Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Ta jaśniejsza i mniejsza to Szakra. Jest bardziej zwariowana uwielbia się bawić i nosić patyki. To taki duży dzieciak. Tamira jest ciemniejsza i trochę większa. Jest bardzo ułożona, cudownie chodzi na smyczy,jest spokojniejsza i taka bardziej poważna. Obie kochają ludzi i inne zwierzęta, choć czasami im odbija ale szybko można je spacyfikować.
  2. Ja rozsyłałam, niestety bez odzewu.
  3. A tak Gabryś spędził sylwestra [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3129/fab8fd2f7e4fe8f3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3129/fab8fd2f7e4fe8f3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3129/3c126fd75a784d05.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3129/3c126fd75a784d05.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3129/d9099dbf70d8910d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3129/d9099dbf70d8910d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3129/28229bf72b9ebed1.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3129/28229bf72b9ebed1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3129/2662eac3d39db649.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3129/2662eac3d39db649.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3129/f7c090cb60a0c6ee.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3129/f7c090cb60a0c6ee.jpg[/IMG][/URL]
  4. Zdziś ma się całkiem nieźle. Niestety musiałam powrócić do karmienia dwa razy dziennie i w związku z tym również kreon muszę podawać dwa razy. Zmiana częstotliwości karmienia jest spowodowana tym, że wet mnie nastraszył, że u tak dużych psów gdy będę podawała jeden duży posiłek może wystąpić skręt żołądka. W zeszłym roku mój osobisty pies ledwie przeżył skręt i był to chyba cud. Nie chciałabym przechodzić tego drugi raz. Zdzisiowi bardzo poprawiła się sierść pomału robi się błyszcząca, niestety nadal ma niedowagę ale pracujemy nad tym.
  5. U nas bez zmian. Gabryś był troszkę zdenerwowany z powodu sylwestrowych wybuchów ale nie jakoś strasznie to zniósł. Niestety ataki nadal występują nie są jakieś szczególnie silne ale niestety nadal są. Poza tym wszystko super, apetyt dopisuje i humor również. Oby tylko domek się znalazł szybko.
  6. [quote name='iwoniam']nio, chodzi mi o ten Twój watek zbiorczy piesków, którymi sie opiekujesz :)[/QUOTE] Czasami dają mi popalić. A najgorsze jest to, że adopcje prawie stanęły. Dużo zdrowia dla Lakiego w nowym roku i nowego domku jak najszybciej.
  7. Zdziś je na szczęście wszystko i nie wybrzydza :-)
  8. [quote name='iwoniam']ulka12 - super pomysł z tym watkiem w Twoim podpisie[/QUOTE] Nie bardzo wiem o co chodzi :-)
  9. Oczywiście, że podrzucamy.
  10. Nie wiem nie mam doświadczenia z tą karmą, a różnica w cenie jest niewielka. Zdam się na Was.
  11. Teraz to Zdziś jada hepatic royala i wyraźnie mu służy. Po tym jak zmieniłam dawkowanie kreonu znowu pojawiła się biegunka, nie była tak intensywna jak poprzednio ale niestety była. Mam trochę tej karmy po psie, który pojechał do DS więc próbowałam mu podawać i to był strzał w dziesiątkę. Nie wiem co jest w tej karmie ponieważ w badaniu nie wyszło, że Zdziś ma problemy z wątrobą ale biegunki zniknęly, jedyny mankament tej karmy to jej cena:roll:
  12. Dzisiaj musiałam podjechać z Tamirą do weta ponieważ zaczęła mi trzepać głową i w jednym uchu było nieładnie. Tak jak myślałam był stan zapalny, uszko zostało wyczyszczone, mam jej też zakraplać to ucho kroplami POSATEX powinno jej szybko minąć, bo choroba nie jest zbyt zaawansowana.
  13. U nas święta minęły bez ekscesów. Byłyśmy na kilku naprawdę dłuuugich spacerach. Obie, Tamira i Szakra ładnie chodzą na smyczy, Tamira to nawet wzorcowo :-) Szakra jeszcze czasami, jak jej coś odbije próbuje bawić się smyczą ale to jej szybko mija. Generalnie cudowne dziewczyny, nie rozumiem dlaczego nikt ich nie chce. Nieśmiało przypominam o załegłościach w płatnościach, zamówiłam większą ilość karmy, która ma przyjść w piątek i te pieniądze były by mi bardzo potrzebne.
