ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Oby, może faktycznie Szafranek ma jakieś tajne informacje :-) -
I jeszcze Wyprowadzaczka:-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/674cc503ff4fc27b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/674cc503ff4fc27b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/5fbe5f5854eef215.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/5fbe5f5854eef215.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/dbcffada13184b16.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/dbcffada13184b16.jpg[/IMG][/URL] A tutaj udają spokojne Szakra [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/c11397fdb11f16b3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/c11397fdb11f16b3.jpg[/IMG][/URL] Tamira [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/a1156526afde5479.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/a1156526afde5479.jpg[/IMG][/URL]
-
Tamira i Szakra mają zdecydowanie ADHD, a oto dowód [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/ea392ae7ce841f0f.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/ea392ae7ce841f0f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/56f8c7f85859d126.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/56f8c7f85859d126.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/5c6097c5cb4206c0.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/5c6097c5cb4206c0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/8931393a6f6fcd7e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/8931393a6f6fcd7e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/d7644f234e7f5792.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/d7644f234e7f5792.jpg[/IMG][/URL]
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Nowe zdjęcia Zdzisława. Śnieg chce nas zasypać ale ciągle się trzymamy :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/64aa859885b064c2.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/64aa859885b064c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/3fd0de80180c70b0.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/3fd0de80180c70b0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/eed46adde6e45147.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/eed46adde6e45147.jpg[/IMG][/URL] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Zima w pełni, śnieg chce nas zasypać a Szafranek linieje:crazyeye: [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/f011672a28cbef90.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/f011672a28cbef90.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/773214f8c400ff35.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/773214f8c400ff35.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/b3b8901e47998205.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/b3b8901e47998205.jpg[/IMG][/URL] -
Mały wypłosz, ale już na swoim :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/e5a25a9e526257eb.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/e5a25a9e526257eb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/e23710a902971592.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/e23710a902971592.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/8c0fd21e1e3b1a02.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/8c0fd21e1e3b1a02.jpg[/IMG][/URL]
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że nareszcie się uda spotkać i będzie relacja fotograficzna :-) -
Kto wam szyje ubranko?
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Ostatnio karma z krakvetu szła do mnie miesiąc :-) -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
ULKA12 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Może u misieek? Ale tam nigdy nie byłam. Ale na pewno ma serce do zwierząt. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Zdziś ma się świetnie, apetyt mu dopisuje, nie ma biegunek a nadal nie tyje tak jakbym chciała i tak jak dużo dostaje jedzenia (jest systematycznie odrobaczany). Nie wiem to chyba już starość. Karma jeszcze nie dotarła. U nas na zmianę pada śnieg a za chwile się topi pogoda okropna. Jak tylko będzie troszkę słońca spróbuje mu zrobić nowe zdjęcia. [I]Doberman zaczął jeść suchą karmę, niestety przeziębił się i dostaje antybiotyk, ale to nic poważnego. Jest żwawy i radosny. Bardzo zapatrzony w człowieka i posłuszny. Musiał być wychowywany w dużym rygorze ponieważ czasami reaguje wyraźnym strachem wobec człowieka.[/I] -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
ULKA12 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Witajcie! Niestety nie będę mogła teraz pomóc. Mam co prawda 2 wolne kojce, ale do jednego w niedzielę ma przyjechać podhalanka, a w drugim zawsze były malamuty i jeszcze nie wiem czy mi tam kogoś znowu dadzą czy nie. Trzymam kciuki za Stefcię. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Zaczął jeść, niestety problem jest taki, że zaczyna burczeć na inne psy. Niestety nie umie wchodzić do budy dlatego wzięłam go do domu. Mam nadzieję, że Zdziś mi wybaczy :-) GALION [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/206297e007f8029d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/206297e007f8029d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/6c01029265e5b421.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/6c01029265e5b421.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/70d1e1aeb8bdf4c7.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/70d1e1aeb8bdf4c7.jpg[/IMG][/URL] -
Prawda jest cudowny. Zmężniał :-)
-
Można już oficjalnie ogłosić, że Suri od 2 stycznia w swoim nowym domku. Ma teraz na imię Laila :-) Jest pod opieką trzech dziewczynek, w wieku od 11 lat do chyba 17. Mieszka w swoim domku z podwórkiem. Byłam ją dzisiaj odwiedzić i wszystko jest super. Surykatka zadowolona, pan jedynie sie martwi, że tak mało je. Miski pełne karmy porozstawiane w każdym kącie:diabloti: Suri wpuszcza do domu wszystkich, ale jak chcą wyjść to dopiero zaczyna szczekać :-) Mam obiecane zdjęcia, teraz tylko jedno z momentu przekazania nowym opiekunom. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/67da0dc08fd0476c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/67da0dc08fd0476c.jpg[/IMG][/URL]
-
I jeszcze, te są ostatnie :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/48381d2b4facb916.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/48381d2b4facb916.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/1c3cb17f9801baaa.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/1c3cb17f9801baaa.jpg[/IMG][/URL] Szakra mi pomaga :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/70d1e1aeb8bdf4c7.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/70d1e1aeb8bdf4c7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/362dbd04474e9aec.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/362dbd04474e9aec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/6c01029265e5b421.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/6c01029265e5b421.jpg[/IMG][/URL]
-
I jeszcze [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/b9ef9037496d0e9f.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/b9ef9037496d0e9f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/206297e007f8029d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/206297e007f8029d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/b99b549a2c473bca.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/b99b549a2c473bca.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/b344983d73141170.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/b344983d73141170.jpg[/IMG][/URL]
-
Najnowsze zdjęcia Z nowym kolegą [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/f0d4a08fbcadd110.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/f0d4a08fbcadd110.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/749791c6f91b9145.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/749791c6f91b9145.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/1851a15201100962.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/1851a15201100962.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/839894e6b2a0d374.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/839894e6b2a0d374.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/77397b772749bf15.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/77397b772749bf15.jpg[/IMG][/URL]
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Ja się zorientowałam, że schronisko do którego jadę to to, z którego pochodzi Zdziś dopiero jak zobaczyłam tablicę :-) -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Oczywiście dam znać. A ja wczoraj byłam u Was w Zabrzu w schronisku. Fajną macie ekipę, dużo wolontariuszy. Zabrałam od Was wychudzonego dobeczka.