ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
To taka miniatura wilka o jagnięcym charakterze:lol: -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Czyli jednak Szafranek miał rację. U nas też wiosna na całego, niestety nie wygląda to ciekawie i ładnie. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/a72ecfee288ff276.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/a72ecfee288ff276.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/4bbd4634ef983c3f.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/4bbd4634ef983c3f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/af74e29bbf0b4323.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/af74e29bbf0b4323.jpg[/IMG][/URL] -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
I jeszcze [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/bf3421499cef6280.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/bf3421499cef6280.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/eaa018afb5fa31b1.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/eaa018afb5fa31b1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/0555293dd71b16e9.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/0555293dd71b16e9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/7089e5e3d79a2ea3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/7089e5e3d79a2ea3.jpg[/IMG][/URL] -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Wczorajsze zdjęcia Azji. Ona ma niesamowite oczy :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/98e650883f248665.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/98e650883f248665.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/46149361e40344bb.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/46149361e40344bb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/2b278f9e43fa122d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/2b278f9e43fa122d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/d7a2e818c736361c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/d7a2e818c736361c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/ac3719b0e63c3771.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3350/ac3719b0e63c3771.jpg[/IMG][/URL] -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Tym razem nie podobało mi się, że miałaś rację. -
Pucunio jak zwykle cudowny. Czekam na nowe zdjęcia :-)
-
Dziękuję bardzo, może tym razem się uda.
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Gosia szkoda że sie nie zdecydowałaś. Trzymaj sie jutro. Szafran ty sie niczym nie martwisz;)[/QUOTE] A co ma być jutro? -
To na pewno nie ma, ponieważ ja gazetę kupiłam już w zeszłym tygodniu, pewnie będzie w numerze marcowym.
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
A pieniądze zwrócili? A tak na marginesie, wiecie, że miałam okazje poznać Pimpusia? To ja go odbierałam od tych ludzi z Częstochowy i u mnie czekał na transport do DIF.. Fajny psiak a tak długo już czeka:shake: -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Bjuta nie trzeba, ja już mu zamówiłam karmę, po prostu była umowa, że rezygnuję z części opłaty za pobyt (40 zł miesięcznie, ponieważ nie ma tyle deklaracji) w zamian za to schronisko co 3 miesiące będzie kupowało karmę za 120 zł, ostatnią karmę, nie chcę skłamać ale dostałam chyba w lipcu. A teraz jeszcze to zamieszanie z krakvetem. Ja oczywiście wiem, że to nie wina dziewczyn, ale chciałabym wiedzieć na co mogę liczyć. Teraz jeszcze mnie dodatkowo stresuje to, że nie wiadomo co się stało z tą przesyłką. -
Gabryś już jest, wydanie się już ukazało. Ale chyba za bardzo odzewu nie ma.
-
A ja się przypomnę, chciałabym wiedzieć na czym stoję. [quote name='ULKA12']Patrząc na finanse jakimi dysponują Tamira i Szakra aż głupio mi to pisać, ale cóż, nie mam innego wyjścia. Minął kolejny miesiąc czy mogę spodziewać się jakiejś wpłaty za pobyt dziewczyn. Bardzo przepraszam, że się upominam ale ja te psy muszę utrzymać. Ich dług mnie po prostu przeraża, żeby chociaż jedna znalazła dom pewnie byłoby dużo łatwiej. Bardzo przepraszam, że się upominam ale nie mam wyjścia.[/QUOTE]
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Czy wiadomo już co z tą karmą? -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Nie mam pojęcia, ta rana jest już częściowo zagojona. Na różnych rzeczach ludzie wiążą swoje psy. ona była chyba psem łańcuchowym. Zna budę, nie zna psich smakołyków, nie wie, że są do zjedzenia. -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Dokładnie trzeba czekać co najmniej miesiąc. Problem w tym, że jej się chyba ta cieczka dopiero zaczyna, czyli dwa miesiące jak nic:shake: -
Tak, ale poczekaj jeszcze niech dziewczyny z fundacji potwierdą, że to dobre konto bo ja nie znam.
-
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Sunia wspaniale dogadała się z resztą mojej bandy, niestety ma cieczkę, taka plamiącą, dziwne jest to, że aktualnie przebywa u mnie nie kastrowany pies a nie interesuje się nią jakoś szczególnie natrętnie. Owszem obwąchują się ale prób molestowania :-) nie ma. Może ktoś się zna na cieczkowych suniach i powie mi co mnie jeszcze czeka, ponieważ ja nie mam doświadczenia, wszystko co mi wpadnie w ręce od razu sterylizuje i kastruje :-) Sunia z apetytem zjada zarówno suchą karmę jak i gotowane jedzenie. Moim zdaniem jest odrobinę zapasiona, ale z tym sobie poradzimy więcej ruchu i schudnie. To na razie tyle. -
Ja, jak moja podopieczna była prawdopodobnie po takim poważnym wypadku, tez miała porażony pęcherz, uraz kręgosłupa plus inne urazy podawałam jej ubredit aby poprawiła sie praca pęcherza, zapytaj weta o ten lek.
-
Oby jak najszybciej znalazł domek.
-
Gierek byc może jest drogi ale jak mu powiesz, ze to bezdomny psiak na pewno policzy Ci taniej. Ja zawsze wszelkie problemy kostne swoich podopiecznych leczę u tego weta, i nie są to jakieś kosmiczne kwoty. A pytałaś o ten lek, theranecron? Czasami przy guzach bardzo dobrze się sprawdza. Może warto go jej podać?
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Bardzo fajny, ja jedynie te troczki wymieniłabym na jakieś rzepy albo paski zapinane. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Zdzisio bardzo chętnie chodzi w kubraczku, w ogóle mu on nie przeszkadza. Model Zdzisio :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/ad9444aa8e3a8f04.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/ad9444aa8e3a8f04.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/d03c6dc72311148d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/d03c6dc72311148d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/fa0557bf8e9b99d6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/fa0557bf8e9b99d6.jpg[/IMG][/URL] A to moje ulubione. Zdzisio i dziewczyny (Horka, Szakra i Tamira) Mafia, po prostu psia mafia :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/805d5f4928b34195.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3287/805d5f4928b34195.jpg[/IMG][/URL]