Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Gabi ja wiem, że dla Cindy to będzie dodatkowy stres ale może po takiej nocce Cindy poczuje się pewniej i będzie bardziej posłuszna w razie jakiś problemów w czasie transportu?
  2. Za to piękną jesień mamy. A Gabryś zadowolony.
  3. Miałam to wkleić z GG "Kosmo ładne ale nie zapamiętam Mundek mi się źle kojarzy był taki hycel w schronisku w myszkowie raz prawie się z nim pobiłam zostaje Piołun i Szaman to niech bedzie Szaman, bo piołun gorzki"
  4. Może trzeba do Tamb napisać ona miała kontakty w krakowskich mediach.
  5. A to było się pospieszyć ;-)
  6. Majka właśnie pojechała do swojego nowego domku. Hurrrrraaaa!!!!!!!!!
  7. Babcia nam się rozkręca. Dzisiaj szalała z dobermanem. Jak coś chce to drze japę na mnie, generalnie sznupieje.
  8. U Szafranka wszystko dobrze tylko kolejna zima się zbliża a on dalej bezdomny.
  9. Zaciskam kciuki bardzo mocno.
  10. Trrzymam kciuki za kawalera i wierzę, że wszystko będzie dobrze. A może jakieś nowe zdjęcia przystojniaka?
  11. Dopytajcie jak to jest z tymi 21 dniami bo ja pytałam dzisiaj weta i niestety on powiedział, że od zaszczepienia przeciwko wściekliźnie do wyjazdu musi upłynąć 21 dni i nie ważne czy pies był wcześniej szczepiony. Czyli taka kolejność: czipowanie, szczepienie na wściekliznę i wyjazd dopiero za 21 dni.
  12. [quote name='malawaszka']Ula mam nadzieję, że Ty masz dla mnie dobrą? dzwoniła ta pani się umówić?[/QUOTE] Dzwoniła, ma przyjechać w czwartek.
  13. Karma dotarła, bardzo dziękuję. W zeszły tygodniu kąpałam Zdzisława. Nie bardzo mu się to podobało ale znióśł to dzielnie. Niestety w piątek zauważyłam na jego boku tzw "gorącą plamę" na razie wycięłam tam włosy i smaruję mu to antybiotykiem. Poza tym muszę iść z nim do weta na obcinanie pazurów i muszę sprawdzić do kiedy on miał szczepienia. Poza tym wszystko dobrze.
  14. Majka jest już u mnie miesiąc. To najmniej kłopotliwy z moich tymczasowiczów. Grzeczniutka, cichutka. Nie szczeka pozostawiona sama, zachowuje czystość, dogaduje się z innymi psami. Na spacerkach biega próbuje bawić się z innymi psiakami. Jest cudowna i kochana. Śpi oczywiście w łóżeczku ale zawsze czeka aż ją do niego zawołam, sama nie wchodzi. Życzyłabym sobie aby inne psiaki, które są u mnie zachowywały się tak jak Majka.
  15. Tak, Szakra i Cindy to dwie wariatki, szalały do upadłego, do zabawy często dołączał Mars - doberman.
  16. I jeszcze [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/59/313c6ec12bfd9b69.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/59/c9ddedeef219581c.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/60/bb7b8c4e9a0cdbba.jpg[/IMG][/URL]
  17. Zdjęcia z pobytu u mnie [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/60/03ec37ca10ef6fc1.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/60/3c5f534169047475.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/60/7af53b177268173f.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/60/df3de3958e3eb9ca.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/60/209566c37408c281.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...