ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Imię fajne, na pewno szybko się przyzwyczai. A mnie zastanawia tylko jedno jak te psy, które tyle w życiu przeszły i wytrzymały szybko robią się delikatne. Patrzcie deszczyk mu przeszkadza :-) I mały spam. Bardzo proszę głosujcie na szkołę w Przybynowie, każdy może oddać 5 głosów dziennie do 23 czerwca. Nie trzeba się logować. [URL]http://myszkow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1867109,plebiscyt-na-najfajniejsza-podstawowke-w-powiecie-myszkowskim-glosowanie-szkola-podstawowa-w-przybynowie,galeria,5462077,id,t,tm,zid.html?ocena=1&klucz=648d143ec0e3dcca4dc8434dbdb83486[/URL] -
[quote name='Malgoska']a co bedzie miał operowane?[/QUOTE] Tak jak juz pisałam wcześniej w ciele Tofika jest jeszcze jeden śrut widać go na zdjęciu RTG, trzeba go usunąć. Nie ma pewności czy w ciele Tofika nie ma jeszcze jakiś innych śrutów, to się okaże gdy zrobię mu kolejne prześwietlenie tym razem całego ciała, teraz była prześwietlona tylko głowa i jej okolice.
-
To zależy czyoprócz tego jednego śruta w karku są jeszcze inne i gdzie one są. To pokaże dopiero RTG, teraz trudno powiedzieć.
-
Bardzo proszę zagłosujcie jeśli jeszcze dzisiaj nie głosowałyście, można głosować 5 razy. Walka trwa :-) [URL]http://myszkow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1867109,plebiscyt-na-najfajniejsza-podstawowke-w-powiecie-myszkowskim-glosowanie-szkola-podstawowa-w-przybynowie,galeria,5462077,id,t,tm,zid.html?ocena=1&klucz=648d143ec0e3dcca4dc8434dbdb83486[/URL]
-
Teraz bardzo dobrze, jedynie zakrapiam mu oko kropelkami i sztucznymi łzami. Muszę także uważać na słońce tzn nie wyprowadzać go na długo na dwór jak mocno świeci. Opuchlizny już wcale nie ma, zaszczepię go i za jakiś miesiąc prześwietlenie i operacja wyciągania śrutów mam nadzieję, że w międzyczasie już nic się nie podzieje.
-
Tak przyszły pieniądze. Bardzo dziękuję, wszystkie wpłaty umieszczam w pierwszym poście. Naprawdę nie wiecie ile dla mnie znaczy taka pomoc. Przed kolejna operacja muszę Tofika zaszczepić przeciwko chorobom wirusowym i wściekliźnie ponieważ właśnie mu się skończyły szczepienia.
-
Kurcze ona nawet nie wie jak wielkie ma szczęście. Gdy sobie pomyślę co znaczy 6 lat w schronie dla takiego psa, to przecież wieczność. Trzymam kciuki aby ją ktoś wypatrzył i pokochał. A Fenderek na pewno ją rozrusza, to anioł nie pies :-)
-
Tofik psychicznie czuje się dobrze, niestety znowu muszę mu zakraplać oko ponieważ wet stwierdził, że rogówka jest nadal wysuszona i Tofik zaczął je trzeć.
-
To czekamy, zazdrościmy wyjazdu i życzymy miłego wypoczynku :-)
-
Nie można dopuścić do tego aby Pucuś się obraził :evil_lol: Czyli Pucek odmówił dalszej współpracy w spacerze?
-
A to Tofik dzisiejszy [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4313/e7477787fff0a59b.jpg[/IMG][/URL] I z Milką [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4313/634cf2551b8352b7.jpg[/IMG][/URL]
-
To juz trzeci pies ostatnio z którego wyciągałam śruty. Pierwszy był Bono, który miał śrut w siusiaku, wet go zauważył podczas kastracji [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d9c00e969aeeb19a.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3452/d2b876e5780ccc67.jpg[/IMG][/URL] Potem mi pisała, dziewczyna, która adoptowała Ajze, że tez w niej wet śrut znalazł a teraz Tofik. Różnica jest taka, że on miał ten śrut centralnie w zatoce nosowej, jakby mu ktoś przez dziurke od nosa go wstrzelił, do tego to mały pies a śrutów jest co najmniej jeszcze jeden a może być więcej, bo to nie był jeden strzał. Nawet nie che myślec jak ten pies musiał cierpieć po tym postrzale i wcale się nie dziwę, że jest nieufny wobec ludzi. Teraz jest chyba taka moda na strzelanie do psów:shake:
-
Właśnie zauważyłam, że na zdjęciu jest zła data, nie wiem dlaczego:shake:
-
Wszystkie wpłaty na Tofika umieszczam na pierwszej stronie. Jeśli chodzi o stan jego zdrowia to oko wróciło prawie do normy. Jedynie co mnie niepokoi to to, że trochę łzawi i Tofik często je sobie pociera. Nareszcie udało mi się odkryć jak można wkleić zdjęcie RTG Tofika. Widać na nim dwa śruty ten z nosa jest już usunięty. Niestety nie mam zdjęcia całego ciała Tofika ponieważmoże się okazać, że on tych śrutów ma jeszcze więcej. Dlatego przed kolejną operacja trzeba mu zrobić jeszcze jedno zdjęcie RTG. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/4312/ca11fd5053ff669f.jpg[/IMG][/URL]
-
Nie będę dopytywać to masz na myśli :diabloti: I taka mała prywata. Zagłosujcie na szkołę w Przybynowie, można oddać 5 głosów dziennie [URL]http://myszkow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1867109,plebiscyt-na-najfajniejsza-podstawowke-w-powiecie-myszkowskim-glosowanie-szkola-podstawowa-w-przybynowie,galeria,5462077,id,t,tm,zid.html?ocena=1&klucz=648d143ec0e3dcca4dc8434dbdb83486[/URL]
-
Może ją zalało? U nas była okropna burza. Może jej internet padł. Ale znając ją pewnie sie wkrótce objawi :-)
-
JA CHCE WAKACJE!!!!!!!!!. Gdzie takie ładne i puste plaże są?
-
A ja nie mogę obejrzeć filmiku ponieważ pisze, że jest prywatny :placz:
-
Faktycznie cudowny bazarek, ja złota nie nosze ale wiem, że są tu jakieś wielbicielki tego kruszcu. Myszko2 Twój bazarek jest równie piękny. Naprawdę ie wiem jak Wam dziękować dziewczyny. Ten pies nawet nie wie jakie ma szczęście i ile osób się o niego troszczy. jeszcze raz DZIEKUJĘ
-
Bardzo dziękuję wszystkim za okazaną pomoc. Tofik czuje się dobrze, oczko wróciło prawie do normy, jeszcze mu trzeba zakrapiać kropelkami bo rogówka jest wyschnięta ale jestem dobrej myśli. Teraz czekamy, aż doktor stwierdzi, że jest na tyle silny, że można przeprowadzić kolejną operację usunięcia śrutów.