Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Oby, może faktycznie Szafranek ma jakieś tajne informacje :-)
  2. I jeszcze Wyprowadzaczka:-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/674cc503ff4fc27b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/674cc503ff4fc27b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/5fbe5f5854eef215.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/5fbe5f5854eef215.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/dbcffada13184b16.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/dbcffada13184b16.jpg[/IMG][/URL] A tutaj udają spokojne Szakra [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/c11397fdb11f16b3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/c11397fdb11f16b3.jpg[/IMG][/URL] Tamira [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/a1156526afde5479.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/a1156526afde5479.jpg[/IMG][/URL]
  3. Tamira i Szakra mają zdecydowanie ADHD, a oto dowód [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/ea392ae7ce841f0f.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/ea392ae7ce841f0f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/56f8c7f85859d126.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/56f8c7f85859d126.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/5c6097c5cb4206c0.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/5c6097c5cb4206c0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/8931393a6f6fcd7e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/8931393a6f6fcd7e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/d7644f234e7f5792.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/d7644f234e7f5792.jpg[/IMG][/URL]
  4. Nowe zdjęcia Zdzisława. Śnieg chce nas zasypać ale ciągle się trzymamy :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/64aa859885b064c2.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/64aa859885b064c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/3fd0de80180c70b0.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/3fd0de80180c70b0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/eed46adde6e45147.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/eed46adde6e45147.jpg[/IMG][/URL]
  5. Zima w pełni, śnieg chce nas zasypać a Szafranek linieje:crazyeye: [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/f011672a28cbef90.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/f011672a28cbef90.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/773214f8c400ff35.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/773214f8c400ff35.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/b3b8901e47998205.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3195/b3b8901e47998205.jpg[/IMG][/URL]
  6. Mały wypłosz, ale już na swoim :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/e5a25a9e526257eb.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/e5a25a9e526257eb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/e23710a902971592.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/e23710a902971592.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/8c0fd21e1e3b1a02.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/8c0fd21e1e3b1a02.jpg[/IMG][/URL]
  7. "BIRMANEK I KROPECZKA" nie tylko w twoim sercu Birmanek zostanie już na zawsze.
  8. Mam nadzieję, że nareszcie się uda spotkać i będzie relacja fotograficzna :-)
  9. Kto wam szyje ubranko?
  10. Ostatnio karma z krakvetu szła do mnie miesiąc :-)
  11. Może u misieek? Ale tam nigdy nie byłam. Ale na pewno ma serce do zwierząt.
  12. Zdziś ma się świetnie, apetyt mu dopisuje, nie ma biegunek a nadal nie tyje tak jakbym chciała i tak jak dużo dostaje jedzenia (jest systematycznie odrobaczany). Nie wiem to chyba już starość. Karma jeszcze nie dotarła. U nas na zmianę pada śnieg a za chwile się topi pogoda okropna. Jak tylko będzie troszkę słońca spróbuje mu zrobić nowe zdjęcia. [I]Doberman zaczął jeść suchą karmę, niestety przeziębił się i dostaje antybiotyk, ale to nic poważnego. Jest żwawy i radosny. Bardzo zapatrzony w człowieka i posłuszny. Musiał być wychowywany w dużym rygorze ponieważ czasami reaguje wyraźnym strachem wobec człowieka.[/I]
  13. Witajcie! Niestety nie będę mogła teraz pomóc. Mam co prawda 2 wolne kojce, ale do jednego w niedzielę ma przyjechać podhalanka, a w drugim zawsze były malamuty i jeszcze nie wiem czy mi tam kogoś znowu dadzą czy nie. Trzymam kciuki za Stefcię.
  14. Zaczął jeść, niestety problem jest taki, że zaczyna burczeć na inne psy. Niestety nie umie wchodzić do budy dlatego wzięłam go do domu. Mam nadzieję, że Zdziś mi wybaczy :-) GALION [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/206297e007f8029d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/206297e007f8029d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/6c01029265e5b421.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/6c01029265e5b421.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/70d1e1aeb8bdf4c7.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/70d1e1aeb8bdf4c7.jpg[/IMG][/URL]
  15. Prawda jest cudowny. Zmężniał :-)
  16. Ja nie mogę tego zrobić bo to nie moje posty.
  17. Można już oficjalnie ogłosić, że Suri od 2 stycznia w swoim nowym domku. Ma teraz na imię Laila :-) Jest pod opieką trzech dziewczynek, w wieku od 11 lat do chyba 17. Mieszka w swoim domku z podwórkiem. Byłam ją dzisiaj odwiedzić i wszystko jest super. Surykatka zadowolona, pan jedynie sie martwi, że tak mało je. Miski pełne karmy porozstawiane w każdym kącie:diabloti: Suri wpuszcza do domu wszystkich, ale jak chcą wyjść to dopiero zaczyna szczekać :-) Mam obiecane zdjęcia, teraz tylko jedno z momentu przekazania nowym opiekunom. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/67da0dc08fd0476c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/67da0dc08fd0476c.jpg[/IMG][/URL]
  18. I jeszcze, te są ostatnie :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/48381d2b4facb916.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/48381d2b4facb916.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/1c3cb17f9801baaa.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/1c3cb17f9801baaa.jpg[/IMG][/URL] Szakra mi pomaga :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/70d1e1aeb8bdf4c7.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/70d1e1aeb8bdf4c7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/362dbd04474e9aec.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/362dbd04474e9aec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/6c01029265e5b421.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/6c01029265e5b421.jpg[/IMG][/URL]
  19. I jeszcze [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/b9ef9037496d0e9f.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/b9ef9037496d0e9f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/206297e007f8029d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/206297e007f8029d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/b99b549a2c473bca.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/b99b549a2c473bca.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/b344983d73141170.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/b344983d73141170.jpg[/IMG][/URL]
  20. Najnowsze zdjęcia Z nowym kolegą [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/f0d4a08fbcadd110.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/f0d4a08fbcadd110.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/749791c6f91b9145.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/749791c6f91b9145.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/1851a15201100962.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/1851a15201100962.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/839894e6b2a0d374.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/839894e6b2a0d374.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/77397b772749bf15.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3150/77397b772749bf15.jpg[/IMG][/URL]
  21. Ja się zorientowałam, że schronisko do którego jadę to to, z którego pochodzi Zdziś dopiero jak zobaczyłam tablicę :-)
  22. Oczywiście dam znać. A ja wczoraj byłam u Was w Zabrzu w schronisku. Fajną macie ekipę, dużo wolontariuszy. Zabrałam od Was wychudzonego dobeczka.
×
×
  • Create New...