ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Vini pozdrawia serdecznie z nowego domku. Bardzo dobrze się tam czuje i chyba jest zadowolony, tak przynajmniej wynika z tego zdjęcia :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2843/48a5f4a2cc045496.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2843/48a5f4a2cc045496.jpg[/IMG][/URL]
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Domek się na razie nie odzywa, ale to jeszcze nie czas. Oni mieli go odwiedzić 3 grudnia. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Zdziś sobie nie zdaje nawet sprawy jakie cudowne anioły (anielice?) nad nim czuwają:loveu: Ale szepnę mu o tym dzisiaj na uszko. Dziękuję w imieniu Zdzisia i swoim. -
Bardzo przepraszam za ten wpis, ale chyba już rozgoryczenie przeze mnie przemawia. Chodzi niestety o pieniądze o nich nie lubię mówić bo jest mi po prostu niezręcznie. Ostatnia wpłata za pobyt Tamiry i Szakry była za sierpień do 14. września, jest listopad. Nie stać mnie na utrzymanie dwóch dużych psów tym bardziej, że już mam na utrzymaniu psy na BDT, nie wiem co robić ale liczę na jakieś rozwiązanie tej sytuacji, ponieważ ja juz tak dłużej nie pociągnę. Mam na PDT tylko kilka psów opłaty mam chyba niewygórowane, na karmie nie oszczędzam, suplementy podaję, więc nie mam z czego dołożyć na takie sytuacje. Już sama nie wiem co robić. Bardzo przepraszam jeśli kogoś uraziłam nie to było moim celem.
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Witam wszystkich Mam pytanie czy już coś postanowiono w sprawie arthroflexu i kreonu dla Zdzisia? Kreon naprawdę mu pomaga, biegunki ustały a Zdziś tyje, ja mu kupiłam 4 opakowanie tego leku i naprawdę nie stać mnie na sponsorowanie leczenia Zdzisia, mam na utrzymaniu swoje psy oraz psy na BDT, to samo jest z arthrofleksem, w tej chwili Zdziś przyjmuje ten lek, który kupiłam dla swojego prywatnego psa, ponieważ lek Zdzisia już się skończył jakiś czas temu. Naprawdę niezręcznie mi to pisać ale na moje wpisy kolejne dni nie ma reakcji. I żeby była jasność nie mam pretensji do skarbnika ponieważ wpłaty za pobyt Zdzisia wpływają regularnie. Szkoda tylko, że nikt nie pomyślał o tym, że Zdziś to starszy pies i będzie potrzebował suplementów. Na arthrofleks mogę poczekać ale odstawienie kreonu powoduje nawrót biegunek i nie mogę czekać na decyzję kto ma kupić ten lek. Bardzo przepraszam jeśli ktoś się poczuł dotknięty tym wpisem, nie chciałam tego, chodzi mi tylko żeby Zdziś miał wszystko to co mu jest potrzebne. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
W tej chwili tak, ponieważ on przez te biegunki bardzo schudł, teraz trzeba go znowu odkarmić, już trochę przytył ale to ciągle mało. Jak już go utuczę będzie można przejść na coś dla seniorów. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Ja kreon kupuję ludzki w aptece bez recepty koszt to 22 zł za 20 tabletek on w tej chwili przyjmuje 2 tabletki dziennie bo tak dostaje jeść, planuję mu zacząć podawać w przyszłości tylko jedną tabletkę i karmić go też raz dziennie. Więc miesięcznie w tej chwili mi wychodziło 3 opakowania, ale może od grudnia zacznę mu podawać raz dziennie wtedy będzie wystarczało 1,5 opakowania miesięcznie. Zdzisio teraz je karmę suchą royal dla psów aktywnych. -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Klementyna mi dzisiaj podpadła:mad: Chciała zamordować jeża i to nie tylko go oszczekiwała ale chwyciła w pysk i z nim uciekała:angryy: Morderczyni jedna, na szczęście udało mi się go odbić ale pewnie by go zeżarła. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Takiego meila dostałam od opiekunki Peggy, mam nadzieję, że się nie obrazi. "Peggy ma się bardzo dobrze. Wydaje się być bardzo szczęśliwa i po dawnej, przestraszonej psince nie ma śladu. Czasami tylko czegoś się przestraszy i ucieka na swoje posłanie. Na spacerach ogon nosi wysoko podniesiony, zaprzyjaźniła się z kilkoma pieskami, jest bardzo przyjaźnie do wszystkich nastawiona. I nawet trochę przytyła, apetyt ma ogromny, poprawiła się jej sierść. Nie mam niestety wielu nowych zdjęć, załączam dwa znad morza" [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2746/8729f4fc4d0d6621.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2746/8729f4fc4d0d6621.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2746/c97c83309cfdf73f.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2746/c97c83309cfdf73f.jpg[/IMG][/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Mam informacje o Peegy wszystko ok. Zdjęcia i szczegóły wkleję później. -
Zjawiskowy, kudłaty ŁATEK...szukamy osoby do wizyty w MYSZKOWIE!
ULKA12 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']To świetnie, że chłopak już będzie bezpieczny. ULKA12, szkoda ,że nie podajesz miejscowości zamieszkania.To często bardzo ułatwia dotarcie do właściwych osób.[/QUOTE] Gdybym napisała Żarki to i tak by to nic nie dało. Ale polecam się na przyszłość. -
Zjawiskowy, kudłaty ŁATEK...szukamy osoby do wizyty w MYSZKOWIE!
ULKA12 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że nie dotarłam tutaj wcześniej. Gdybyście potrzebowały wizyty poadopcyjnej to dajcie znać ja mieszkam jakieś 8 km od Myszkowa więc nie ma sprawy. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Dzisiaj przeglądałam papiery i wychodzi mi, że Zdzisiowi wyszły szczepienia na wściekliznę i wirusówki. -
Wczoraj Gabryś miał odwiedziny swoich wirtualnych opiekunów, byli na długim spacerze, dzisiaj Gabryś odsypia wczorajsze ekscesy :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2739/0cdcf941ca1a895f.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2739/0cdcf941ca1a895f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2739/48a103a146bd80b6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2739/48a103a146bd80b6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2739/415453ecf04257d2.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2739/415453ecf04257d2.jpg[/IMG][/URL]
-
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Klementyna po sterylce ma się świetnie. Ranka goi się bardzo dobrze, ona się nią nawet nie interesuje. Dzisiaj podałam jej antybiotyk nie było histerii. -
Ja jeszcze raz napiszę one w schronie zginą. Zdziczeją zupełnie lub zostaną zagryzione albo, albo. Ja sobie tego nie wyobrażam, szkoda było mojej pracy a tych suniek mi po prostu żal. NIestety mam na utrzymaniu 3 psy na BDT i jeszcze dwa dodatkowe są dla mnie nie do uźwignięcia. Szakra po sterylce czuje się dobrze. Ania na kogo ma być faktura?
-
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wróciliśmy z wieczornego spacerku, Klementyna wraca do formy. Kolacje oczywiście zjadła czyli jest dobrze.