  14. Kup im słonecznik. Ja kupuję też takie kule z łoju i jakiegoś ziarna też to lubią, można zrobić też samemu taką kulę ale ja nie mam zdolności. Ptaki muszą dowiedzieć się, że u Ciebie jest darmowa stołówka to przylecą.
  15. Niestety tam są tylko małe rozmiary.
  16. Ja mu w tej chwili zakładam kurtkę, ale widzę, że mu niewygodnie w tym chodzić albo się zsuwa , albo plącze sobie nogi.
  17. Zdziś już wrócił do formy. Czyli to była tylko chwilowa niedyspozycja. A o tym kubraczku, ktoś pomyśli? Wiem, że ktoś szył takie fatałaszki ale nie pamiętam kto. To nie musi być jakoś bardzo ciepłe, ani nieprzemakalne, żeby tylko na spacerach mu było cieplej.
  18. Zdziś na szczęście zjadł normalnie kolację, więc mam nadzieję, że to była jakaś chwilowa niedyspozycja. Mam jednak dwie sprawy. Pierwsza to taka, czy ktoś nie miałby dla Zdzisia jakiegoś kubraczka, on jest ciągle chudziutki a spacery w tym mrozie nie są dla niego przyjemnością, ponieważ marznie. Ja mu zakładam starą kurkę ale to nie jest zbyt wygodne dla niego. Druga to taka,że umawialiśmy się, że w ramach rozliczenia za pobyt Zdzisia schronisko będzie kupowało karmę, miesięcznie to miało być 40 zł (chyba, że coś pomyliłam to proszę mnie poprawić). Ostatnia karma dotarła do mnie w sierpniu czy ma ktos może kontakt ze schroniskiem? Czy te ustalenia są już nieaktualne? Proszę mi nie brać za złe tego pytania, po prostu chciałabym wiedzieć na czym stoję.
  19. Niestety nie mam dobrych wieści. Zdziś wczoraj jeszcze ze smakiem zjadł kolację a dzisiaj od samego rana miał znowu biegunkę oraz wymioty, nie chce jeść tylko pije. Nie wiem czy to chwilowa niedyspozycja czy coś poważniejszego. Wstrzymam się z wizytą u weta jak mu nie przejdzie do jutra to jednak pojedziemy na wizytę.
  20. Agnieszka103 bardzo dziękuję w imieniu Tamiry i Szakry, Ania pewnie zaraz wyśle nr konta. A te dwie potworzyce doprowadzą mnie kiedyś do zawału, dzisiaj znowu była bójka, nawet nie wiem o co poszło bo akcja działa się w kojcu, na całe szczęście, bo jakby się inne psy dołączyły to pewnie byłoby nieciekawie. Znowu obyło się bez obrażeń, ale boję się, że kiedyś mnie nie będzie w pobliżu. Siostry nie powinny być razem takie jest moje zdanie. Próbowałam je przenieść do kojca obok ale wtedy znowu wariują bo się widzą na wzajem i chcą się do siebie dostać. Nie mam nic wolnego gdzie indziej. Dom, dom, dom potrzebny na cito.
  21. Dziewczyny a jest jakaś szansa aby chociaż za jeden zaległy miesiąc dostać pieniądze jeszcze przed nowym rokiem?
  22. Nie chyba nie trzeba, w razie co to coś mu wynajdę. Noo chyba, że bardzo chcecie :-)
  23. Już edytuję, myślałam dobrze, ale już źle napisałam. Przepraszam :-)
  24. Tak dane przekazałam. Pegy jak komuś zaufała to trzymała się go cały czas. Gdy się czegoś wystraszyła to np. chowała sie w krzakach i z pewnej odległości szła za człowiekiem. inna sprawa, że ja jej nigdy na otwartym terenie nie spuszczałam ze smyczy.
×
×
  • Create New...