Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. No to faktycznie - nie kumam. Musi lalunia schudnąć. Ale to dziwne, bo niejeden pies grubas, a tu niby nikt nei chce grubasa? Wiesz, Ty zawsze bierzesz te najgorsze przypadki, to nic dziwnego, ze adopcje trwają długo. Ale się odwróci :* Może za mało osób tu kciukasy trzyma, he? :P
  2. Ale w tym wieku co one? Może się tendencja odwraca?
  3. Nie widzę tekstu. Jakby co może ktoś jeszcze coś dopisze. Ja mam dla niego długi tekst, ale teraz czas spróbować z krótkim. Najważniejsze info.
  4. Przesadzasz, ludzie chyba wola psy z dt niż ze śmierdzącego schroniska.
  5. że psy są u Ciebie lub masz je w hotelu ;)
  6. Zdjęcia boskie :) Może jakiś nowy tekst? [B]Niufciak[/B] - mogłabyś coś o nim napisać, co by się na tekst nadawało?
  7. [quote name='malawaszka']zastój to jest tylko w moich :( jak pies jest u mnie to już nie potrzebuje domu, jak jest w hotelu też nie potrzebuje bo przecież manna z nieba leci...[/QUOTE] Ale potencjalni adoptujący chyba tego nie wiedzą? ;>
  8. Biedne obie dziewuszki. Co to za zastój :/
  9. To ja już wolę niech pies je goowna, niż mam szorować z nich kaganiec. I tak zawsze coś tam wyliże z kratek :P
  10. Kiepsko to wygląda :(
  11. [quote name='malawaszka']fajne te piłeczki macie! a taki kaganiec chyba sprawię Dżordżowi bo już mam powoli dość jego goownojadztwa...[/QUOTE] No to życzę powodzenia przy myciu... jak będzie próbował gówno przez dziurki przecisnąć :P
  12. Te sunie też są słodkie :) [url]http://farm8.staticflickr.com/7224/7301340366_2041c578bb.jpg[/url] Biszkoptowa to chybna jeszcze dzieciuch? Wybaczcie, ale zaglądam tu rzadko z braku czasu :(
  13. [quote name='kora78']jestem sama sobie winna? czyli moja wina tak? sama siebie oszukalam, jestem oszustka. extra. heh[/QUOTE] Tak jesteś sama sobie winna, bo dałaś się naciągnąć. Za własną naiwność trzeba płacić. W regulaminie pisze jak wół, żeby nie wysyłać, póki nie ma kasy, a wiele osób i tak wysyła i to jeszcze całkiem nowym lub im nieznanym osobom. Na własne ryzyko i potem niech mają pretensje tylko do siebie. I tyle z mojej strony na ten temat.
  14. [quote name='majqa']Może i to jest myśl tylko jak wytłumaczyć osobie chętnej, że choć w ogłoszeniu jest np. Zorro to Zorro jest Misiem i na Misia reaguje?[/QUOTE] Mojego Ryjca ogłaszałam z innym imieniem i ogłoszeniowe imię zostało, pies się przyzwyczaił. Tylko nie Zorro ;)
  15. Po co miałaś latać dwa razy? Moim zdaniem zasada nie ma całej kasy = nie wysyłam jest dobra i każdy kto jej się nie trzyma jest sam sobie winien ;) Nie każdy kupujący na bazarkach robi to dla psów i to trzeba raz na zawsze przyjąć do wiadomości.
  16. Trzymam kciuki za wizytę :) A te zwroty... porażka :(
  17. [quote name='WATACHA']Z bródką czy bez proporcje nadal by były zgubione.Okazało się, że na tych chudych łapkach nie mój Leoś tylko jakaś bambaryła chodzi :).[/QUOTE] Moim zdaniem nie i nie :P Nie chodzi mi o wycięcie bródki, tylko ciut uszczuplenie ;) A Leoś wygląda szczupło :)
  18. No super :) Ale ich masa na fb, aż przestałam ogarniać :(
  19. [quote name='WATACHA']Bródka rzecz święta , łapki jakoś przeżyję[/QUOTE] E tam święta - zbędna :P Teraz wygląda jakby się głównie z brody składał ;) Nie lubię jak się psu gubią proporcje :P
  20. [quote name='malawaszka']ta konkurentka to jakby tak jakoś pokrzyżować kolory to może by w końcu cz-sr olbrzymki były co? taka ciemna[/QUOTE] To samo pomyślałam :lol:
  21. ło matko, ale do tak krótkich łapek, to pasowałoby brodę skrócić ;) Nawet dla mnie za krótko :lol:
  22. A może na początek do centrum wsi Twej :P
×
×
  • Create New...