ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Borcia pamiętam... -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Tak tylko 10 kg :-) -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
BYły niewielkie problemy z narkozą, Klementyna miała bardzo duże drgawki. Macica bez zmian tylko bardzo otłuszczona. teraz już jest dobrze, nawet byliśmy na spacerku. W tym momencie Klementyna śpi. -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Klementyna już po sterylce a tu nikt nie pyta jak poszło, jak się czuje, nawet matka założycielka milczy:-( Doktor mnie nie lubi i powiedział, że takiego tłustego psa też nie lubi, a przecież Klementyna ważyła dzisiaj jedyne 10 kg. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Na szczęście Szafranek nie ma tendencji do ucieczek i bardzo się pilnuje opiekuna. -
Zimowe dziewczynki pozdrawiają. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/1ff2779ca608e3f6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/1ff2779ca608e3f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/78d268d6e0e68e02.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/78d268d6e0e68e02.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/f22a5b1bae631d78.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/f22a5b1bae631d78.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/d97e933df53c4922.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/d97e933df53c4922.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/236f3822b8d4e272.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/236f3822b8d4e272.jpg[/IMG][/URL]
-
U nas zima na całego, miałam nadzieję, że jednak przyjdzie trochę później. A tutaj zimowy Gabryś. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/dd193aca801d0901.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/dd193aca801d0901.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/e29f04e7950ad332.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/e29f04e7950ad332.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/80ac7d72bd5d4f16.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/80ac7d72bd5d4f16.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/e033499589a933a0.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/e033499589a933a0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/4c184673f48f8aa6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/4c184673f48f8aa6.jpg[/IMG][/URL]
-
Sytuacja dziewczyn pomału robi się nieciekawa, bardzo mi ich żal i nie wyobrażam sobie aby one trafiły do schroniska. Przecież one tam albo oszaleją albo zostaną zagryzione. A tutaj dziewczyny nieświadome zbierających się chmur nad ich głowami. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/785a363fffc2ca61.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/785a363fffc2ca61.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/8239710e63b224c5.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/8239710e63b224c5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/3046850daf6f438d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/3046850daf6f438d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/73a175b7124c5716.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/73a175b7124c5716.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/fd3d197361903750.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/fd3d197361903750.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/d821ca341769c268.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/d821ca341769c268.jpg[/IMG][/URL]
-
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Klementyna gdy schudła zaczęła wskakiwać na moje kolana i mogła by na nich siedzieć cały czas. Straszny pieszczoch z niej. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/bc6ac726d87b829d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/bc6ac726d87b829d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/206b0f5a13e3e8c3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/206b0f5a13e3e8c3.jpg[/IMG][/URL] Zimowy sznupek [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/d2ae23616ae354fe.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/d2ae23616ae354fe.jpg[/IMG][/URL] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Też tak myślę, tym bardziej, że nie będzie tam miał źle. Ludzie miastowi tylko ze względu na chorobę córki wybrali życie na wsi. Duża działka do dyspozycji i koleżanka :-) A tutaj zimowy Szafranek [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/1efe8bdbe4376222.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/1efe8bdbe4376222.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/86ca603e55617d29.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/86ca603e55617d29.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/a1f54a8f4d54ab92.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/a1f54a8f4d54ab92.jpg[/IMG][/URL] -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Kreon zaczął działać, biegunki prawie ustąpiły i mam nadzieję, że Zdzisio zacznie przybierać na wadze, problem jest taki, że te tabletki podaje się do każdego posiłku, ja go w tej chwili karmie dwa razy dziennie więc tabletki szybko się kończą ( w opakowaniu jest 20 tabletek, co wystarczy na 10 dni) Do tej pory kupiłam Zdzisiowi 2 opakowania, drugie właśnie mi się kończy niestety lek jest dosyć drogi 22.99 i nie bardzo mnie stać na jego finansowanie, czy byłby ktoś chętny do jego finansowania, Zdziś będzie musiał go przyjmować prawdopodobnie do końca życia, jedyne co może się zmienić to to, że jak juz trochę przytyje to będę go karmić raz dziennie i wtedy będzie potrzebna tylko jedna tabletka. Trzeba też Zdzisiowi kupić arthroflex bo ten poprzedni już mu się kończy. A tutaj Zdziś zimowy [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/efccf98613c88ba7.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2696/efccf98613c88ba7.jpg[/IMG][/URL] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
To po kolei, Szafranekm ta pani co do Ciebie pisała to ta sama co do mnie dzwoniła. Ja prawdopodobnie pomyliłam rasę jej suni. Ja mieszkam w Żarkach niedaleko Częstochowy, natomiast pani mieszka jakieś 30 km ode mnie. Poker dlatego 3 grudnia, że sytuacja finansowa tych państwa jest dosyć ciężka (choroba córki) i nie mogą sobie pozwolić na wyjazdy, 3.12 będą jechać do Katowic i po drodze mają wstąpić. Jeśli będę miała możliwość zabiorę Szafranka i podjedziemy do nich na zapoznanie. Trzeci problem to problem braku budy. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Sunia niestety nie wysterylizowana, ale Szafranek nie ma zbyt mocnego węchu, nie reaguje jakoś szczególnie na sunie w czasie cieczki. Może wybierzemy się z Szafrankiem wcześniej do państwa na zapoznanie, tylko muszę to jeszcze z nimi omówić. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Tak pani wie jaki jest Szaranek. Szafran mieszkałby na podwórku solidnie ogrodzonym, pani ma jeszcze sunie owczarka niemieckiego. Nie jest problemem to że Szafranek nie chce sobie pozwolić założyć obroży. W tym domu mieszka jeszcze mąż pani i ich 15 letnia córka. Dodatkowo pani mieszka niedaleko tej pani behawiorystki, do której ma jechać Szafranek więc może by ona coś im pomogła. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła pani w sprawie Szafranka, jest światełko w tunelu ale trzeba czekać do 03.12.2012 bo dopiero wtedy państwo będą mogli podjechać obejrzeć Szafranka. -
Szkoda, że państwo zrezygnowali. Tamira i Szakra to cudowne psy, ktoś kto je adoptuje będzie miał z nich super przyjaciół. Rozmawiałam z wetem na temat sterylki Szakry wstępnie umówiłam ją na środę lub czwartek. Oczywiście jeśli wam ten termin pasuje. Nie mam pojęcia dlaczego nikt ich nie chce adoptować. Tak sobie pomyśłałam, że może ktoś by pomolestował dogomanię w sprawie deklaracji na te dwie dziewczyn.
-
Mortens wyczyść skrzynkę.
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Wyjaśniło się. Arthroflex był dla Izmir. Zdzisiowi kończy się juz jego butelka więc bardzo proszę o zakup nowej :-) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ja mam kopię umowy więc jakby coś mogę przesłać. -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie zamawiaj karnityny, mamy i podajemy :-) Co do reszty nie wiem i się nie wypowiadam :-)