto jej się nie trzyma jest sam sobie winien ;) Nie każdy kupujący na bazarkach robi to dla psów i to trzeba raz na zawsze przyjąć do wiadomości. -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
zerduszko replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za wizytę :) A te zwroty... porażka :( -
[quote name='WATACHA']Z bródką czy bez proporcje nadal by były zgubione.Okazało się, że na tych chudych łapkach nie mój Leoś tylko jakaś bambaryła chodzi :).[/QUOTE] Moim zdaniem nie i nie :P Nie chodzi mi o wycięcie bródki, tylko ciut uszczuplenie ;) A Leoś wygląda szczupło :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Boska jest :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
No super :) Ale ich masa na fb, aż przestałam ogarniać :( -
[quote name='WATACHA']Bródka rzecz święta , łapki jakoś przeżyję[/QUOTE] E tam święta - zbędna :P Teraz wygląda jakby się głównie z brody składał ;) Nie lubię jak się psu gubią proporcje :P
-
[quote name='malawaszka']ta konkurentka to jakby tak jakoś pokrzyżować kolory to może by w końcu cz-sr olbrzymki były co? taka ciemna[/QUOTE] To samo pomyślałam :lol:
-
ło matko, ale do tak krótkich łapek, to pasowałoby brodę skrócić ;) Nawet dla mnie za krótko :lol:
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A może na początek do centrum wsi Twej :P